Niebo nad USA zmieniło kolor! Ten widok przeraził mieszkańców

Kategorie: 

Źródło: The Cosmos News

W mediach społecznościowych pojawiły się niesamowite zdjęcia ukazujące osobliwy kolor nieba nad Sioux Falls w Południowej Dakocie. Fotografie powstały tuż przed burzą, która przeszła przez ten obszar i prezentują się jako nader apokaliptyczne.

Ekstremalna pogoda pozostawiała tam bez prądu prawie 30 000 ludzi. Ta szczególna burza osiągnęła prędkość wiatru rzędu159 km/h. Mimo iż region ten jest sporadycznie dotykany podobnymi burzami, zielone niebo było bardzo niezwykłym widokiem. Co spowodowało, że niebo zmieniło kolor na zielony?

 

Większość naukowców wskazuje na zawartość wody w powietrzu jako główną przyczynę. Gdy chmury niosą dużo wody i przepuszczają głównie niebieskie światło przez chmurę burzową. Niebieskie światło miesza się z czerwonym światłem słońca, a niebo zmienia kolor na zielony.

 

Oczywiście są i tacy, którzy dopatrują się tutaj oddziaływania jakichś paranormalnych sił lub ingerencji istot pozaziemskich które chociażby pobierają energię z chmur burzowych. Niezależnie od tego która z opcji wydaje się wam bardziej prawdopodobna, zapraszam do zapoznania się z ujęciami tego zjawiska załączonymi poniżej.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Skomentuj