Niesamowita kolumna światła widziana tuż po upadku meteorytu!

Kategorie: 

Źródło:

Podczas gdy światowe media z wypiekami na twarzy informowały o niedawnym przelocie meteorytu nad amerykańskim stanem Michigan, mało kto zwrócił uwagę na równie interesujące zdarzenia które towarzyszyły temu zjawisku. Nie dość, że doszło wtedy do trzęsienia ziemi o sile 2 stopni w skali Richtera to zdaniem części świadków widać było coś co wygląda na pionowy promień energii.

William Yeck, geofizyk badawczy w amerykańskim National Geological Survey's Earthquake Information Center w Golden w Kolorado twierdzi, że meteoryt nie mógł spowodować tego trzęsienia ziemi. Trudno nie odnieść wrażenia, że eksplodujący meteoryt, trzęsienie ziemi oraz pojawienie się tajemniczych wiązek energii (i to wszystko jednego dnia), wydaje się dość trudnym do wyjaśnienia zbiegiem okoliczności. Szczególnie biorąc pod uwagę, że światowe media milczą na ten temat, zupełnie jakby spełniały jakieś odgórne zalecenia.

Niemalże natychmiast pojawiło się wiele opinii, że media nie mówią całej prawdy na temat zjawisk które miały miejsce nad USA. Wiele osób zastanawiało się nad tym czy aby na pewno był to meteoryt czy może raczej bezpośredni dowód na istnienie broni klimatycznej lub innego nieznanego nam rodzaju technologii wojskowej. Biorąc pod uwagę to co widzimy na zdjęciach udostępnianych w internecie, bardzo trudno byłoby odrzucić te tezy z miejsca.

W tym momencie, warto wspomnieć że bardzo podobne zjawisko było widziane w innych miejscach świata. Najwcześniejsza, znana nam obserwacja tego fenomenu miała miejsce w Meksyku, nad piramidą Kukulkan. Kilka lat później bo już 10 sierpnia 2015 roku tego typu zjawiska były widziane we Włoszech w okolicy miejscowości Civitavecchia a już w pięć dni później w amerykańskim South Myers na Florydzie. Warte zapamiętania jest również zjawisko z ubiegłego roku, kiedy to kolumna światła była widzana w Argentynie w okolicach miasta Feliciano.

Czy zatem zdarzenia z nad Michigan są kolejnym przykładem na tego typu zjawisko? Może to właśnie wspomniana kolumna światła, jest odpowiedzialna za niezwykłe trzęsienie ziemi i upadek kosmicznej skały miały miejsce 16 stycznia? Niestety, ale obawiam się, że trudno byłoby uzyskać odpowiedź na którekolwiek z tych pytań. Pozostaje więc oddać się spekulacjom i liczyć na to, że prędzej czy później, prawda ujrzy światło dzienne.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Gash2

Zainstalujcie sobie pierwszą,

Zainstalujcie sobie pierwszą, lepszą apke do robienia zdjęć blyskawic i bedziecie mieć takie same pasy. Taki pas wynika ze sposobu rejestracji matrycy w telefonie i nie oznacza, że to tak naprawdę wyglądało.

Portret użytkownika ono mat opeja

Byl czas na wykonanie zdjec

Byl czas na wykonanie zdjec ale nie bylo czasu nakrecic wideo? Acha, kumam. Zrobienie zdjecia zabiera mniej czasu niz film... o-O A moze tylko mi nie wyswietla sie videoplayer?

 

PS To sa Windy do nieba, chyba, bo na szperacze w razie nalotu/wesolych swiat/dyskoteka to nie wyglada. Chyba, ze sie myle. Shok

PS A Powaznie, to.... nic nie wiemy. Wszystko to teoryjki blizsze lub dalsze PRAWDZIE. Serwowanej w kawalkach, przyzadzanej na wszelkie sposoby. Sie nia nie udlawmy...

 

Strony

Skomentuj