Niesamowity chłopiec z Indii rozświetla żarówki dotykiem

Kategorie: 

Źródło: Manorama Online, YouTube/Daily Mail

Nową sensacją Internetu stał się 9-letni chłopiec z Indii. W mediach społecznościowych zawrzało gdy jego rodzina umieściła nagranie, na którym zapala żarówki jedynie poprzez dotykanie ich.

Abu Thahir, który pochodzi z Muhammy, odkrył swoją niezwykłą moc dopiero niedawno. Jego ojciec, który jest elektrykiem, powiedział reporterom, że kiedy przekazał żarówkę LED synowi, ta zaświeciła mu się w dłoni. Początkowo mężczyzna myślał, że to jakiś żart, ale potem zauważył, że żarówka świeci się, gdy styki elektryczne dotykają jakiejkolwiek części ciała jego syna.

 

Ciotka Thahira była pod tak wielkim wrażeniem tej „sztuczki”, że postanowiła nagrać chłopca i udostępnić film w mediach społecznościowych. Nagranie zyskało niesamowitą popularność, a rodzina zaczęła otrzymywać telefony od dziennikarzy, którzy chcieli przeprowadzić wywiad i sfilmować chłopca.

Niektóre źródła spekulują, że film niskiej jakości może być fałszerstwem. Na nagraniu nie widać dokładnie całego ciała chłopca, które może być jedynie przewodnikiem dla prądu o niskim napięciu. Internauci spekulują również, że może to być jedynie sprytna sztuczka.

Jednak pewien naukowiec, stwierdził, że niezwykłe zjawisko może być również spowodowane wysoką zawartością soli w ciele chłopca. – „Ludzie, którzy częściej się pocą, zwykle mają wysoką zawartość soli w swoim ciele. Jeśli jej poziom jest wyjątkowo wysoki, zwiększa to przewodność skóry. To może wyjaśniać, dlaczego żarówki świecą, gdy zostają przyciśnięte do ciała Thahira.”

Co ciekawe, 9-letni Abu Thahir nie może zapalać zwykłych żarówek, tylko żarówki LED, nadające się do wielokrotnego ładowania. Jeśli wystarczająco długo będzie naciskał styki żarówki, całe jego ciało zacznie się nagrzewać.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika WR

Mam to samo tylko z rurami

Mam to samo tylko z rurami świetlówek każdy ruch palców lub dotyk każdej części ciała powoduje błyski ,nie muszę byc ubrany więc energia statyczna odpada natomiast musi być półmrok,moc jest mała nagranie np telefonem nie udaje się,miernik wskazówkowy pokazuje np ustawiomy na 600 mV pokazuje 60 widziało to ponad 200 osób w 1987 roku w Krakowskim Studium Masażu ale tylko jeszcze 3 osoby miały taką energię,którą wskazał miernik do dzisiaj utrzymuje się ta energia mimo mojego wieku 65 lat,efekty moich masazy są zaskakujące .!998 r 17 latka z zespołem Ehlersa Danlosa /zanika kolagen w tkance mięśniowej / leczona 9 lat w klinice nie mogąc dojść 200 m z przystanku do szkoły zrezygnowała z niej po moich 9 zabiegach biega do dzisia ma rodzinę urodziła syna 10 lat temu,ręka z uszkodzonymi nerwami  palców - trzymane pomiędzy moimi dłońmi ruszają sie .     

Portret użytkownika Atuan_Retni

Co za bzdury!

Co za bzdury!

Każdy z was to potrafi, nałóżcie na siebie tylko koszulkę polistrową i

przejdźcie się po suchym pokoju.

Fizyki nie znacie? przecież jest to elektryczność statyczna mogąca

wynosić od kilku do kilkunastu tysięcy wolt.

Ten sam cyrk z magnetyzmem ludzkim, wieszanie noży widelców żelazek na ciele

Ale tylko na spoconych wypukłych piersiach, a już nie na zapadłym brzuchu ( też to potraficie).                                                                                                                                                      0.

Niech jeden z ndrugim szarlatan posypie sobie ciało talkiem i wtedy udowodni, że ma magnetyzm.

Poraża brak podstawowej wiedzy u komentatorów i mediów nagłaśniających te bzdury

Portret użytkownika darmowa energia ?

Zaraz moment niech przeczytam

Zaraz moment niech przeczytam dogmę systemu i religijne - hmmmm nie, tu nic nie pisze no to nie może istnieć - zaraz na U kowcy ? nie też nie - a przeciesz to oni skostruowali wszysko dodokoła i są Panami, więc nie definitywnie nie. A tak jestem ciekaw > jak Kopernik kłócił się z świętą inkwizycją, o to czy jest kosmos czy nie, to on on tam był czy go nie było ? Smile

Pozdrawiam poszukiwaczy darmowej energi Smile ciekawe, hilary zgubił okulary ? warte obadania Smile

Portret użytkownika Kasia Kozłowska

Bardzo często chowa się

Bardzo często chowa się maleńkie rtęciowe bateryjki. Np; w silniczkach, który montuje sie w obudowie podobnego większego, i cuda się dzieją.A w żarówce LEDE jest owiele więcej miejsca . I czubek żarówki może być ruchomy i pelnić funkcję włącznika.

Portret użytkownika Brawo

Ty miałaś najwięcej racji,

Ty miałaś najwięcej racji, jest już link do opisu,nazywa się to żarówka awaryjna, z własnym zasilaniem, mozna zabrać do piwnicy czy na działke aby sobie oświetlić. Naciska się, tak jak wywnioskowałaś czubek żarówki

Strony

Skomentuj