Niedobre astrologiczne prognozy na rok 2014

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Znany rosyjski astrolog Paweł Globa, który przewidział kryzys na Ukrainie nie ma dobrych informacji na temat ewentualnego rozwoju sytuacji w tej części świata. Wygląda na to, że zarówno Ukrainę jak i Unię Europejską czeka marny los.

 

Zdaniem astrologa kryzys ekonomiczny, z którym zmaga się Europa potrwa przynajmniej do 2020 roku i ostatecznie przekształci mapę polityczną świata. To z pewnością radykalnie zmieni całą równowagę geopolityczną.

 

Zdaniem Globy trudne czasy czekają USA, a UE i Ukraina de facto przestaną istnieć. Astrolog przypomniał, że już w 1999 roku przewidywał on, że świat stanie w obliczu bezprecedensowego konfliktu gdy u władzy będzie 44 prezydent Stanów Zjednoczonych. Tak się składa, że to właśnie Barack Obama. Jego zdaniem przed USA nie ma już wielkiej przyszłości.

 

Jeszcze gorzej przedstawia się sekwencja zdarzeń dla Unii Europejskiej. Zdaniem astrologa zamiast zjednoczonej Europy będziemy widzieli wiele stowarzyszeń. Skandynawia i kraje bałtyckie stworzą coś na kształt Sojuszu Północnego, który będzie naturalnym następcą Hanzy. Francja, Włochy i Hiszpania zjednoczą się w Unii Południowej.

 

UE może pozostać jeszcze przez jakiś czas na papierze, ale Unia nie będzie funkcjonowała jako jeden organizm. Z czasem nastąpi zanik struktur i zastąpią ją nowe sojusze wojskowe i polityczne. Zdaniem Globy NATO zostanie chwilowo wzmocnione, ale potem grozi mu zupełny rozpad.

 

Co do Ukrainy Paweł Globa twierdzi, że czeka nas szybki rozpad Ukrainy na trzy części. Dwie z nich wejdą w skład nowego imperium rosyjskiego. Rozpad ma nastąpić już w tym roku. Znowu formalnie będzie się twierdziło, że Ukraina ma inne granice niż będzie w rzeczywistości. Okresowo mają tam funkcjonować dwie administracje, czyli powielony zostałby precedens Naddniestrza.

 

Astrologowie twierdzą zgodnie, że rok 2014 będzie wyjątkowy i przełomowy. Ludzkość znajdzie się niebezpiecznie blisko wybuchu III wojny światowej. Niebezpiecznie będzie głównie dlatego, że Uran znajdzie się w konstelacji Barana i jest to połączenie rzekomo bardzo wojownicze. Globa sugeruje, że to raczej na Bliskim Wschodzie możemy się wkrótce spodziewać wojny totalnej.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Niestety ale tylko

Niestety ale tylko niefizycznie i jeszcze chyba ogromna droga do tego żeby padła całkowicie. Jakby była rozwalona to by tu był już krajobraz ze wszystkich gier i filmów, niebo czarne od statków kosmicznych a ziemia gęsta od trójnogów.

Portret użytkownika Zenek

        "Trójnogi" zostały

 
 
 
 
"Trójnogi" zostały wczesniej uprzątnięte. Te 4 metrowe aarony również. Jak i kupa innego szmelcu....
 
Faktycznie ma coś przylecieć w czerwcu, samo obiecało ...
 
ale chyba nie będzie nazi friendly, niach, niach, niach. A portale na Hebre rozwalone. Zreszta ona sama też już płonie. Smile
 
Nasz wzrok a tym bardziej program przetwarzania danych w głowie nie pozwala nam programowo dostrzegać zmian w otoczeniu bo je filtruje i eliminuje. Ale świat się zmienia....
 
... czuć te zmiany.
 
 

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Zmiany czuć, energia się

Zmiany czuć, energia się zmienia, ale nic poza tym. A w czerwcu nie sądzę że cokolwiek przyleci. Bo musiałoby najpierw się przebić przez barierę, a to praktycznie dla nikogo niemożliwe. Pozostaje nam poradzić sobie z nazijahwistami samemu... Albo przegrać z nimi i zczerznąć w NWO...

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Wiesz, od małego do dzisiaj

Wiesz, od małego do dzisiaj miałem wiele podobnych kosmicznych obietnic i one też ciekawym trafem wskazywały końcówki czerwca Smile
Nie sprawdziła się żadna. Bagno jakie było dalej jest. Idiokracja wre w najlepsze i ciągle rośnie.
Każde te niespełnienie obietnic tylko potwierdzało moje odwieczne przekonania, że nie warto w nikogo ani w nic wierzyć, bo to skok w otchłań zdrady i rozczarowań.

Portret użytkownika Zenek

        Dlatego podchodzę do

 
 
 
 
Dlatego podchodzę do nich z rezerwą traktując jako możliwość iż coś takiego zaistnieje a nie jedyną naprawdę prawdziwą i objawioną wiadomość.
 
Przylot wymaga dolecenia a wiadomo, że jak Ziemia jest okupowana to też są siły jakie na to pozwolić nie za bardzo chcą wiec wszystko przed nami ...
 
Na razie ważne są ruchy francy, ona wie iż już nad nią wisi miecz boskiej kary. Jak spieprzy z watykanu w teren to lepiej omijać i Rzym i dymiące okolice ....
 
 

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Hehe, no wiadomo Czyli

Hehe, no wiadomo Wink Czyli myślimy podobnie. Skoro nie wypali plan A - inwazja, to trzeba znaleźć plan B Smile
Akurat jahwistyczne siły okupacyjne nie stanowią żadnego problemu i walka z nimi to praktycznie nie walka a zabawa. Ich siłą jest jedynie ilość, bo jakościowo to są... no, sami wiemy i widzimy Biggrin Najgorsza ta bariera wymiarowa.
Ruchy iluminackiej swołoczy... oj wiedzą wiedzą Wink
 

Portret użytkownika Zenek

Ziemia nie jest już

Ziemia nie jest już problemem, tu są prowadzone prace konserwująco-oczyszczające. Walki za to są w galaktykach macierzystych aaronowych bożków chociaż "walka" to za dużo powiedziane. Tam zwyczajnie jest RZEŹ. Zgrzeszyli, wyzwali Stwórcę to mają karę. I są fizycznie i duchowo (dusza) wymazywani tak iz już się nigdy, nigdzie, jako cokolwiek nie odrodzą.
 
 
A czerwiec, w sumie się nie moge na niego doczekać. Będzie bombiastycznie.  Wink
 
PS. Też masz przeczucie iż na Innych pisze Monarch?

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

To też wiem Ziemia odnawia

To też wiem Wink Ziemia odnawia się energetycznie i odzyskuje panowanie nad własnym wulkanizmem, klimatem, pogodą i energetyką. A rzeź to oj jest i to duża i to prawda że są całkowicie eksterminowani Wink
Z tym czerwcem zaczynam być coraz ciekawszy co to może być Wink
Monarch? A co to takiego?

Portret użytkownika Zenek

        Taki nazistowski

 
 
 
 
Taki nazistowski program rozszczepiania i kodowania osobowości  by można je było zdalnie, na sygnał przełączać. W "Tożsamość Bourna" ten motyw wykorzystano jakiego początki są w jakimś żydowskim kabaliście wspólpracującym z niemcami przy eksterminowaniu Słowian w obozie koncentracyjnym.
 
Ponieważ każda z "osobowości" nosiciela jest siebie wzajemnie nieświadoma to to co robi jedna jest nieznane drugiej i nawet jak cię złapią to po przełączeniu "twarzy" ta kolejna się "szczerze wypiera" (utrudniając tak śledztwo) kolejnej bestialskiej zbrodni bo dokonała ją jej alternatywa co jest bardzo cenne dla różnego rodzaju terrorystów od macy i demokracji lubującej wysadzac, rezać czy palić żywcem cywilów.

Portret użytkownika saiyan-

Nie k****a nie będzie [...]

Nie k****a nie będzie [...] "jasnowidzący". Gościu mnie sprawdzili ludzie o prawdziwych zdolnościach i nie doszukali się tego co ty, więc spieprzaj. Obecnie jestem dla ciebie robaku za silny i nigdy nie doprowadzisz do tego co było wtedy. Jak chcesz to mogę ci narobić kichy tak jak tylko się da. Aha jesteś na celowniku osoby co mi pomaga. Jesteś uznany za tego, co woli zabawić się właśnie moim otoczeniem, więc pilnuj się. Najlepsze jest to, że skończyłeś niegdyś jako wisielec nad tymi poniemieckimi cmentarzami hahaha. Wiem w jakiej miejscowości mieszkasz i sprzedam cię komu tylko się da a znaleźć odpowiednich specjalistów to nie będzie żaden problem. Równie dobrze możesz zostać zaatakowany w sposób niekonwencjonalny, więc radzę ci przestać. A tak poza tym czy jak ktoś jest dobry to pcha swoje brudne osmolone łapska wbrew czyjejś woli? Kogo chcesz oszkuać?! Ty jesteś nikim i ci to udowodnię [...]. Chcesz to bij się ze mną, ale wiedz, że przegrasz. Ten stan umysłu był podejrzany i nie wkręcaj mi tu niczego, bo cię dojadę pewnego razu i nie wazne jak. Aha zgłosić cię mogę w każdej chwili, więc stul japę, bo jak osobiście się za to zabiorę to będziesz głęboko żałować, że sam tego nie zrobiłeś. Nie masz prawa wałęsać się tu, żeby manipulować wszystkimi tutaj i udawać jasnowidza. Co więcej sam się przyznałeś, że nim nie jesteś, więc lepiej zachowaj się honorowo i odejdź stąd, bo inaczej pierwszym krokiem będzie nawiązanie kontaktu z Adminem w twojej sprawie. 

