Nietypowe UFO w kosmosie widziane z pokładu ISS

Kategorie: 

Źródło: twitter

W serwisie Twitter pojawiło się ciekawe zdjęcie wykonane na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, przez amerykańskiego astronautę Scotta Kelly'ego znajdującego się 0becnie na orbicie okołoziemskiej. On sam chyba nie dostrzegł na nim niczego podejrzanego ponieważ upublicznił je, wywołując tym samym falę dyskusji.

 

Fotografia została wykonana 16 listopada z pokładu ISS, nad Indiami. Jak widać jest tam już noc i powierzchnię żłobią światła stanowiące emanacje poziomu cywilizacyjnego osiąganego przez dany region. Jednak to co jest bardziej ciekawe od świateł Kalkuty czy Bombaju jest to co widać w prawym górnym rogu.

[ibimage==25702==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

O ile nie jest to jakieś łatwe do wyjaśnienia złudzenie, mamy tam do czynienia z ciekawą anomalią, która przez niektórych jest już klasyfikowana jako UFO nad Indiami. Zarejestrowany kształt w zdecydowany sposób różni się od typowego tła kosmosu z gwiazdami w tle. Widać wyraźnie, że te dwa punkty są w jakiś sposób połączone. Nie ma dobrego wytłumaczenia dla tej anomalii.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika smoother

Zgadzam się  - to refleks w

Zgadzam się  - to refleks w ramie okna a nie obiekt na zewnątrz !
W takich przypadkach potrzebne jest mnóstwo zdrowego rozsądku - tak bardzo łatwo jest sie "zajarać"  tematem UFO że przestaje się rozsadnie mysleć ...

Portret użytkownika b@ron

to ważne zdjęcie zostało

to ważne zdjęcie zostało przypięte zszywaczem, do jeszce ważniejszego dokumentu i jak robili zdjęcie temu ważnemu zdjęciu (co jest nagminne) przeoczyli zszywkę i to nietypowe ufo...to właśnie ta zszywka .

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika MArecki

Oto zagadka UFO - oni

Oto zagadka UFO - oni ukrywają się przed nami bo mają w tym swój cel. UFO traktuje nas jako pożywkę cały czas poprzez swoich przedstawicieli chybrydy obcych wpływają na świat poprzez wielkich przywódców wywołując konflikty, choroby, nienawiść, zazdrość itd. Oni karmią się naszą energią życiową zasysaja ją im więcej złych emocji w nas tym więcej wytwarzamy energii która mogą pobrać jesteśmy chodowani i manipulowani tak jak my to bobimy ze zwierzętami chodowlanymi. A to co jest przedstawione w tym art. to żadne ufo pewnie jakaś galaktyka.

Portret użytkownika Znawca

UFO to podejrzana sprawka bo

UFO to podejrzana sprawka bo nigdy ani nie ląduje w świetle kamer, robią tylko efekty specjalne i ciągle się tylko ukrywają przed nami i nic o nich nie wiadomo oprócz tego że są niebezpieczni bo zmieniają ludziom umysły ! Moim zdaniem trzeba się opowiedzieć za Chrystusem żeby być uratowanym przed nimi ! Na dodatek sprzedają ludzkości technologię która nas wessie i zostaniemy bez naszych normalnych ciał ! Te szaraki to mają chyba gumowo elektroniczne ciała a w nich może są dusze które utraciły ciała biologiczne zrobione przez Boga przed potopem albo z innych planet i teraz latają po kosmosie namawiając do kosmicznego NWO, tak jak u nas na Ziemi się namawia żebyśmy się stali bezpłciowi to wtedy szybciej nas wessą na statki i staniemy się szarakami bez płci, taki kosmiczny New Age. Kosmici szukają naiwniaków żeby zabrać dusze i zainstalować je w ich sztucznych ciałach, a potem może muszą pić krew żeby życ ?
[ibimage==25704==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Zenek :)

Jeszcze jedna rzecz wam

Jeszcze jedna rzecz wam odnośnie kosmosu umyka. Po słynnej wizytacji kosmitów w uSSa w latach 60 i po podpisaniu tam "porozumień" pozwalających tym ostatnim na prowadzenie "programu porwań goim za technologie dla nazi" powstał wtedy PAKT

ŚCIŚLE TAJNY PAKT

O WYMIANIE DANYCH WYWIADOWCZYCH pomiędzy uSSa a ZSRR w tej i podobnej kwestii poprzez NADZORUJĄCE obie strony Żelaznej Kurtyny GB.

Myślicie iż "porozumienie" to NIE DZIAŁA DO DZIŚ ?

Nawet w sprawie zestrzelonego nad Synajem samolotu Rosja kłamie tak jak jej zachód każe....... ŻE BYŁA BOMBA

tylko czemu wtedy były tam ŚCIŚLE TAJNE ĆWICZENIA NATO także z naszymi (do dziś tam uziemionymi) jaszczombami w bliskiej odległości od miejsca wypadku?

Co było w nich TAK TAJNEGO że aż ich przebieg utajniono ?

Próby BRONI LASEROWEJ zamontowanej na myśliwcach ?

Bo to co pokazują w TV odnośnie "szczątków" to już UDOWODNIONA dźwigowa MISTYFIKACJA .......

Co robi pilot jak ma PROBLEM ?

REAGUJE NA NIEGO WERBALNIE
nawet zwykłym kur..... (w swoim języku). A tam podobnie jak z zestrzeleniem samolotu Lufthansy nad Alpami w kokpicie panuje CISZA........

Ile minut spadał "synaj" ? I to bez oznak wzywania pomocy ? Ile minut "celował" niemiecki pilot w górę by "popełnić samobójstwo" ostatecznie zahaczając ją jeno skrzydłem ?

Elity, jak świnie, ZAWSZE SIĘ DOGADAJĄ NAD KORYTEM....

Tak samo jest z ISS.....

Strony

Skomentuj