Niedaleko pustyni Gobi odnaleziono chińską "strefę 51"

Kategorie: 

Źródło: YouTube/ThirdPhaseOfMoon

Autor youtubowego kanału ThirdPhaseOfMoon twierdzi, że zlokalizował chińską „strefę 51”. Podobnie do swojego amerykańskiego odpowiednika, może ona testować nowoczesne, ściśle tajne technologie oraz zrzeszać najlepsze jednostki wojskowe.

Usytuowany pośrodku pustyni Gobi szereg dziwnych struktur wprawił internautów w spore zaskoczenie. Centralnym punktem jest dziwny okrąg podobny do Stonehenge, w którym znajdują się trzy samoloty.

Wszystkie maszyny są skierowane na zewnątrz, a jak zauważył twórca nagrania, w latach 2005–2015 w kręgu można było zauważyć czwarty samolot. Co ciekawe, na najnowszych zdjęciach nie widać żadnych śladów startu, ani kołowania.

Według narratora filmu, znaleziony obszar na mapach Google nie posiada podanych współrzędnych, ani koordynatów.

 

Jeden z internautów, Aaron Watson napisał: „Znalazłem informacje na temat tej strefy. Wszystko jest w języku chińskim, ale wydaje się potwierdzać, że to jakaś tajna jednostka wojskowa.”

Dodatkowo zauważono, że na prawo od samolotów znajduje się tajemnicza kwadratowa formacja z przebiegającymi przez nią postrzępionymi liniami. Tego typu obrazy są tworzone do kalibracji satelitarnej. Taki punkt jest łatwo wykrywalny na zdjęciach satelitarnych, dzięki czemu pojazdy i urządzenia kosmiczne mogą szybko obierać go za cel.

 

Prawdziwy obszar 51, znajdujący się głęboko na pustyni w stanie Nevada, znajduje się w centrum zainteresowania wielu teorii spisku związanych z kosmitami. Jedna z teorii sugeruje, że naukowcy z USAF testują w strefie tajne technologie kosmiczne.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika SAJANIN

strefa 52 jest ciekawszym

strefa 52 jest ciekawszym obiektem ze wzgledu na to ze ludzie tam nie maja wstepu(przynajmniej na ta chwile)który zajmuje powierzchnię 12 140 kilometrów kwadratowych (nieco mniejszą niż województwo śląskie)

Skomentuj