Portret użytkownika aron jasnowidz

strasznie mnie wystraszyłeś

strasznie mnie wystraszyłeś ,boję się ,brbrbrbbrr,straszysz ,straszysz a tu widać pogubione dziecko które musi karmic nienawiścią to co ma przy sobie i na co zasłuzył ,Jakoś słabo ci idzie kontatkt podobno z moim śrdowiskiem ,bo wszyscy juz widza to co nieuchronne ,a w tym świecie nie ma miejsca dla mieszańców i tego nie możesz znieść >gdybys był taki jak ci się wydaje miał bys argumenty a nie te same strachy na lachy co 2 tygodnie ,żal mi ciebie dzieciaku ale sam sie prosiłeś o takie doświadczenie wiec teraz je masz i nie krzywdź nikgo a zwłaszcza siebie .pozdrawiam przyjacielu

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

[...] lepiej potraktuj słowa

[...] lepiej potraktuj słowa Sayiana poważnie, dobrze ci radzę. I wiedz że jesteś także na moim celowniku [...]. Twoi kosmiczni koledzy i mocodawcy są eksterminowani jak leci po całym kosmosie przez cywilizacje do których fikaliście. A więc krzycz ze swojej wścieklizny póki możesz, bo jeszcze trochę a pokrzyczysz sobie w obozach na Amecus Ren. Na pewno ty i twoi koledzy znacie to miejsce Wink
Aha i skończ ze swoim minusowaniem antynewageowców z multikont... i z małpowaniem śmiechu AMRa...

Portret użytkownika aron jasnowidz

buhahahha sprzedał ci bajke o

buhahahha sprzedał ci bajke o predatorze ,buhahahhaa on walczy z kosmitami ,nie mając grama wiedzy o nich i czym? nie majac grama energii ,jak pisałem pogubione dzieciaki skrzywdzone przez chanelingi ,jak widzisz ja pisze spokojnie dalej a on pogrąza siebie i juz innych ,jak pisałem aby nie krzywdził siebi ani nikogo inengo ,ale nie słucha zaczał ściagac do siebie kolejnych pogubionych osobników aby razem z nim rzygali nienawiścia i tój post wskazuje że kolejny raz miałem rację ,dobrze ze są ludzie którzy moga wam pomóc ale przyjdzie czas że sami o to poprosicie ,na razie musicie to karmić.pozdrawiam

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Nie schlebiaj sobie i

Nie schlebiaj sobie i przestań sam siebie plusować... Póki co największe bajki to sprzedajesz tutaj ty, ale tego się nawet bajkami nie da nazwać, bo twoje wypociny brzmią jak kłótnia na migi z kupą połamanego eternitu... Aha, i fajnie że w końcu się przyznałeś, że jesteś dzieckiem skrzywdzonym przez channelingi Smile I pewnie nie tylko przez to... Bo niemal w każdym poście poruszasz tak aktywnie temat wymiotów... To jest choroba kolego, zwana... Aron-eksją...
Skoro tak potwornie wymiotujesz tą nienawiścią (nie wiem co ty tam spożywasz, ale chyba coś niedobrego skoro nazywasz to nienawiść), to proponuję ci ustawić monitor trochę pod innym kątem, to nie będziesz musiał widzieć w nim odbicia swojej żydowskiej facjaty, ani też obwymiotowywać monitora i klawiatury za każdym razem, kiedy ukazuje się w nim postać wymiotujacego inwalidy-aronektyka... Smile
Pozdrawiam... "przyjacielu" i życzę powrotu do zdrowia...:) Oraz efektywnej zmiany ustawienia monitora...

Portret użytkownika aron jasnowidz

i znów potwierdziłeś moją

i znów potwierdziłeś moją diagnoze ,jest tu was kilku i on będzie ściagał was  do siebie ,dlatego zawsze pisałem o tym aby nie krzywdził innych ,niestety jak widać po wpisie jedni znaja tylko plugawy język i ci będa dalej go karmić ,szkoda ale będzie pożerał nastepnych skrzywdzonych przez chanelingi ,wasze wpisy poprawiaja nam humor bo potiwerdzją to z czym walczymy, to że  zło zawsze działa tak samo ,używa zawsze tego samego plugawego języka nienawiści a to powoduje że inni ludzie czytajac ten język przestają brać go poważnie i zaczynaja wam współczuć ,niestety energia współczucia wam nie pomoże ,ale o tym dowiesz sie wkrótce jak każą ci zrobić taka samą idiotyczną rzecz jak jemu i kiedy nie zauważysz tej rzeczy ale będą widzieli to wszysycy dookoła ciebie ,ale sam sie prosiłes o dośwaidczenie z chanelingów aby sie wyrózniac i teraz dostałeś kolejne doświadczenie i będzeisz sie wyróżniał ,będziesz karmił to z czego tak drwiłeś a że czas wam nie służy ,więc zostaje tylko popatrzeć na wasze dośwaidczenie i waszą pubdkę .Więc macie teraz śmiertelnego wroga w mojej postaci i skoro jemu od 2 miesiecy nic nie udałao się zdziałać to teraz zorganizował posiłki w postaci pogubionego rpzez chanelingi kolejnego dzieciaka w twoje osobie ,zostaje mi tylko przygotować się na wasz zmasowany atak wyzwisk i bzdur które potiwerdzą kolejny raz moją diagnozne.

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Nawet nie czytałem tego

Nawet nie czytałem tego barbachrylstwa co tutaj się wypociłeś... Buhahaa.. głupek.
Upadasz aronie na łeb... upadasz, gnijesz, rozkładasz się, umierasz i miotasz jak g**no pod napięciem, które stopniowo wyparowuje od treściwego amperaża... Pewnie nawet nie słyszysz ani nie widzisz tego co wypisujesz swoimi chaotycznymi epileptycznymi ruchami...
Czemu non stop obrażasz dzieciaki? W ten sposób tylko sam siebie obrażasz gimbusie... Przepotwornie musisz sam siebie nienawidzić. W przeciwieństwie do ciebie wszyscy tutaj pamiętają czasy kiedy ZOMO goniło z pałami takich jak ty...  Twoja inteligencja pewnie sięga w porywach twój wiek, a myśleć za ciebie musi... no właśnie, "ten którego karmisz"... Wink I który potem ekskrementami karmi ciebie... Wywołując ataki padaczki, wymiotów i duszności...
 

Portret użytkownika aron jasnowidz

komiku ja piszę jak chce bo

komiku ja piszę jak chce bo jestem wolnym człowiekiem ,mnie żadna nicoś nie ogranicza ,żaden projektant ,dałes plame po całości i twoje plugawe wpisy śwaidcza o tym że miałem rację ,więc buhahhahaha 

Portret użytkownika trzcina_1

kogo ty nazywasz komikiem???

kogo ty nazywasz komikiem??? chyba sam nim jesteś wraz ze swoimi wpisami...
to ty wszystko piszesz czy też ludzie, których zwerbowałeś i wieżą w te twoje banialuki...
a jeszcze jedno też skazujesz na śmierć dzieci tych że ludzi, którym zrobiłeś pranie mózgu???
zgiń, przepadnij siła nieczysto.........................................

Portret użytkownika aron jasnowidz

zgiń, przepadnij siła

zgiń, przepadnij siła nieczysto......................................... czy to powazne ,przyjacielu ?,wiec jak mam nie pisać o komikach kiedy co wpis to bardziej komiczny ,ale przynajmniej śmiech to zdrowie ,więc dajcie go jeszcze więcej ludiziom w tych smutnych czasach .ANGELUS leczy smiechem od dawna ,widze zę ma sporo przyjaciól ,no więc  z piaskownicy zrobił sie cyrk ,to dopiero będzie terapia grupowa ,hahahaha 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Masz potwornie skrzeczący

Masz potwornie skrzeczący mentalny głos, niczym stare przepróchniałe drzwi od zachrystii połączony z dzieckiem mordowanym maszynką do mielenia mięsa... Coś cię boli że się tak drzesz i rzucasz do wszystkich..?
A wogóle to podpisałeś jakiś juszkograf, że ze swoimi multikontami minusujesz tych co cię nie lubią..? Wink

Portret użytkownika Zenek

      We władanie "jakiej

 
 
 
We władanie "jakiej cywilizacji przechodzi"? Tej co nią iluminaci straszą? Tej jaką się aaron podnieca? Tę jaką pedofile z watykanu chcą chrzcić. A może tą co ją nazi z jerozolimy chcą przyzwać? Czy może chodzi o tę jaka od 2 tygodni spieprza z ziemii w poszukiwaniu nowej planety do zazydzenia? Której trupy i statki walają się w przestrzeni wokoło Ziemii. Której, zibi, której?
 
