Niemal niewidzialne UFO zarejestrowane nad USA

Kategorie: 

Źródło:

Jeden z łowców UFO ze Stanów Zjednoczonych,  twierdzi, że uzyskał "wspaniały materiał" pokazujący zakamuflowany niezidentyfikowany pojazd, który patroluje okolice przez chmury. Według entuzjastów ma to być po prostu kolejny dowód istnienia UFO. 

 

Nagranie pokazuje tajemniczy pojazd znajdujący się na niebie nad miastem Frayser w North Memphis, Tennessee. Na pierwszy rzut oka, "pojazd" jest trudny do zauważenia, ponieważ ukrywa się za chmurami, Ale po przestudiowaniu wersji nagrania o zwiększonej ekspozycji, okazało się, że istnieje tam jakiś  dziwny cień.

Według świadków cytowanych przez brytyjski dziennik The Daily Mail, nagranie wykonał jeden z mieszkańców, który usłyszał na zewnątrz niepokojący hałas. Sądził, że uda mu się ustalić jego pochodzenie i dzięki temu udało się uchwycić ten niezwykły obiekt. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus

Ekshibinicjonistyczne

Ekshibinicjonistyczne poszukiwanie obcych cywilizacji, jest przejawem po prostu niewyobrażalnej głupoty. W agresywnym Wszechświecie należy a'priori zakładać, że obca cywilizacja, jeśli bedzie potęzniejsza, lub nam równa w rozwoju spowoduje kosmiczną wojnę i najprawdopodobniej podbój planety Ziemia. Naukowcy rodem z zydowskiej basni ściągną na Ziemię zagładę!

Portret użytkownika Nieznajomy

Na moje to nic dziwnego.

Na moje to nic dziwnego. Przecież są wytłumaczalne teorie dlaczego kosmici jeśli są to się ukrywają a np ta która mówi o tym ze mają nas za mrówki i dlatego jak my z owadami porozumieć się nie potrafimy tak oni z nami. Jest błędna i to celowo taka zmyłka w zmyłce najbardziej pasująca i szalona z teorii ze głowy powazanych państ juz od dawna mają kontakty z obca Cywilizacja tymi bogami lub demonami tylko właśnie przez nich trzymają się na dystans bo jako i głowa państwa zapewniła ze ludzie nie są gotowi aby poznać prawdę. Obama tez nie bez przyczyny utajnia prawdę o UFO przecież jeśli chodziło by o naprawdę zwykle test tajnych sił powietrznych to w całych Aktach tej całej prawdy było by nic. Czyli nie było by powodów do ukrywania czegoś a jednak na wywiadzie jednym powiedział ze nie Oddtajni prawdy o UFO co jedno Zacznę jest z tym ze to na pewno nie były zwykłe testy lecz faktycznie osobna kartoteka. No i zastanówcie się też dlaczego w każdej chwili wojsko tak szybko zamiata po żekomym rozbiciu się ufo w którymś państwie. Oczywiście na pierwsze przychodzi to ze utajnic chcą technologie bojową lecz jaką technologie? Bo człowiek by ją zobaczył na oczy i sam by stwierdził że ona nie jest ludzka tak samo nie koniecznie ich technologie muszą nawet w dalszej współpracy ludzie zrozumieć sami żeby się od mądrzejszy po wraku uczyć jedyny sens jaki jest w tym wszystkim to ludzie nawet ci co to wszystko zatajają celowo wiedzą że nie ukryją tej prawdy przed światem i dlatego na prośbę swoją kazali się ujawniać z dystansem by człowieka przyzwyczaić do tej świadomości 

Portret użytkownika Grzegorz 1

Witam zjawiskiem UFO

Witam zjawiskiem UFO interesuję sie ponad 20 lat i sam już coś takiego widziałem ale o tym innym razem.Ten film pokazuje jak bardzo wciąż jesteśmy okłamywani że nie jesteśmy sami!Fajne ujęcia fajny łowca super strona pozdrawiam całą redakcję!

Portret użytkownika Grzegorz 1

Witam Zjawiskiem tym zajmuję

Witam Zjawiskiem tym zajmuję sie już ponad 20 lat i sam już widziałem coś takiego nawet więcej ale o tym innym razem ten fim pokazuje jak bardzo wciąż jesteśmy okłamywani .Fajny łowca,fajne ujęcie. pozdrawiam redakcję super strona!

Portret użytkownika Henryk 1

rok 1989 lub 1990

rok 1989 lub 1990

dni lotnictwa

Rzemien koło Mielca - wielkie święto, tysiące ludzi, pogoda idealna słoneczna bez chmurki, totalnie niebieskie niebo

startuje mi 8 ze skoczkami ,są na kilku tysiacach metrów 2-3-4 dokładnie nie wiem

śledzę wzrokiem śmigłowiec, chcę uchwycić moment wyskoku skoczków

widzę białą plamkę jakby rozmytą maleńka chmurkę, sądzę że to spadochronik który kiedyś puszczano żeby zobaczyć w którym kierunku i jak silny jest wiatr

nagle zauważam że to coś nie jest między śmigłowcem a ziemią, a znaczie wyżej i jest kilka razy większe niż duży samolot i wisi w jednym miejscu

w pewnym momencie biały obłok rusza w kierunku wschodnim z prędkością znacznie przewyższającą samoloty latające na tej wysokości i w ok 7-10 sekund  znika na  wschodzie

 

 

Strony

Skomentuj