Niesamowity krąg w zbożu pojawił się w hrabstwie Wiltshire

Kategorie: 

Źródło: www.cropcircleconnector.com

Światowe centrum kręgów w zbożu znajdujące się w angielskim Wiltshire nie było w tym sezonie zbyt często wzmiankowane. Wszyscy pasjonowali się raczej finezyjnymi piktogramami pojawiającymi się ostatnio we Włoszech. Tym razem w Anglii pojawiło się coś, co zdecydowanie wymaga pokazania.

 

Nową figurę odciśniętą w zbożu odkryto tym razem w okolicy Avebury Trusloe, w hrabstwie Wiltshire. Mocno skomplikowany kształt tworzy wzór, który może coś znaczyć. Podobno rządy niektórych krajów umieją odczytywać to, co pojawia się w kręgach.

 

Tak jak w przypadku UFO uniwersalnym wytłumaczeniem jest balon meteorologiczny tak w przypadku kręgów uniwersalnym wyjaśnieniem jest deska i sznurek. Czy jest to jednak w ogóle możliwe, aby pod osłoną nocy wykonywać tak precyzyjne piktogramy? To wymagałoby niesamowitych umiejętności i środków.

Jednak nadal znajdują się rzesze osób, które mimo nieznajomości tematu wolą uwierzyć w zdumiewające umiejętności osób, które rzekomo je tworzą niż w to, że pewnych skomplikowanych piktogramów po prostu nie da się stworzyć, bo ludzie popełniają błędy, nawet mimo GPS, oraz zwłaszcza działając w nocy i koordynując pracę kilku osób.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Dariusz_G

A więc tak. Może Ja podam

A więc tak. Może Ja podam swoje przemyślenia i spostrzeżenia na temat owego piktogramu. Otóż: po pierwszym rzucie okiem na obraz nasunęło mi się jedno skojarzenie: pojazd. Dlaczego? Dlatego, że wyraźnie widać tam coś, co można odczytać jako kapsułę transportową (ten kształt kryształu). Na górze jest "żagiel" napędzany jakąś energią, też zaznaczoną pasem cząsteczek wpadających w owy "żagiel". Pozostała część to jakieś stateczniki. Może i ponosi mnie fantazja czy coś w ten deseń, jednak najprostrze odpowiedzi są najczęściej natrudniejsze do odnalezienia. A co Wy o tym myślicie moi drodzy?
 
Pozdrawiam!

Portret użytkownika ArDoR

Twórcy kręgów są genialnymi

Twórcy kręgów są genialnymi matematykami, posługują się geometrią jak swoistego rodzaju językiem - kodem. My jako ich potomkowie, także posiadamy w sobie takie zdolności, dlatego oni posługują się tymi symbolami żeby aktywować w nas te zdolności, zachęcić nas do postrzegania przestrzennego, użycia wyobraźni.
To są takie małe zadanka ćwiczebne... przy okazji pokazują jakieś istotne tematy/problemy.
Po wrzuceniu tego kręgu do programu graficznego, i zrobieniu lustrzanego odbicia i wycentrowaniu go względem centralnego rąbu otrzymujemy takie obrazy:
 
 
ewentualnie po rozmyciu szczegółów otrzymujemy coś takiego:
 

Portret użytkownika Andrzej1

gdyby chcieli przedstawić

gdyby chcieli przedstawić swój obraz, gwarantuje Tobie, że nie trzeba by było tego składać jako lustrzanego odbicia i rozmazywać :), jeżeli kiedykolwiek miałeś do czynienia z plazmą, modulatorami optycznymi, co to efekt Pocklesa, Kerra itd... to będziesz wiedział o co im chodzi...

Portret użytkownika ArDoR

Ten obraz twarzy to był tak

Ten obraz twarzy to był tak na bis, przy okazji (ewentualnie napisałem;) bardziej chodziło mi o te piramidy które na obrazku po złożeniu dwóch połówek, wyraźnie "pompują" energię w dół, ewentualnie tworzą pole siłowe wokół wierzchołka...
wg mnie to taki schemat ideowy funkcjonowania piramidy... zastanawiające jest co oznaczają te kryształy czy czym są te wyraźne romboidalne kształty.  Zasugerowany efekt Pocklesa faktycznie pasuje do tego obrazka, może to być pewna forma wzmacniacza fal świetlnych, a może w pewnych warunkach to zjawisko potrawiło by przekształcać fale świetlne na jakieś inne (wyższe energetycznie fale bioplazmatyczne) które mogły by dawać uzdrawiające właściwości.
Jeśli wiesz coś więcej na ten temat i potrafisz wytłumaczyć jak to zjawisko wykorzystać w tym kontekście to proszę o jakiś komentarz albo kontakt bezpośredni ze mną.. chętnie wymienie się poglądami.

