Niesamowite zdjęcia obcych wykonane na Filipinach

Kategorie: 

Źródło: Internet

Światową sieć obiegły zdjęcia dziwnych istot, które zostały zarejestrowane na Filipinach w okolicy miasta Victoria w prowincji Laguna.

 

Zdjęcia, którymi zainteresowały się tez lokalne media, przedstawiają niewysokie istoty, których fizjonomia odpowiada ogólnemu wyobrażeniu tak zwanych "obcych".

[ibimage==22339==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Zdanie ludzi na temat tej obserwacji jest podzielone i część osób wierzy, że te istoty to rzeczywiście obcy, podczas gdy sporo adwersarzy sugeruje, że mamy do czynienia z ordynarnym fałszerstwem i takie istoty po prostu powstają w komputerach.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika TheOgoras

mnie bawi w tych wszystkich

mnie bawi w tych wszystkich zdjeciach obcych jakie sie pojawiaja jedno że oni przecież chodza nago po naszej planecie, musi cos z nimi byc nie teges, moze utracili swoja orjentacje seksualna i jej poszukuja w dzikich zacofanych obcych cywilizacjach gdzie pierwotne instynkty sa jeszcze bardzo silne

Portret użytkownika Homo sapiens

To, że  jest to efekt pracy

To, że  jest to efekt pracy grafika to nie powinno nas dziwić. W dzisiejszych czasach wysmiewa się istnienie ufo i duchów przez takie prowokacje ! Ci co wyśmiewają ufo mogą być specjalnie wyznaczonymi do tego celu jednostkami ! Potem materialiści ogłaszają wszem i wobec, że ufo to nieprawda. Ufo istoty są stworzonymi bytami, prawdopodobnie upadłymi i znajdują się w jakichś sidłach, możliwe że technologii lub sexualności... Trzeba pamiętać, że my też jesteśmy stworzeni !
Ogólny brak form przejściowych odnosi się także do tak zwanej "ewolucji człowieka". Mogłoby to się wydawać dziwne, skoro reklamuje się tak wielu naszych rzekomych "przodków". Trudno śledzić wszystkie tak różne i zmieniające się twierdzenia, ale wiek ostatni pokazał, że każdy kolejny z tych szeroko rozgłaszanych "przodków" jest później po cichu odrzucany. Następuje to jednakże dopiero wtedy, gdy jakiś nowo znaleziony kandydat zajmie miejsce tamtego. Dzisiaj nagłaśnia się wąską grupę australopiteki — H. habilis, z której najlepiej znaną jest słynna skamielina Lucy.
 
Dr Charles Oxnard należy do rosnącej liczby anatomów ewolucjonistów, którzy po starannym prześledzeniu dużej liczby pomiarów przy pomocy wieloczynnikowej analizy komputerowej (jest to obiektywna metoda, która nie zależy od przyjętej z góry wiary w pochodzenie) ocenia, iż stworzenia te nie są ludzkimi przodkami.
 
Dr Oxnard twierdzi, iż mimo że pierwotnie uważano je za człekokształtne, a przynajmniej pośrednie pomiędzy małpami i ludźmi, to "różnią się one zarówno od ludzi, jak i od małp afrykańskich, bardziej aniżeli obydwie te żyjące grupy różnią się od siebie. Australopiteki stanowią odrębną grupę." Zaznacza on, że wniosek ten, iż nie są to nasi przodkowie, popierany jest przez zwiększającą się liczbę badaczy, którzy "nie są związani ze znalazcami skamieniałości."
http://popotopie.blogspot.com/2013/05/kolumna-geologiczna-faszerstwo.html
A co z tym tak zwanym Homo erectus? Prawidłowo uformowane typy szkieletów Homo erectus prawdopodobnie reprezentują rzeczywistych ludzi, żyjących po Potopie i posiadających rasowo zróżnicowane kości.
 
Ogromna różnorodność jest możliwa pomiędzy kośćmi psów różnego rodzaju, od pekińczyka do bernardyna. Takie warianty mogą być wyselekcjonowane w ciągu tylko paru pokoleń. "Ciśnienie selekcyjne" w szybko zmieniającym się środowisku po Potopie oraz izolacja ludzi (po przymusowym rozproszeniu się od czasów wieży Babel) w małych oddzielonych społecznościach, dały świetne warunki do szybkiego wyodrębnienia i uwypuklania (uprzednio już istniejących, stworzonych) genetycznych różnic. Takie rasowe warianty mogły także dotyczyć cech kości.
 
W porównaniu z bardzo dużą różnorodnością ludzkich ras pod względem innych cech, różnice szkieletowe pomiędzy szkieletem erectusa a innymi szkieletami ludzkimi nie są aż tak wielkie. Co więcej, wiadomo, że w Europie, w tym samym czasie co typy "współczesne", żył nie tylko erectus, ale także Neandertalczyk i typy Cro-Magnon (które przeciętnie mają większą pojemność mózgu niż dzisiejsze populacje).
 
Niedawne znalezienie narzędzi w Indonezji sprawiło, że dr Allan Thorne, ewolucjonista, zasugerował, iż ci rzekomo "przedludzcy przodkowie" posiadali żeglarskie umiejętności oraz technologię. Jego wypowiedź zacytowana została w gazecie The Australian, 19 sierpnia 1993 roku, gdzie mówi o nich: "Oni nie są [tj. nie powinni być nazywani] Homo erectus, oni są ludźmi."
 
Jeśli ktoś użyje ewolucyjnej skali czasu oraz ewolucjonistycznych kryteriów klasyfikacji, a następnie sporządzi wykres ze wszystkich odkryć skamieniałości "hominidów", szybko odkryje, że z jakiejkolwiek ewolucyjnej sekwencji zostaną nici.
http://popotopie.blogspot.com/2013/10/ewolucja-czy-stworzenie.html
Ewolucjonizm naucza, że stosunkowo proste stworzenie, takie jak jednokomórkowa ameba, stało się o wiele bardziej skomplikowanym stworzeniem, jak na przykład koń. Pomimo, że nawet i najbardziej proste znane jednokomórkowce zadziwiają swą złożonością, nie zawierają one tak dużo informacji jak, powiedzmy, koń. Nie posiadają one instrukcji wyszczególniających, jak zrobić oczy, uszy, krew, mózg, kopyta, mięśnie... Przejście od punktu A do B na diagramie wymaga więc wielu etapów zwiększania informacji, kodowania informacji dla nowych struktur, nowych funkcji, nowych użytecznych złożoności.
Gdybyśmy tylko zobaczyli taki rodzaj zmian zwiększających informację, nawet gdyby było ich tylko parę, można by ich użyć na poparcie argumentu, że ryba rzeczywiście może zamienić się w filozofa, jeśli zostanie jej dany odpowiedni czas. Faktem jest jednak, że te niewielkie zmiany, które dostrzegamy, nie dotyczą zwiększania informacji.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pilip

ta, niesamowite, nie

ta, niesamowite, nie osmieszajcie się. niesamowite jest to ze takie gówno trafia na te stronę i jeszcze admin tej strony twierdzi ze jest to niesamowite. to jest niesamowite.

Portret użytkownika micekrabin

innemedium.pl oficjalnie

innemedium.pl oficjalnie dotarlo do dna.
pozdrawiam ekipe IM.pl ludzi ktorzy chcieli pokazac ludziom ukryte i ciekawe sprawy, a zamienili sie w wyswietlacz klikniec i reklam, wrzucajac tematy zawiniete w dowody ktore potrafi obalic 8 latek ( jeszcze nabuzowany oranzada z komunii) 

 

Portret użytkownika nowoczesny

Tę zagadke akurat można łatwo

Tę zagadke akurat można łatwo wyjaśnic ludzie na filipinach są po katakliźmie i przerabiaja filmy i zdjecia zeby oszukać że było UFO i kasę zarobić na naprawę domów. ludzie nie badajcie tego 100% pewnosć ze to nie jest UFO!!! ludzie na filipinach mieli klęskę kataklizmu i kombinują jak mogą wydaje im się ze ktoś sie nabierze.

Portret użytkownika Kontrapunkt

Sama pozycja głowy na tych

Sama pozycja głowy na tych powyższych zdjęciach w tym artykule,  jest taka sama jak na tym pierwszym zdjęciu od samej góry – kiepski fotomontaż lub mistyfikacja z braku zabawek...
Ale niesamowite jest to, że wszystkie kosmity na takich i podobnych fotografiach ganiają po naszej planecie na golasa, gdzie my w tym wypadku byśmy musieli mieć jakieś skafandry, które by nas chroniły przed różnymi czynnikami zewnętrznymi.

Strony

Skomentuj