A może prościej "uwierz w MOC zibi", "uwierz w polską krew", w "jej dziedzictwo", niach, niach, niach.
 
NARÓD DEMOLKA to my, nawet w chińskiej dyplomacji mamy tak zapisane. A ty się jarasz i srasz po nogawkach ze strachu przed "jakimiś obrzezanymi kosmitami".   Wink
 
 
 

Portret użytkownika MIRABELA

MONK BARANKU Gdybyś

MONK BARANKU Gdybyś zredagował tak tytułu pracy domowej na j.polskim ,to polonica nawet wypracowania by nie zaczęła czytać ...a innemedium to portal dla wykształciuchów , KREATOR popieram bardzo celna uwaga z tym tytułem ... Powinno być: niekorzystne - Admin do szkoły marsz
MONK BARANKU A JAK BY TO ZABRZMIAŁO WG. CIEBIE :
Wczoraj kupiłem:
niekorzystny chleb
niekorzystnego cukierka
niekorzystnego pączka

hahahahahhhhhheeehhhh...hahaha

MIRABELKA 

Portret użytkownika ZIWK

Przepowiednie są zgodne ze

Przepowiednie są zgodne ze ściągawką z Kremla (inaczej by nie zostały opublikowane)
- Jedynym świętym i mocnym mocarstwem jest Prawosławna Rosja pod berłem cara Władimira Putina.
- Wszystkie ziemie słowiańskie, oraz te, na których kiedykolwiek stanęła stopa rosyjskiego/radzieckiego sołdata z mocy (objawionego na Łubiance) Boga należą do Świętej Rusi - a jakikolwiek opór musi zostać stłumiony siłą.
- Wszelkie państwa i organizacje międzynarodowe muszą złożyć hołd Władimirow Putinowi.
...
 
A ja w '99 przewidziałem ... (tutaj można wstawić dowolne wydarzenie)
I co nie jestem prorokiem Wink
Papier dużo zniesie, a bity jeszcze więcej Smile

Portret użytkownika Zenek

  Jak "koleś" od tarota chce

 
Jak "koleś" od tarota chce naprawde błysnąć to niech przepowie które miasta pochłonie ziemia wraz z mieszkańcami. Dużo ich będzie więc koleś ma szansę się nie pomylić zbyt drastycznie bo nawet część już została mu podpowiedziana.
 
A jak nie potrafi to niech zmieni branże na pożeranie bananów. ;p

Portret użytkownika Dedal

to nie Uran w Baranie

to nie Uran w Baranie decyduje o wojnie lecz Mars w odniesieniu do Saturna w dowolnym znaku wojennym.
Nie na darmo Saturn uosabia Władcę Pierścieni (Pana Okowów i Smierci) a jego dwaj satelici to Phobos i Deimos (dwa demony).
 
Rosja potrzebować będzie odciągniecia Turcji (duża armia) od Syri więc umoczy ich w Grecję.
Unii stanie się niezbędna za kazde pieniądze, bo Arabowie odetną surowce.
Ameryka zbyt wiele chce kontrolować na raz, więc stanie się bezradna. Może walczyć na wielu frontach, ale nie na wszystkich na raz, a tak się wlaśnie zachowała.
 
do 2016 bedzie posprzatane.
 
 
 
 
 
 
 

Portret użytkownika Dedal

będzie odrobine

będzie odrobine inaczej:
Rosja zajmie część dawnej Turcji (Krym i może Lidię lub Medee) a potem Syrię (na ich prośbę).
Ukrainę rozbiorą wszyscy pospołu (taka już od dawna jest umowa - spotka ich taki los, jak Polskę za Stasia)
Turcy odnowią konflikt z Grekami - Grecję poprze Rosja.
Turcja i Arabowie odpowiedza atakiem na Europę. Przejdą przez Bałkany, ale stracą je później wobec Rosji.
Unia przejdzie do nieudanej ofensywy w wyniku której Włochy przestaną istnieć. W międzyczasie Papierz da nogę z Włoch przed Arabami.
Zydzi będą chcieli upiec Persów, ale konflikt się poszerzy i Arabowie stworzą drugi front.
 
W Europie Arabowie dojdą do środkowych Niemiec i zdegradują ich siłę. Ruszą na północ lecz tam zakończy się ich byt.
 
USA będzie grała na cztery fronty (w Azji konfliktując Wschód z Chinami, w Europie, Persji, we własnej wojnie domowej).  To zakończy jej supremację, ale nie 'byt'.
 
będzie głód.
 
