Niesamowita anomalia! Pakistański nastolatek odwraca głowę o 180 stopni

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W mieście Karaczi, w Pakistanie odkryto unikalnego 14-letniego chłopca Muhammada Samira. Nauczył się on odwracać głowę o 180 stopni, jak w filmie Egzorcysta.

Muhammad przyznał, że nie jest to wrodzona zdolność, ale wynik kilku lat treningu. Nastolatek postanowił powtórzyć ten trick gdy raz zobaczył coś podobnego w hollywoodzkich horrorach. 

 

Matka chłopca początkowo próbowała robić co może, aby zabronić mu takich eksperymentów, ale później zdecydowała, że taka niezwykła zdolność jej syna jest właściwie „darem niebios”.  

 

W rezultacie, „chłopiec sowa” porzucił szkołę i dołączył do grupy tanecznej „Dangerous Boys”. Dzięki temu Mohammed Samir zaczął zarabiać i pomagać swojej rodzinie finansowo.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Ezechiel

To wynik opętania. Opętańcy

To wynik opętania. Opętańcy nie takie triki robią. W jego ciele ukrywa się diabeł, który uwielbia być wielbiony i zwracać na siebie uwagę, gdy nosiciel robi takie triki dzięki jego mocy i panowaniu nad prawami natury. Ten chłopak jest opętany. Czerwona nitka w na ręce i pierścionki, tylko potwierdzają.W tamtej kulturze okultyzm- wiara w czerwoną nitkę jest rozpropagowany, co zreszta zdarza się także wśród słowian.

Portret użytkownika baca

180 stopni to jeszcze nie

180 stopni to jeszcze nie jest, bo paru stopni brakuje i ciężko w tym stanie założyć mu kaganiec... ale jak go jeszcze parę razy rodzice zrzucą ze schodów uda się okręcić głowę dookoła i ubrać go na spacer

Strony

Skomentuj