Portret użytkownika ArDoR

Bogusia dała mi do

Bogusia dała mi do myślenia... a może piramidy pełnią rolę jakiegoś generatora pozytywnej energi... takiego działa mentalnego które promieniuje nie w górę ale właśnie w dół... i tam wykonuje pewną pracę?Może ten biblijny szatan boi się tego oka opatrzności które symbolizuje piramida... stąd trójca święta itp?
w każdym micie czy legendzie jest ziarnko prawdy... może te wszystkie przekazy chanelingowe by uruchamiać piramidy (czyli przywrócić je do pierwotnego, działającego stanu) są taką sugestią co zrobić by pozbyć się tych destruktywnych sił które działają na ziemi i nam przeszkadzają w rozwoju?
Tak sobie tylko głośno myślę....
przy okazji, zerknijcie też na przekaz z poprzedniego kręgu... może mała burza mózgów pozwoli odkryć jego znaczenie. Tutaj link >>> Bardzo skomplikowany piktogram we włoszech
 

Portret użytkownika Nn

Nie kombinujcie z piramidami

Nie kombinujcie z piramidami i nie wiadomo czym. Wystarczy jeden rzut oka i do czego to jest podobne, jakie urządzenie które wszyscy znamy tak wygląda???? KOMPAS!  To wygląda jak kompas z tym, że z jego "wskazówkami" coś jest nie tak... jest nawet igła magnetyczna. A skoro to kompas to może być informacja, że z polem magnetycznym ziemi będą kłopoty.

Portret użytkownika misiek

Te pierwsze zdjecie

Te pierwsze zdjecie przedstawia jakby kobiete podtrzymującą jakis obiekt,  ze tak mi sie kojarzy z seria anime dragon ball w którym goku ładował kule energii:)

Portret użytkownika taurus

A obok tej jakby centralnej

A obok tej jakby centralnej piramidy 4 mniejsze..chmmmm ...ogólnie to mi się osobiście to kojarzy z uaktywnieniem piramidy .które niebawem nastąpi...a będzie miało na celu globalne zmiany w naszej świadomości...podw6yższenie...rozszerzenie jej...inna sprawa jak ludzie na to zareagują ...to będzie zależeć od ich stopnia rozwoju duchowego....to moje pisanie to oczywiście prywatna moja spekulacja...być może ktoś  podobnie to odbiera?....:)...na świecie jest wiele piramid w większości są one ukryte pod ziemią porośnięte lasem pod wodą itp...jawi mi się tu aktywacja całej sieci tych piramid a ten piktogram traktuję jako pewien wzór symboliczny tego faktu.....

Portret użytkownika Robaczkowa

Miałam podobne skojarzenie.

Miałam podobne skojarzenie. Duża i mniejsze piramidy. Obok piramid narysowany zygzak który może symbolizować falę. Może cały system piramid bierze udział w przesyłaniu fal? Zygzak biegnie wzdłuż szeregu piramid. Piramidy budowano nie samotnie ale w kompleksach więc może wspólnie pełniły jakieś funkcje. To co inni nazwali wskazówką mnie przynosi na myśl współczesne maszty przekaźnikowe. Czyli znowu jakiś element służący do przenoszenia fal. Rzeczywiście ten element jest dziwnie ,,umieszczony" tzn. nie na czubku piramidy. Może rzeczywiście chodzi o skierowanie fal ku wnętrzu Ziemi, a może (co mnie przyszło na myśl) te fale mają okrążać Ziemię. To wyglada raczej na to drugie. A żagiel? Na projektach pojazdów kosmicznych (jeszcze niezrealizowanych) coś na kształt żagli miało za zadanie wychwytywać promieniowanie słoneczne (czyli fale) dla zasilania pojazdu w energię. To był taki rodzaj baterii słonecznych. Na tym żaglu też widać jakieś pojedyncze jednostki, może jakiś rodzaj paneli? Czyli znowu ,,kręcimy się" w okół fali, energii. Każdy wie, że piramidy wytwarzają jakąś dziwną energię. Niektórzy mówią o energii orgonu. Inni zauważyli, ze w piramidach normalna woda zamienia się w wodę utlenioną. Piramidy muszą być jakoś zwiazane z energią. Może energia z zewnątrz jest potrzebna do wspierania pracy piramidy? Żagiel może tez symbolizować przenoszenie czegoś, wędrówkę. Może wedrówkę energii, przenoszenie energii, wychwytywanie energii. Też zastanowiły mnie te paski. Raczej nie jest to symbol Adidasa. Może ilość pasków określa cechy, właściwości energii, o której mowa? Może to taki kod, znacznik? Może chodzi o długość fali albo o jakieś jej inne atrybuty?

Portret użytkownika barons

to raczej jakas naszywka na

to raczej jakas naszywka na mundur gdzies juz taki wzor widzialem na jakims filmie ,pozatym jak by one mialy cos przekazac to i tak jestesmy zatepi by je czytac i rozwiklac no chyba ze sa  robione przez  wojsko

Portret użytkownika ekscelencja

A mi ten krąg przypomina

A mi ten krąg przypomina księżyc i w środku rzeczywiście jakieś urządzenia. Ostatnio obserwuję duże zainteresowanie księżycem i teoriami odpowiadającymi na pytanie- czym jest księżyc? I może to jest ta właściwa odpowiedź ?

Portret użytkownika hokus

kuzwa oni chyba nie rozumieja

kuzwa oni chyba nie rozumieja jeszcze, ze nie rozumiemy. 
Albo.. Wink nie jest to wiadomosc dla nas tylko istoty ktore to tworza sa tak naprawde nami z przyszlosci ktorym to np. nie powiodlo sie cos, brakowalo im rozwiazania, obliczen i cos utracili. Teraz ''zapisuja'' to po to by ludzie z naszej przyszlosci a ich przeszlosci w odpowiednim momencie mogli rozszyfrowac te kregi i zareagowac tak by wszystko skonczylo sie dobrze Wink Moze nasze pokolenia maja sie tym po prostu jarac i robic zdjecia, propagowac i mnozyc tylko po to by to przetrwalo. 
Taka moja fantazja na ten temat nic z ''faktow'' Smile

Skomentuj