Niespodziewane zmartwychwstanie na pogrzebie w Chinach

Kategorie: 

http://supreme2.ru/

Krewni chińskiego Guo Liu byli zszokowani, gdy zmarły człowiek nagle „zmartwychwstał” na własnym pogrzebie, podaje portal supreme2.ru.

 

Nie trudno zgadnąć, co przeżyli żałobnicy, uczestniczący w ceremonii pochówku. Trumnę otworzono, ponieważ z jej wnętrza wydobywał się świszczący oddech. Człowiek, który leżał wewnątrz ożył, a potem się rozpłakał.

 

Żona Guo Liu powiedziała, że jej mąż był nałogowym palaczem i codziennie puszczał z dymem dwie paczki papierosów. Na pewno nie było to zdrowe hobby. Trzy miesiące temu mężczyzna trafił do szpitala z ciężkim krwotokiem mózgu. Zapadł w śpiączkę i zmarł jakiś czas później. Przynajmniej tak uważali lekarze.

 

Na pogrzebie nieboszczyk nagle zmartwychwstał i szybko został przetransportowany do szpitala. Teraz medycy badają stopień uszkodzenia jego mózgu. W wyniku wylewu mężczyzna przestał mówić i został sparaliżowany. Wymaga opieki osób trzecich.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika raaaaav44

O krok od pochowania żywcem.

O krok od pochowania żywcem. Przerażąjące. Pamiętam jak parę lat temu w okolicy mojego miejsca zamieszkania, lekarze pogotowia przyjeżdzając na wezwanie rodziny do pewnej babci, stwierdzili zgon pacjentki. Wszystko było ok, do momentu gdy babcia okazała swoje niezadowolenie z decyzji lekarzy, wołając o ratunek z kostnicy, w której leżała. 

Skomentuj