Nietypowa obserwacja z pokładu samolotu pasażerskiego

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W sieci pojawiło się nagranie na któym widzimy dziwny obiekt zarejestrowany z pokładu lecącego samolotu. Trudno powiedzieć kiedy powstało to nagranie, ale zostało wrzucone do serwisu YouTube w dniu wczorajszym, tj. 18 marca 2014 roku.

 

Uwagę świadków przykuł jasny niebieski punkt znajdujący się w chmurach poniżej pułapu lotu na którego pokładzie znajdowały się osoby wykonujące te zdjęcia. Obiekt jest bardzo jasny i świeci dosyć wyraźnie. Świadkowie tej obserwacji patrzyli na to z wielkim zaskoczeniem i z ich komentarzy wynika, że nie mają pojęcia co to może być.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika koleś

Przecież to już było w 2012 i

Przecież to już było w 2012 i nie jest to Ufo tylko budynek z oświetloną kopułą wystającą poza chmury. Widziałem również zdjęcie tego budynku przy dobrej aurze. Trochę myślenia na przyszłość nie zaszkodzi.

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują.             
  

Portret użytkownika kuzYn

Słynny detektyff @ser.

Słynny detektyff @ser. Rutkowski, wyszpiegował, że jakiś łotr podprowadził naszemu Adminowi newsa, cofnął się w czasie i opublikowa go w 2012r. Skandal !!!  Zmienił przyszłość i naszą tera źniejszość. Oszust Scigany będzie przez policję czasową układu słonecznego.  Biggrin

 

Portret użytkownika Endor

Kosmici to prawdziwe duchy i

Kosmici to prawdziwe duchy i potrzebują Ziemian do ich eksperymentów a ci co zostali porwani mają problemy i żeby się nie dać porwać trzeba chodzić na msze święte i modlić się do Maryji Dziewicy i jej niepokalanego serca by wskazała drogę do Jezusa Zbawiciela.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika ŚwiatłoWid

 Dosyc czesto manifestuja

 Dosyc czesto manifestuja swoja obecnosc w ostatnich czasach. Zlatuja sie na kolejne Igrzyska Śmierci... Jeszcze troche i uwierze, ze to Poławiacze Dusz, ktorzy lataja od wojny do wojny, po calym Wszechswiecie i wylapuja Energie zmarlych istot... A co! Równie ladnie wyssane z palca jak ''teorie'' poparte ''nauką'', hehehehe...Ogladanie filmu o mrowkach z pozycji mrowki... czy mrowka wogole widzi ekran?! Huehuehue. A potem dywagacje mrowiska na temat Lasu ... Hihihihi.

Portret użytkownika powiem tak

Gdyby tej wielkości latawiec

Gdyby tej wielkości latawiec sie wzniósł na wysokość chmur to by go nie było z ziemi widać. Więc skąd pewnosć że to latawiec. W chmurach obiekt był nieruchomy a latawcem zamiata na wszystkie strony. Pozdrawiam.

Skomentuj