Niesamowity film niezidentyfikowanego obiektu nad Kapsztadem

Kategorie: 

Pojazd lub portal zaobserwowany w RPA

Do niesamowitej obserwacji UFO doszło kilka dni temu w południowej Afryce. Nad Kapsztadem według świadków pojawiły się dwa dziwne świecące obiekty. Nagranie przedstawia jeden z tych obiektów

 

Południowa Afryka to bardzo prawdopodobne miejsce dawnych paleokontaktów z obcymi cywilizacjami. Jeśli przyjąć jak twierdzą niektórzy, że obcy w przeszłości przylatywali na Ziemię po złoto i metale szlachetne to trudno sobie wyobrazić lepsze do tego miejsce niż terytorium dzisiejszego RPA.

Film został nagrany na stadionie Green Point Stadium stanowiącym pamiątkę po pierwszych mistrzostwach świata w piłce nożnej, jakie rozegrano w tym kraju.

 

Trudno powiedzieć, czy to, co widać na nagraniu to jakiś pojazd czy też rodzaj portalu umożliwiającego transport. Jedno jest pewne, że taka sceneria to nie jest typowy widok.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kamikadz77

Za komuny do zatoki gdanskiej

Za komuny do zatoki gdanskiej wpadł dysk obcych z nimi jako wkładka- czyli załogowy, bo nie wszystkie sa zalogowe jak pewnie wiecie i amerykanie wzieli To od "nas"  za długi  gierkowskie. Obiekt ten jak i inne z całego swiata jest umieszczony w bazie wojskowej w Zone 51 pod kryptonimem "Majestic 12"' chcecie dowodów (do niedowiarków) to jedzcie tam a jak płot przekroczycie to was odstrzelą...ktoś chetny do sceptyki jeszcze? Najpierw tam jedź potem zaneguj tu!http://www.mj12.pl/content/view/3/4/

Portret użytkownika Maras

Sam nie byłeś a się

Sam nie byłeś a się wywyższasz tu. Chcesz dowodu że nie byłeś - żyjesz ;] W niektórych stanach w USA ludzie mogą zabić sąsiada jak im wejdzie na ich teren - tam też są kosmici?

Portret użytkownika Gość

Tandeta!!!   Jak zwykle..

Tandeta!!! Jak zwykle.. jakiś niewyraźny punkcik czy kropka i to jest wielkie UFO.. rozumiem, jakiś kosmiczny krążownik przelatujący nisko nad dużym miastem.. to byłoby coś (do tego sfilmowane przez tysiące niezaleźnych osób, komórkami, kamerami td... a taki punkcik, z taaaaki opisem.. to kpina).

Portret użytkownika abdulgdur

Pytanko: Po co przylatywać

Pytanko: Po co przylatywać na  Ziemię w poszukiwaniu złota i minerałów (nie jest ich u nas za wiele) ryzykując zjedzenie, wybuch wulkanu i niesprzyjajacą chemicznie atmosferę, skoro asteroidy są pełne tych minerałów? Jak mają technologie żeby tu przylecieć to i potrafią eksploatować choćby cześc Pasa Kuipera.

Strony

Skomentuj