Nietypowe odbicie czy niezidentyfikowany obiekt latający?

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Mieszkaniec Stanów Zjednoczonych, niejaki D.Robbins z Troutdale w Oregonie, zarejestrował coś co może być niezidentyfikowanym obiektem latającym.

 

Rzekomy obiekt, został nagrany 1 lipca 2014 roku około 16:30 czasu lokalnego. Autor nagrania zastanawiał się czy to co widzi na filmie to jakieś odbicie, czy też ślad po przelocie czegoś niezwykłego.

 

Raczej nie jest to CGI, chociaż w dzisiejszych czasach można się wysilić znacznie bardziej i jeśli to grafika to niezbyt udana, ale jeśli nie to może rzeczywiście udało się uchwycić coś wartego przeanalizowania. Każdy sam może ocenić, co widzi na poniższym nagraniu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Mara

Ale bzdura straszny fejk....

Ale bzdura straszny fejk.... każdy człowiek myślący zauważy ,że film jest nie logiczny ... co to znaczy ? A to ,że jak koleś włączył kamerę bo "to" zobaczył...i tu pierwsza sprawa....dlaczego du uja pana machał nią z góry na dół , zamiast przycelować w obiekt ? I kolejna rzecz ...raptem gdy złapał na kamerę ten "obiekt" to on uciekł ? Hahaha. Każdy ,który myśli wie ,że jest to oszustwo.

Portret użytkownika pasjonat

Dla mnie wyglada to na dwa

Dla mnie wyglada to na dwa nalożone na siebie kadry o roznej rozdzielczosci co skutkuje prostokątna obwódka dookoła tego obiektu a takie odbicie czasem daja poliweglanowe szyby przystankowe.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika zibi1973

Starałem się uchwycić jak

Starałem się uchwycić jak najlepszą klatkę stop a co w zamian minusy pytanie od kogo przypuszczam od sprzedawczyków naszej ziemi,nazlatywało się niby tych meteorytów i szaleją,urządzają sobie zabawy a na tym portalu jak coś zauważysz to cię zminusują ośmieszą,tu pracują mistrzowie kamuflażu,owiną kota ogonem że będzie miał w zadzie głowę,ta ziemia nie jest człowieka może chcą odebrać co swoje ufoki i księżyc też sztuczny ich,ciekaw jestem czy człowiek wymyślił okulary wygląda że nie  bym zapomniał monitorek lekko do tyłu  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/81b99616e715e9d1.html                                                                                          http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0027fd74469dc6ca.html

Portret użytkownika Pulpet

To jest właśnie projekt Blue

To jest właśnie projekt Blue Beam, jak widać jest w fazie bardzo zaawansowanym. W fazie finalnej hologramy wyświetlane na niebie mają odczytywać swoimi zmysłami dosłownie wszyscy, nawet ludzie niewidzący, ponado będą temu towarzyszyć przekazy dźwiękowe, ściślej mówiąc z pominięciem narządu słuchu, lecz na podstawie wibracji dźwięku w danym języku skierowanych bezpośrednio do mózgów ludzi. Wysyłane z satelit. Brzmi to dziwnie ? Wcale nie. Google odpowie na wszystkie wątpliwości.

Portret użytkownika Modzo

Znakomita większość skupia


Znakomita większość skupia się na wyeksponowanym obiekcie, lecz nie na tym co poniżej, a mianowicie innym mniejszym dającym się ledwo zauważyć w kilku ujęciach....
Moim skromnym zdaniem to owy tak spektakularnie wyeksponowany obiekt to Hologram, a to co mało zauważalne to testowy dron projekcyjny, lub emiter jak kto woli.... 

Skomentuj