Niebieskie UFO sfilmowane nad USA

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Podczas lotu między Florydą a Pensylwanią, do którego doszło 29 grudnia 2012 roku, doszło do obserwacji UFO. Jest to jedna z typowych obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających, jakich bardzo dużo dokonuje się z pokładów samolotów pasażerskich.

 

Na wysokości przelotowej wynoszącej około 10 tysięcy metrów doszło do obserwacji niebieskiego UFO, które jasno świeciło w chmurach poniżej lewej strony samolotu. Obserwacja była dość nieoczekiwana, ale o dziwno szybko się kończy. Wygląda na to, że obiekt ten był stacjonarny i ukrywał się w chmurach. Świadek twierdzi, że wielkość tego czegoś nie przekraczała tej, jaką ma duży bilbord na autostradzie, ale był raczej trójkątny. Podobnie wyglądały opisy obiektów z Houston, o jakich donosiliśmy wczoraj.

Amerykański regulator rynku lotniczego, FAA, został poinformowany o tej anomalii i podobno wszczęto odpowiednie kroki w celu wyjaśnienia, co to było. Na razie nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika MCRemek

Zastanawiam się jak jest

Zastanawiam się jak jest naprawde. Czy ilość obserwacji w ostatnim czasie to wynik tego że więcej ludzi ma kamerki i aparaty w telefonach, czy też rzeczywiście jest więcej ich odwiedzin na naszej planecie. Tyle już spekulacji się toczyło na ten temat i nie sposób to chyba jednoznacznie stwierdzić.

Portret użytkownika Yar

Niedawno czytałem komentarz

Niedawno czytałem komentarz jakiegoś ignoranta na gazeta.pl (ja tam czasami piszę, i w komentarzu wrzucę coś na temat UFO, by ludzi oświecać) że "mamy coraz więcej aparatów i kamer, a obserwacji UFO więcej nie ma". Otóż: są!

Portret użytkownika baca

kto wie czy to nie szyfrant

kto wie czy to nie szyfrant Zielonka? bo przecież jego nagle pojawienie się a potem niewytłumaczalne zniknięcie, dziwnie zbiegło się z przelotem obok Ziemi komety Elenin.
Na innymmedium jak wiadomo nie udało się nikomu z nim nawiązać kontaktu - więc kto wie czy świt59 nie działa teraz w Ameryce

Portret użytkownika pasjonat

znaleziono go przeciez

znaleziono go przeciez martwego w lesie ( w 2 tygodnie ) zwloki rozlozyly sie .... zaraz po nim znaleziono martwego szyfranta z CWTiDMW z Wejherowa, powiesil sie tak samo jak Zielonka.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pasjonat

Z tego co pisza w mediach nie

Z tego co pisza w mediach nie wnioskowałbym niczego...problemem mediow jest bowiem brak umiejetnosci prostowania syfu ktory zostal wytworzony przez podjaranych nieborakow. sa strony wywiadu gdzie ukazuja sie notatki na ten temat (dla prasy oczywiscie) jednym z takich miejsc jest wojskowa siec mil-wan niestety dostepna glownie dla pracownikow sil zbrojnych. gdyby jego wspolpracownicy mogli otworzyc usta niepytani bylo by bardzo ciekawie, niestety w wojsku obowiazuja pewne normy..

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika MONSTER

To nie mógłby być szczyt

To nie mógłby być szczyt jakiegoś budynku wystający w chmurach ponieważ one nie mają niebieskich stale świecących świateł tylko migające czerwone.Najwyrażniej coś nam lata nad głową i to już nie są typowe spodki lub orby.

Portret użytkownika Pofur

Tez przez chwile pomyślałem

Tez przez chwile pomyślałem ze to moze być szczyt budynku ale fakt ze mrugają a nawet jezeli nie murgają to są czerwone. No i wątpie zeby jakikolwiek samolot mógł by latać przy takich budynkach. No chyba ze to miało być WTC replay tylko się nie udało walnąć. 

Skomentuj