Niesamowicie szybkie UFO zarejestrowane z pokładu drona

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Jeden z quadrokopterów, który 5 marca wzbił się w powietrze nad Kalifornią, zarejestrował coś dziwnego. Wszystko trwało ułamek sekundy, a wyglądało to na bardzo szybko poruszające się UFO.

 

Niezidentyfikowany obiekt latający przeleciał obok drona z zawrotną prędkością. W momencie gdy wykonano to nagranie quadrokopter DJI Inspire 1 znajdował się na wysokości około 80 metrów. Model ten jest wyposażony w kamerę zdolną do nagrywania wideo w rozdzielczości 4K. Na szczęście YouTube pozwala na upload filmu w pełnej rozdzielczości (poniżej), jednak mimo to, UFO jest tak szybkie, że pozostaje rozmazaną białą plamę.

 

Entuzjaści UFO, którzy analizowali to nagranie stwierdzili, że prędkość tego obiektu musiała wynosić około 2890 km/h, czyli była mniej więcej 2,4 razy większa niż prędkość dźwięku. Niezwykłe jest też to, że pojazd nie wywołał gromu dźwiękowego, który zgodnie z prawami fizyki towarzyszy każdemu lotowi naddźwiękowemu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj