Niedokrwistość Fanconiego i krwawe przesłanie

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

…Zbliża się dzień próby……Prawda jest przed waszymi oczyma……Bóg jest tutaj… Cuda, zjawiska wymykające się poznaniu i zdefiniowaniu. Coś zaczyna się dziać a mimo to wzbudza tak wiele kontrowersji. Objawienia, uleczenie, wizje przyszłości. Te i inne cudowne zdarzenia dzieją się i dziś, możemy o nich usłyszeć w telewizorze, radiu czy przeczytać w prasie lub internecie. Jednak to nie zmienia faktu, że część społeczeństwa będzie skłonna uwierzyć w nadprzyrodzone pochodzenie jakiegoś zdarzenia, a inna część nigdy tego nie zrobi.

 

Dlaczego tak się dzieje? Boimy się uwierzyć w cud, ponieważ to by potwierdzało istnienie innego świata, świata duchowego? A może nie wierzymy, ponieważ nie ma ku temu wystarczających podstaw naukowych? W ostatnich latach mogliśmy spotkać się już praktycznie ze wszystkim, począwszy od płaczących posągów po przez świecące krzyże wiejskich gospodyń a skończywszy na stygmatach. Większość z tych zjawisk miały zwykłe prozaiczne wytłumaczenie. Ciężko spotkać prawdziwy cud, bezdyskusyjny taki, który nie byłby w żaden sposób podważany a to rodzi uzasadnione wątpliwości czy aby nie jesteśmy tutaj sami. A może niedokrwistośćFanconiego jest taki cudem, wydarzeniem potwierdzającym nadprzyrodzoność zjawisk, wydarzeniem będącym jasnym dowodem a zarazem przesłaniem. Zbliża się dzień próby… Prawda jest przed waszymi oczyma… Bóg jest tutaj… Te zdania to wynik oddziaływania owego schorzenia, przynajmniej tak nazywa go dziś nauka, mimo, że sama zbyt wiele w tej kwestii nie wyjaśnia.

 

Niedokrwistość Fanconiego jest tak tajemniczym zjawiskiem, tak mało o nim wiemy, że w zasadzie powstaje pytanie czy w ogóle istnieje? Jest bardzo niewiele informacji na ten temat, a te, które zostały wprowadzone do obiegu często same sobie zaprzeczają, to też jak dotrzeć do obiektywnej prawdy? Dziś wiemy, że niedokrwistość Fanconiego to nieuleczalna genetycznie choroba krwi i na tym informacje potwierdzone się kończą., dalej są jeszcze wzmianki o predyspozycji do nowotworów, problemów z kośćcem, czy różnego rodzaju mutacji genetycznych. Można napisać, że ów schorzenie wyprzedza nas i naszą naukę o wiele lat, a może i dziesięcioleci.

 

Obecnie na tę przypadłość choruje 1200 osób. Jest to liczba potwierdzonych i opisanych przypadków. Nie mniej jednak, zdecydowaliśmy się opisać niedokrwistość Fanconiego, nie ze względu na wyjątkowość tej choroby, ale ze względu na to, iż czasem u niektórych osób dochodzi do pewnego niewyjaśnionego zjawiska. W momencie skaleczenia, lub niekontrolowanego krwawienia, czy to z nosa, oczu, uszu czy jeszcze innych miejsc, wydobywająca się krew może tworzyć napis, przesłanie, konkretne zdanie. Właśnie zdania, od których rozpoczęliśmy ów artykuł, to owe przesłania, przynajmniej te udokumentowane i w jakiś sposób potwierdzone. Trzeba tutaj zauważyć, że niedokrwistość Fanconiego nie jest jedynym czynnikiem łączącym te zjawiska, ponieważ jak zostało napisane powyżej, ów proces nie zachodzi u każdej chorej osoby. Drugim czynnikiem jest wiara, osoby cierpiące na tę przypadłość są jednocześnie mocno wierzącymi i to połączenie daje te nadprzyrodzone czy niewytłumaczalne rezultaty w postaci krwawych przesłań.

oczy

 Cud, autosugestia a może jeszcze coś innego? Niedokrwistość Fanconiego jest czymś, co wymyka się często naszemu poznaniu, jest tym, co bardzo ciężko zamknąć w konkretne ramy definicji i formułki naukowej. Krew upadająca na ziemię, stół, czy nawet ubranie, może utworzyć konkretny napis, konkretne przesłanie, brzmi to dość niesamowicie, jednak takie rzeczy miały miejsce. Co było ich bezpośrednim kreatorem? I właśnie tutaj jest to miejsce, gdzie rodzą się pytania bez jednoznacznej odpowiedzi. Pytania, na które kiedyś zapewne poznamy odpowiedz, nie mniej jednak nie wiemy, kiedy to będzie, ponieważ badania nad niedokrwistością Fanconiego trwają nadal i są niczym kroczenie w ciemnościach. Kroczenie ku prawdzie i poznaniu.

 

Artykuł pochodzi z portalu www.tajemnice-swiata.pl

Tajemnice Świata

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Arsenicum

Cuda, czy nie cuda... 

Cuda, czy nie cuda... 

Wystarczy jedno zdanie, by utworzyć labirynt zagadek. Jeśli Niedokrwistość F jest chorobą genetyczną, która RZEKOMO objawia się "krwawymi zdaniami", to w tworzeniu tych napisów muszą brać udział GENY, które u jednych są aktywne, a u innych niektywne. Gdyby te napisy były potwierdzonym faktem, to chętnie bym o tym wszystkim pomówił, ale całość jest niejasna, dziwna, niespójna, niepełna (jak kto woli...), zatem nie ma o czym mówić. 

Portret użytkownika Angelus Maximus

Artykuł bzdur. Wyznaję Boga.

Artykuł bzdur. Wyznaję Boga. Jestem wrogiem wszelkich religii uwłaczających jego Istocie, tzn WSZYSTKICH religii. Jestem wrogiem wszelkich cudów, gdyż jest to dzieło demonów dla zmamienia ludzkiej istoty. Bóg ofiarował nam cząstkę siebie - Duszę i obdarzył Wolną Wolą i to jedyna ingerencja boska. Wszelcy zbawicielke i znaki boskie to kolejne bzdury dla oszukania ludzkiej duszy. Dusza nasza jest drogowskazem adwokatem, sędzią poprzez nasze Sumienie i.... katem... Pozdrawiam

Portret użytkownika b@ron

no w takie cuda to ja nie

no w takie cuda to ja nie uwierze... ten cud można obalić natychmiast...

piszesz, że boimy się uwierzyć w cud, bo to by potwierdzało istnienie świata duchowego... a w jakim języku były te napisy? bo jeśli to cud, to znaczy że z tego języka korzysta świat duchowy Smile

druga sprawa, choroba jest nieuleczalna i cierpią na nią ludzie mocno wierzący... hmm czyli jak przestanie wierzyć to się uzdrowi? może warto spróbować Wink

jest wiele dziwnych i niezrozumiałych rzeczy na tym świecie ale tego typu zjawiska, są naciągane i ubarwiane pod cuda Smile

ps. być może zmienię zdanie jeśli kiedyś bede świadkiem cudu , ale na dzień dzisiejszy to dla mnie ściema

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Cabaj

A skąd ta krew leci?jak z

A skąd ta krew leci?jak z fleta to można użyć jako pisaka i przesłania kreślić non stop.A np:po kilku "wyładowaniach"nadzienia końcówka fletni może służyć jako pędzel...i przesłania można by było nawet malować.

Portret użytkownika weredna

Widzę, że celę dzielisz w

Widzę, że celę dzielisz w szpitalu dla psychicznie poszkodowanych z bacą i prześciugujesz się z nim w pisaniu idiotyzmow. Swoją drogą, zauważyłam, że masz poważne zaburzenia na tle seksualnym, zanim zgwałcisz jakieś dziecko zastanów się 3 razy co robisz.

Skomentuj