 
 
 
 

Portret użytkownika muret

Widzę, że temat arona

Widzę, że temat arona przewija się tu na dobre. Śmieszny to osobnik doprawdy. Jeśli chodzi o mnie to nei będę czekał na żadne znaki czy też "przepowiednie" przesączone chęcią wywoływania strachu w ludziach. Ten chory na umyśle głupek może nawet nei zdawać sobei sprawy z tego, że ten jego "guru" to ładnie go robi w bambuko m. in. z tymi wizjami dusz widzianych jako inwalidzi z poobcinanymi kończynami. To dopiero ktoś musi mu ładnie ryć beret jak wpada w te swoje transy.
Już ktoś wyśmiał jego nawiedzone spojrzenie na choćby zjawisko dnia i nocy. Jeśli noc byłaby polem do popisu dla tzw. szatana (a każdy rozsądny bez względu na światopogląd wie, że to był straszak dla pelbsu za czasów średniowiecza) to byłbym już dawno trupem a dlaczego to nei będę tutaj wspominać. Największa beka jest z tego, że jego "guru" nie próbuje mnie "nastawiać" na bycie jakąś "pokojową lamą" a raczej omamioną w niepojęty sposób miernotą, której umysł przypominałby korę mózgową zgniła do reszty jak w przypadku zombie. Hehehe no proszę wraca mi moje poczucie humoru, a to już naprawdę dobry znak Smile
Ten aron lepiej niech się tu nie pojawia, bo moja gotowość do zwalczania takich mikrobów jak on wzrośnie jeszcze bardziej, lecz póki co to to mam gdzie zwalczać plankton za pośrednictwem sieci i nie tylko. Co jak co ale takiego nawiedzonego "jasnowidza" jak ten to jeszcze nie spotkałem na swojej drodze. Powinien wiedzieć, że niejeden żałował, gdy został przeze mnie zdemaskowany a największy błąd jaki mogą popełnić jemu podobni jest taki, że chęć manipulacji moją niegdyś skromną osobą przy wykorzystaniu wsparcia i to jakiegoś kosmicznego plugastwa prędzej czy później nie da im oczekiwanych rezultatów. On doprawdy jest jedynie mikrobem, bo bez swoich "posiłków" to on kompletnie nic nie znaczy. Mi nie jest potrzebny żaden Stwórca nawet. Od zawsze wiara w siebie i swoją wewnętrzną siłę zdecydowanie mi wystarczała i to nie było tak, że byłem zachłanny z tego powodu jak to pewnie sądzi wielu otumanionych new ageowcow. Takie przepowiednie jak ta tutaj naprawdę nie robią na mnie żadnego wrażenia i w imieniu wszstkich myślacych tutaj nie chcemy żadnych channelingowych śmieci tu widzieć.

Portret użytkownika Jacoo

dyskredytacja to jedna z

dyskredytacja to jedna z metod manipulacyjnych dla pozbycia się przeciwnika, postępujesz jak "wytrawny" polityk.. ale w negatywnym tego słowa znaczeniu. zastanawia mnie... co tak mocno kogoś atakujecie jak pisze coś innego niż wy, co was tak opętuje, skąd tak "alergiczna" reakcja jakby to było super zagrożenie życia / bezpieczeństwa waszego. przypomnę tu piszącym - mamy wolność słowa ponoć to ją uszanujmy

Portret użytkownika aron jasnowidz

mysisz że jak załozysz kilka

mysisz że jak załozysz kilka nicków to się schowasz dzieciaku ,i ze zwiekszysz liczbe niby osób rzygających nienawiścią ,każdym wpisem udowadniasz moja diagnoze ,i nie tylko moją ,żaden z rzekomo twoich znajomych wóróżek nic nie zrobił w mojej sprawie ,masz do mnie telefon ,i co tak ciężko im jest zadzwonic i pozrozmawaić ze mną ,zapomniałes o jednym prawdziwy jasnowidz nie uzyje soejgo daru aby komus zrobic krzywde ,ale moze z nim pozrozmawaic używając argumnetów ,ty używasz jedynie języka nienawiści który siedzi w tobie ,sprzedali ci to na chanelingu po sam po to poszedłeś ,chciałes byc ważny i wyjątkowy i pochwalic sie wsród studencików że umiesz medytowac itd ,zresztą jak wielu z was a tam wam wsadzili to co sami na siebie wcześniej ściagneli ,,dlatego tak nienawidzicie jasnowidzów i im podobnych ,  nigdy nie popierałem chanelingów i otwierania głowy i całej swojeistoty i czekania na to co do niej wpadnie ,kazdy inteligenty człowiek wie ze w naszym wymiarze 3 gdzie króluje zło mozna było przyciągnąc samo zło ale wasze próznośc i chęć pokazania ze jesteście wyjątkowi spowodowało to co teraz karmicie ,ja nie ucze medytacji ,nie organizuje zadnych spotkań ,Góra sama kieruje do mnie pogubionych ludzi tak samo jak skierowała ciebie ,to co zobaczyłem i to co poczułeś była realne tylko szkoda że byłes zbyt słaby aby z tym walczyć ,no ale teraz masz czas ,nie ma jak i dokąd uciec a energi z tak słabego dzieciaka nie starczy na długo ,.Z twoich strachów nic nie wynika ,moje środowisko mówi dokładnie to co ja ,a mieszańce krzyczą najgłosniej bo kończy im sie energia ,wiec powtarzasz się non stop od 2 miesiecy i nic z tego nie wynika ,ja pisze ,pomagam wielu ludziom ,a terazjeszcze czas zweryfikuje moje pisanie ,więc poczekam az zabraknie ci energi i dzieciak znów zadzwoni do mnie albo do kogoś innego bo szukal pomocy u wielu i wielu widziało to co ona ma .

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Widzę że byłeś obiektem

Widzę że byłeś obiektem manipulacji jednego z takich paszczurów. Nie Ty jeden. Ja i paru moich bliskich znajomych też byliśmy ofiarami podobnych oszołomów jahwistyczno-newageowskich których poznaliśmy na forach ezoterycznych. Długo by wymieniać co sie tam działo, ale były manipulacje psychiczne, energetyczne, napuszczanie demonów, ataki astralne i mentalne, napuszczanie serwitorów, wszczepianie implantów eterycznych, klątwy, wampiryzmy i różne inne świństwa. I te pachoły dokładnie tak jak ich opisujesz, sami nic a nic nie znaczą Smile Zawsze wyręczają się armiami innych istot które są równie ciotami co oni Smile Typowe proiluminackie robactwo idące na ilość a nie jakość. Jeden dobry atak mentalny albo soczysty pocisk słowny i ich zerowe morale spada na minus Smile
Kwoli ścisłości, jeden z tych drani o których mowa to ten:
https://pl-pl.facebook.com/amon.resner
A to jego strona:
http://nefesz.com.pl/
 

Portret użytkownika Amon Resner

Azraak albo inaczej -

Azraak albo inaczej - Kuźdapyr,
 
Nie przypominam sobie bym dostawał od Ciebie jakichkolwiek ataków mentalnych czy innych. W drugą stronę to samo - nie atakowałem Ciebie i nie masz dowodów na te ataki. Tak więc mówię od razu, że kolejne takie pomówienia będzie zgłaszał już na policji za niesłuszne pomówienia i niszczenie mojego wizerunku.
Wszystko o czym mówisz, że było jest tylko i wyłącznie Twoim punktem widzenia.
 
Dla wszystkich niezaznajomionych - badałem gotowość ludzi w wieku nastoletnim na doświadczenia w magii. Praktycznie przez pół roku (akurat ten przypadek dłużej) wierzyli w taki kit, że każdy normalnie i rozsądnie myślący człowiek zbanowałby mnie na forum.  Nie sądzę aby ludzie tutaj wypowiadający się wierzyli w takie głupstwa.
Nie stosowałem żadnych wyszukanych sztuczek - podawałem takie brednie, że normalnie nie powinno się to dziać. To pokazało w jak drastycznym stopniu większość nastolatków nie jest przygotowana na rozwój duchowy.
 
Pomijam już fakt, że osobnik, który szerzy na mnie pomówienia nie potrafił się podnieść i obecnie szaleje mu psyche (wszędzie widzi wojnę, zieje nienawiścią do ludzi itp.). Na waszym miejscu nie słuchałbym takich opinii - proszę nie zapominać, że choćbym nie wiem jakim oszustem był to druga strona też jest winna - nie uwierzę, że nagle im się mózg wyłączył i dało im się wmówić dosłownie wszystko.
 
Pozdrawiam

Portret użytkownika saiyan-

Zawsdze ktos z twoich

Zawsdze ktos z twoich "adeptow" moze ciebie zglosic za pewne rzeczy gdy tylko zacznie zle sie czuc. Poza tym jest tu taki jeden aron i co niektorzy sami z wlasnej woli jakby mogli to sprasowaliby go zelazkiem. Chyba nie chcesz podzielic jego losu tutaj, co? I co nazwiesz siebie tzw zbawicielem bo i ciebie beda tu mieli dosc? Ogarnij sie i to najlepiej zaraz, bo jak tak bedziesz sie tu bujal to wtedy nalapiesz sobie wrogów i to przez wlasną głupotę. Jak wolisz. Nieświadomie sam wydasz na siebie wyrok i będzie za późno, gdy to nastąpi. 

