Niecodzienne spotkanie z przezroczystym kosmitą przy boliwijskiej rzece

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Jednym z najbardziej intrygujących i niewytłumaczalnych zjawisk, które ostatnio wstrząsnęły społecznością internetową, było zdjęcie długonogiego, szczupłego i półprzezroczystego stworzenia, które spacerowało wzdłuż rzeki Pilcomayo w Boliwii. To niezwykłe zdarzenie wzbudziło ogromne zainteresowanie, prowadząc do gorących debat na temat autentyczności zdjęcia i jego potencjalnych implikacji.

 

Ufolog Javier Carlos Cordero jest odpowiedzialny za udostępnienie tego zdumiewającego obrazu. Przedstawia on postać, której cechy przypominają tajemnicze stworzenia znane jako "szaraki", często opisywane w relacjach o spotkaniach z UFO. Cordero zastanawia się nad autentycznością stworzenia na zdjęciu, mówiąc: "Wygląda jak przezroczyste stworzenie o długich kończynach, typowe dla szarych. Musimy zbadać, czy jest to prawdziwe.”

 

Niemniej jednak, jak to często bywa w przypadku internetowych sensacji, wielu ludzi wyraziło swoje wątpliwości. Zwrócili uwagę na fakt, że postać nie odbija się w wodzie, sugerując, że może to być manipulacja graficzna. Eksperci jednak sugerują, że istnieje wiele możliwych wyjaśnień tego fenomenu, w tym hipoteza, że stworzenie mogło posiadać zdolność do przezroczystości czy nawet kamuflażu.

Tarija, miasto, w którym wykonano zdjęcie, jest znane z licznych obserwacji UFO i innych niezwykłych zjawisk. W szczególności przypadek z 1978 roku, kiedy wiele osób twierdziło, że widziało upadający statek kosmiczny w rejonie Mecoya, przyciągnął międzynarodową uwagę i do dziś pozostaje jednym z najbardziej intrygujących nierozwiązanych zdarzeń w historii UFO.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Nv 13 cr 78

Do Homo sapiens , no ..... 

Do Homo sapiens , no .....  muszę podziękować koledze , bo dawno tak się nie uśmiałem ;-D  a powiadają że śmiech to zdrowie Wink  tak że materiał z linku oceniam  na 10  i oby więcej takich ;-D

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj