Nieidentyfikowane obiekty nad Hurley w stanie Michigan

Kategorie: 

Kadr z nagrania wideo

Meksykańscy ufolodzy z Terecer Milenio zwrócili uwagę na obserwacje UFO, jakiej dokonano 20 kwietnia w miejscowości Hurley w Stanach Zjednoczonych.

 

Obiekt zdaje się obracać się wokół osi a świadczyć ma o tym fakt, że światła zdawały się przesuwać. Badacze stwierdzili, że światła przypominają te, jakie widziano niemal rok wcześniej na Tasmanii.

Pojawiły się sugestie, że mogą to być światła statków matek, które zlatują się z jakiegoś powodu na Ziemię. Meksykańscy badacze sugerują, że słyszane ostatnio dziwne dźwięki mogą mieć jakiś związek z tymi obserwacjami.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Alena

Trudno zrozumiec Wasze

Trudno zrozumiec Wasze komentarze,podwazajace autentyznosc filmu. Miliony galaktyk,miliony gwiazd w Universum a w tym wszystkim istniejemy TYLKO MY LUDZIE ! Wysmiac,wydrwic ,bo w glowie sie pomiescic ,taka sytuacja nie moze.  A moze jednak istnieja,a moze ich umysly pracuja setki razy szybciej niz nasze,a moze posiadaja wysoko rozwinieta technologie ,lub sa juz na tak wysokim poziomie rozwoju,ze wszystko materializuja wlasnymi myslami i technologia jest im juz niepotrzebna ? A moze podrozuja w czasie-moze potrafia polaczyc 2 punkty w przestrzeni ,aby ominac utrate czasu,czy tez "pracowac" z innymi wymiarami? Moze w dowolny sposob manipuluja materia? Moze obnizaja swoje wibracje w tym celu ,aby uczynic siebie /na pewien czas/ widocznymi dla naszych receptorow?  Dlaczego z takim uporem ludzie odrzucaja i wysmiewaja te ,chociazby wizualne kontakty a ludzi ,ktorzy probuja nam to przekazac,traktuje sie wiecznie jak klamcow ? Zastanowcie sie nad tym.

Portret użytkownika przem

@kondzi- "te światełka śą

@kondzi- "te światełka śą zaawansowaną technologią nie rozumiem kolegi wyżej." - ich pojazdy poruszają się niby wbrew normalnym pawom fizyki, są nie wykrywalne dla radarów itd. itp a oni sobie montują zaroweczki po bokach, zeby kazdy mogl ich dostrzec? ? trochę dziwne ? Smile

Portret użytkownika przem

@ktoS - jakim obserwacjom? 

@ktoS - jakim obserwacjom?  nie, żebym nie wierzył w pozaziemskie cywylizacje bo jak najbardziej wierzę i jestem fanem teorii, że dzieki lepiej rozwiniętym mieszkańcom wszechświata znaleźliśmy się tu na Ziemi ale takie światełka niczemu nie służą, chyba tylko temu żeby zdradzić swoją pozycję i pokazać się ludzkości:)  

Portret użytkownika baca

"Meksykańscy ufolodzy" hmmm -

"Meksykańscy ufolodzy" hmmm - to... nawet brzmi zupełnie ale to zupelnie naukowo. jest to zapewne odpowiednik europejskiego "starszego czarodzieja" - bo skoro są z Meksyku a zwrócili uwagę na OBSERWACJE UFO w USA to raczej na pewno potrafia sie teleportować. Ja na miejscu hamerykanow spawdzilbym czy "maksykańscy ufolodzy" przy okazji teleportacji nie zabieraja przypadkiem do Stanów pare workow marychy aby pokryć "koszty badań".

Skomentuj