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

O prosze, Ciebie to wszędzie

O prosze, Ciebie to wszędzie pełno, nawet tutaj Smile Cóż za heroizm przez Ciebie przemówił że pokwapiłeś się mi odpisać?
Nie wypieraj się idiotycznie że mnie nie atakowałeś bo atakowałeś i to nie tylko mnie i zawsze ze wsparciem swoich żałosnych astralnych kumpli których połowa jest już unicestwiona a druga połowa w przerażeniu tego oczekuje. I przestań mnie straszyć policją bo to pokazuje tylko Twoją bezradność i bezsilność, już prędzej ja i dobrze nam znane osobistości mamy więcej ewentualnych podstaw żeby Ciebie oskarżyć i to nawet o zagrożenie życia.
Za kogo Ty się uważasz człowieku żeby sobie badać czyjeś predyspozycje do magii? Wiesz chociaż czym ona jest? Bo nie sądzę. Te brednie które wypisywałeś każdy "łykał" z litości dla Ciebie a nie dlatego że w to wierzył Wink Szkoda tylko że admin OC ostatecznie pokasował wszystko co nabazgroliłeś a ostatecznie zamknął forum niszcząc dowody.
Nie Tobie oceniać kto jest gotowy na rozwój duchowy a kto nie. Z Twoich postów wynika pogarda i to że uważasz nastolatków za coś gorszego niegodnego spraw pozaprzyziemnych, w takim razie także siebie za takowego uważasz (nie mówiąc już o tym że jesteś młodszy ode mnie Wink ). To co się działo na forach, ten cały burdel był nie oszukujmy się dziełem Twoich matactw magicznych przy wsparciu też niejakiego Tyraela i obaj dobrze to wiemy i nie tylko my. I nie traktuj tego jako pomówienia bo dla Twojej wiadomości świadkowie nadal żyją i pamiętają co tam się działo i dzieje na forach wokół Twojej osoby.
Ostatnią częścią to mnie rozbawiłeś Wink Na jakiej podstawie stwierdzasz że nie mogłem się podnieść i pluję nienawiścią do wszystkich naokoło? Smile Albo że widzę wszędzie wojnę? Ty jesteś chory na umyśle, a to że masz o sobie opinie jakie masz to jest tylko i wyłącznie Twoja wina i Twoich bezczelnych manipulacji energetycznych, którymi zagroziłeś zdrowiu i życiu wielu osób. A dla Twojej wiadomości, obecnie mam się w świetnej formie, zarówno fizycznej jak i duchowej a ta forma ciągle rośnie Wink To tak na marginesie, gdybyś próbował sobie wmawiać że to ja upadam a Ty prawie że boga za nogi trzymasz Wink
Tak więc jeśli faktycznie zaprzestałeś już atakowanie przypadkowych osób na forach i pewnych znajomych to dobrze. Bo wiedz, że jakby Cię korciło dalej mnie atakować to nie masz najmniejszych szans. Więc to sobie przemyśl.
PS: sam zamieszczałeś na Facebooku zdjęcia i linki do stron i osób które ci sie nie podobały i z którymi nawet nie miałeś do czynienia i ich tam obgadywałeś że niby są niebezpieczni. Więc się nie dziw, że ktoś przed Tobą innych ostrzega, zwłaszcza po tym jakiego bałaganu narobiłeś.
Pozdrawiam.

Portret użytkownika aron jasnowidz

Będziesz mnie zwalczać bo tak

Będziesz mnie zwalczać bo tak ci każe ten którego karmisz ,bo został odkryty a teraz wie ze może zostać usunięty ,straszył mnie moim środowiskiem a jak widzisz całe moje środowisko rozmawia ze mną i potwierdza to co pisze ,wszyscy chcieliście dowodu na podczepienie obcego i tu macie pogubionego chłopca któremu chanelingowcy sprzedali to co ściągnęli na siebie ,jesteś przykładem o jaki prosili tutaj wszyscy ,dobrze że wszystko co teraz się dzieje sprzyja temu aby wyłonić z ciebie to co karmisz i wówczas znów będzie chłopak z jakim rozmawiałem przez telefon za pierwszym razem ,teraz swoją nienawiścią do wszystkich niszczyć siebie,rodzinę szkoda ze nie jesteś w stanie mu się przeciwstawić jak zrobili to inni pogubieni w nic nie wierzący studenci .Mimo wszystko trzymam za ciebie kciuki i proszę aby cię uwolnił z tego .

Strony

Skomentuj