Nietypowe UFO uwiecznione na nagraniu nad amerykańskim miasteczkiem

Kategorie: 

Źródło: MUFON

Mieszkaniec miasteczka Des Peres w amerykańskim stanie Missouri, na własne oczy widział niezwykłe obiekty unoszące się nad drogą szybkiego ruchu. Początkowo uznał on, iż widzi plastikowe torby unoszące się na wietrze lub poprostu chmury. Sytuacja uległa zmianie dopiero gdy niespodziewanie, dostrzegł iż poruszają się one po okręgu nad jednym obszarem.

Do zdarzenia doszło 9 września 2020 roku. Zdaniem świadka widział on 2 obiekty z czego jeden był wyraźnie większy od drugiego choć jego szacowana wielkość nie wykraczała poza rozmiar golden retrievera. Mniejszy z obiektów miał przypominać rozmiarem średniej wielkości kota. 


Świadek zdarzenia zdołał uwiecznić ten niezwykły incydent na nagraniu wideo które udostępnił organizacji MUFON. Jego zgłoszenie otrzymało tam numer 111362 i możecie sprawdzić je na własną rękę pod poniższym linkiem.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Cyr4x

Stawiam na drony szpiegowskie

Stawiam na drony szpiegowskie. Nie quadrocoptery, tylko takie z napędem elektrograwitacyjnym, albo jakimś innym oficjalnie niedostępnym. Widocznie możliwa jest już taka jego miniaturyzacja, a nie tylko samoloty TR-3B.

Skomentuj