Niesamowity krąg w zbożu pojawił się w hrabstwie Wiltshire

Kategorie: 

Źródło: www.cropcircleconnector.com

Światowe centrum kręgów w zbożu znajdujące się w angielskim Wiltshire nie było w tym sezonie zbyt często wzmiankowane. Wszyscy pasjonowali się raczej finezyjnymi piktogramami pojawiającymi się ostatnio we Włoszech. Tym razem w Anglii pojawiło się coś, co zdecydowanie wymaga pokazania.

 

Nową figurę odciśniętą w zbożu odkryto tym razem w okolicy Avebury Trusloe, w hrabstwie Wiltshire. Mocno skomplikowany kształt tworzy wzór, który może coś znaczyć. Podobno rządy niektórych krajów umieją odczytywać to, co pojawia się w kręgach.

 

Tak jak w przypadku UFO uniwersalnym wytłumaczeniem jest balon meteorologiczny tak w przypadku kręgów uniwersalnym wyjaśnieniem jest deska i sznurek. Czy jest to jednak w ogóle możliwe, aby pod osłoną nocy wykonywać tak precyzyjne piktogramy? To wymagałoby niesamowitych umiejętności i środków.

[ibimage==18245==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Jednak nadal znajdują się rzesze osób, które mimo nieznajomości tematu wolą uwierzyć w zdumiewające umiejętności osób, które rzekomo je tworzą niż w to, że pewnych skomplikowanych piktogramów po prostu nie da się stworzyć, bo ludzie popełniają błędy, nawet mimo GPS, oraz zwłaszcza działając w nocy i koordynując pracę kilku osób.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Dariusz_G

A więc tak. Może Ja podam

A więc tak. Może Ja podam swoje przemyślenia i spostrzeżenia na temat owego piktogramu. Otóż: po pierwszym rzucie okiem na obraz nasunęło mi się jedno skojarzenie: pojazd. Dlaczego? Dlatego, że wyraźnie widać tam coś, co można odczytać jako kapsułę transportową (ten kształt kryształu). Na górze jest "żagiel" napędzany jakąś energią, też zaznaczoną pasem cząsteczek wpadających w owy "żagiel". Pozostała część to jakieś stateczniki. Może i ponosi mnie fantazja czy coś w ten deseń, jednak najprostrze odpowiedzi są najczęściej natrudniejsze do odnalezienia. A co Wy o tym myślicie moi drodzy?
 
Pozdrawiam!

Portret użytkownika ArDoR

Twórcy kręgów są genialnymi

Twórcy kręgów są genialnymi matematykami, posługują się geometrią jak swoistego rodzaju językiem - kodem. My jako ich potomkowie, także posiadamy w sobie takie zdolności, dlatego oni posługują się tymi symbolami żeby aktywować w nas te zdolności, zachęcić nas do postrzegania przestrzennego, użycia wyobraźni.
To są takie małe zadanka ćwiczebne... przy okazji pokazują jakieś istotne tematy/problemy.
Po wrzuceniu tego kręgu do programu graficznego, i zrobieniu lustrzanego odbicia i wycentrowaniu go względem centralnego rąbu otrzymujemy takie obrazy:
[ibimage==18251==50_procent==Oryginalny==self==null] [ibimage==18252==50_procent==Oryginalny==self==null]
 
ewentualnie po rozmyciu szczegółów otrzymujemy coś takiego:[ibimage==18253==50_procent==Oryginalny==self==null]
 

Portret użytkownika Andrzej1

gdyby chcieli przedstawić

gdyby chcieli przedstawić swój obraz, gwarantuje Tobie, że nie trzeba by było tego składać jako lustrzanego odbicia i rozmazywać :), jeżeli kiedykolwiek miałeś do czynienia z plazmą, modulatorami optycznymi, co to efekt Pocklesa, Kerra itd... to będziesz wiedział o co im chodzi...

Portret użytkownika ArDoR

Ten obraz twarzy to był tak

Ten obraz twarzy to był tak na bis, przy okazji (ewentualnie napisałem;) bardziej chodziło mi o te piramidy które na obrazku po złożeniu dwóch połówek, wyraźnie "pompują" energię w dół, ewentualnie tworzą pole siłowe wokół wierzchołka...
wg mnie to taki schemat ideowy funkcjonowania piramidy... zastanawiające jest co oznaczają te kryształy czy czym są te wyraźne romboidalne kształty.  Zasugerowany efekt Pocklesa faktycznie pasuje do tego obrazka, może to być pewna forma wzmacniacza fal świetlnych, a może w pewnych warunkach to zjawisko potrawiło by przekształcać fale świetlne na jakieś inne (wyższe energetycznie fale bioplazmatyczne) które mogły by dawać uzdrawiające właściwości.
Jeśli wiesz coś więcej na ten temat i potrafisz wytłumaczyć jak to zjawisko wykorzystać w tym kontekście to proszę o jakiś komentarz albo kontakt bezpośredni ze mną.. chętnie wymienie się poglądami.

Strony

Skomentuj