Niesamowite UFO uchwycone w ruchu w okolicy Słońca

Kategorie: 

Obiekt uchwycony przez SOHO

Od kilkunastu miesięcy w okolicy Słońca obserwowane są rozmaite niezidentyfikowane obiekty. Większość z nich uważana jest za tak zwane artefakty obrazu. Jednak wielu osób te wytłumaczenia nie przekonują. Zakłócenia cyfrowej obróbki zdjęć raczej nie powodują powstawania regularnych obiektów. Najnowsza kompilacja zdjęć z satelity SOHO przedstawia jednak obiekt w ruchu.

 

To coś nowego, że na kilku klatkach widzimy obiekt w kilku pozycjach. Oznacza to, że to nie był artefakt obrazu, bo wyraźny ruch przeczy takiej hipotezie. Tylko, że niestety trzeba jeszcze odpowiedzieć na pytanie, co to było skoro nie złudzenie.

Istnieje koncepcja wedle, której nasze Słońce tak jak i każda gwiazda może być w jakiś sposób wykorzystywane do podróży na duże odległości. Według tej teorii Słonce może być rodzajem kosmicznych wrót. Gdyby ta teoria okazała się być prawdziwa i gdyby rzeczywiście w okolicy naszej gwiazdy był tak spory ruch statków kosmicznych różnego typu oznaczałoby to radykalną zmianę w pojmowaniu naszej pozycji we wszechświecie.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ben

A słyszeliście o blikach?

A słyszeliście o blikach? Każdy aparat fotograficzny posiada taką "wadę", jesli robimy fotki pod słońce - to co wtedy też myślicie "Łał, uchwyciłem obraz UFO na twarzy koleżanki!"? Zwykły artefakt - bliki, odbicia światła i tyle. Nie ma czym się tak podniecać.

Portret użytkownika Pesymista

Żal mi ludzi, jacy muszą być

Żal mi ludzi, jacy muszą być tępi i głupi odporni na wiedzę a trudni do zaj***nia,skoro inne cywilizacje nie istnieją, to co widzieli nasi pradawni przodkowie ?na niebie też Faki ?! jest wiele przekazów z przeszłości, i wystarczającychdowodów, ale sceptykom zawsze będzie mało, i będą się doszukiwali błędówi dowodów, szkoda tylko nerwów ludzkich za takich debili ! tylko wrzeszcząpustym gulganiem, i bezsensowną wymową, która zbija z nóg, jak możnastanowczo twierdzić że ludzkość jest jedyna we wszechświecie, a nawetwe wszechświatach, innych wymiarach ! co tylko Homosapiens jest jedynymżyciem ? co za tępe ludzie, brak mi słów na takich idiotów !!! ile jest samychgwiazd i planet w naszej galaktyce ? a ile jest innych galaktyk ? samych galaktykjest więcej niż na naszej planecie piasku w morzach i włączając też wszystkieplaże na świecie !!!!  a ile jest metagalaktyk ? i wszechświatów oraz równoległychświatów ? co już udowodniają dzisiejsi naukowcy ! trzeba być kompletnymdebilem i ignorantem żyjącym we własnym przekonaniu o własnej egoistyczejwyższości mówiąc że Homosapiens jest jedyny we wszechświecie !nawet patrząc ze strony religijnej, to jaką trzeba być pustą i ograniczonąosobą, że bóg stworzył tylko jedną rasę Homosapiens, i na tym koniec ?!już więcej nie stwarza ? już odpoczywa ? sami religianci ograniczają samego boga !to jest jeden wielki absórd i fanatyzm ludzki !!! brak informacji, a wzrost ignorancji !http://www.youtube.com/watch?v=iqZzE6ryk3M http://www.youtube.com/watch?v=j778k0ExTAs&feature=results_video&playnext=1&list=PL41631955F0ACD78B 

 
 

 

Portret użytkownika filip

Powiem tak - tym co nie

Powiem tak - tym co nie wierzą ze poza nami istnieją inne cywilizacje  sie nie przegada ( pomimo dowodow z satelit krazacych wokol slonca , zdarzen zarejestrowanych na Ziemi i namacalnych dowodow w kulturach starozytnych ) i trzeba do tego chyba przywyknac. Tylko byloby milo gdyby ci niedowiarkowie z wlasnej kultury zachowali jezyk za zebami i nie besztali tych drugich. Mam otwarty umysl i wierze ze nie jestesmy pepkiem wrzechswiata i ze sa inni poza nami ale nie dre łacha sie z tych ktorzy nie czytaja , nie interesuja sie tymi rzeczami wogole i ich nie krytykuje. Niech kazdy wierzy w swoje przekonania bez zbednych obrzucan blotem.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Skoro widziałeś/widzisz tyle

Skoro widziałeś/widzisz tyle galaktyk... czy widziałeś kogoś innego od nas...?Hipotetyzowanie nad możliwością istnienia innych cywilizacji w kosmosie jest odzwierciedleniem wierzeń i marzeń prymitywnych ludzi obserwujących gwiazdy w nocy...Ziemia jest jedynym w kosmosie miejscem przeznaczonym do życia. Innych miejsc nie ma Fakty o tym świadczą.Wszelkie doniesienia o UFO i Obcych mają zdezorientować uwagę ludzi od tego co się dzieje na Ziemi...

Portret użytkownika kamikadz77

Nie wiedziałem ze możesz byc

Nie wiedziałem ze możesz byc niedoinformowany i zabierac stanowczo głos w tej sprawie, wszystkie ludy tej Ziemi od tysiącleci mają problem z opisem tego zjawiska a ty to tak prosto rozwiązałes? czyz to nie cudowne???

Portret użytkownika Ampa Vatis

  Myślę, że trochę ostro to

 Myślę, że trochę ostro to ująłeś, chociaż masz dużo racji. Wprawdzie jest wiele cywilizacji w kosmosie, to jednak powinniśmy martwić się  tą co nas uczłowieczyła, bo oni będą pierwszą którą mamy poznać, o ile odrzucimy małpie zachowania i zaczniemy rozwijać się ewolucyjnie zaczynając wykorzystywać potencjał naszego umysłu. 

Chcesz wiedzieć więcej? http://ampavatis.manifo.com/ 

Strony

Skomentuj