Nietypowe UFO w sześciokątnym szyku widziane nad USA

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Nad Virginią zaobserwowano niezwykły obiekt lub ich wielokrotność. Do zdarzenia doszło 12 marca w okolicy Southpark Mall. Świadek, Erica Skiddle wykonała intrygującą fotografię przedstawiającą rzekomy niezidentyfikowany obiekt latający.

 

Dziewczyna opublikowała to zdjęcie na portalu Twitter i zrobiło się ono bardzo popularne. Zaczęli się na jego temat wypowiadać różni ludzie. UFO wygląda na spodek z sześcioma jasnymi światłami, lub było to sześć obiektów w szyku.

 

Według dostępnych informacji świadkiem tej obserwacji oprócz wspomnianej Ericki była również jej matka. Obie widziały dziwne światła w szyku heksagonu i to przykuło ich uwagę na niebie, ponieważ wyglądało niezwykle.

[ibimage==20789==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Pojawiły się też sugestia, że to co zarejestrowano to nie UFO tylko efekt tak zwanej lens flare. Takie odbicie powstaje na soczewkach gdy mają do czynienia ze źródłem światła zdecydowanie silniejszym niż otoczenie. W tym wypadku zaproponowano wyjaśńienie wedle któego sześciokątny kształt to odbicie jednej z lamp.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Na srtronie fundacji nautilus

Na srtronie fundacji nautilus pojawił się tekst o ufo i zaginionym samolocie, jednak twierdzenia pana Bernatowicza są troszkę ryzykowne. Bardzo cenię ich dorobek i wiele ciekawych doniesień, lecz z wieloma bym polemizował, a zwłaszcza z teorią o "dobrym" ufo i miedzygalaktycznym układzie o nieszkodzeniu innym ! czyli międzygalaktycznej federacji planet i ufo cywilizacji ! To są jakieś niepotwierdzone przez , no właśnie przez kogo ? dane ? spekulacje ? channelingi ? Takie podejście jest dobre dla "wyznawców" wiary w ufo i załogantów podróżujących przez kosmos by odwiedzić inne światy i im pomagać (porywając ich i "gwałcąc"...., ) zbyt wiele jest doniesień o tajemniczej działalności tych istot względem ludzkości, by pisać takie bajki dla , no właśnie dla kogo ? dla dzieci...? Skoro tak długo się zajmuje szanowny fundator nautilusa ufologią to musi znać wiele przypadków określanych jako mroczne a skoro tak to dlaczego je ukrywa? Chybaże ufologia jest dla niego przyjemnym zajęciem mającym dać ukojenie, ucieczką przed złem świata, rodzajem hobby ale czy to jest prawdziwa ufologia?
cytat:
"...Powróćmy do pytania, dlaczego UFO nie mogło doprowadzić do zniknięcia tego samolotu?
 
Mogę mówić tylko i wyłącznie we własnym imieniu.
 
Proszę bardzo. Więc dlaczego?
 
Nie ma takiej możliwości, aby mogli ucierpieć ludzie. To jedna z zasad.
 
Jakich zasad?
 
Nie czas i miejsce na tłumaczenie, dlaczego mówię o tych zasadach, skąd o nich wiem itd. Powtarzam moje i tylko moje zdanie: zabranie tylu ludzi i narażenie ich i ich rodzin na ciężkie przeżycie jest absolutnie wykluczone. O spowodowaniu śmierci tych ludzi przez UFO nawet nie chcę wspominać, bo to już jest w ogóle absurd. Potęga stojąca za zjawiskiem UFO nigdy nie posunie się do tego, aby skrzywdzić ludzi. To moje zdanie, powtarzam nie wiem który raz! I radzę nie kierować się tutaj pojedynczymi przypadkami, jak na przykład Travisa Waltona, który w 1975 roku został zabrany przez obcych i - zresztą - po 5-ciu dniach bezpiecznie odstawiony na miejsce. To były wyjątkowe sytuacje, które tak dokładnie należy traktować. Jako wyjątki potwierdzające regułę...."

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika karwo

Co by nie było, nigdy nie

Co by nie było, nigdy nie byłem i nie czytałem nic ze strony nautiliusa, ale to nic nie szkodzi aby móc dyskutować na ten temat ;). Sam wierzę w teorię o dobrym ufo, ale ta teoria nie wyklucza istnienia również złych ufo, mnogości na naszym świecie jest wiele, to i w kosmosie jest na pewno. Co do galaktycznej federacji planet... czy to naprawdę takie dziwne? To jest oczywiste że występuje ogromna ilość cywilizacji już choćby w naszej galaktyce która posiada wiele miliardów planet, dlaczego część z nich nie miałaby stworzyć jakiejkolwiek federacji, unii czy jakkolwiek tego nie nazwiemy? Wyobraź sobie że żyjesz w przestrzeni galaktyczniej w której masz wiele wrogo nastawionych cywilizacji i tak samo wiele pokojowych. Co byś zrobił, jednał się z innymi pokojowymi cywilizacjami, czy też wolał istnieć każdy z osobna? Plus wystarczy sobie wpisać w google galactic federation, a sam zobaczysz jak wiele wyników to wyrzuci - jest niesamowicie duża ilość źródeł na ten temat, oczywiście mnóstwo z tego bzdur, ale są też takie które są naprawdę interesujące.

Portret użytkownika baca

chyba szwankuje im coś ta

chyba szwankuje im coś ta zmiennokształtność bo ze wszystkich kosmitów występujących w filmie najbardziej podobała mi sie charakteryzacja Eriki z 40 sekundy - ta istota wygląda prawie na ziemiankę mimo rudej peruki oraz bardzo rzadkich zębów - najmniej przekonywująco wygladał natomiast ten przybysz obecny w studio - nie dość że sie ucharakteryzował na zbiega z plantacji bawełny to jeszcze miał dziwny kabel wychodzący z czaszki...

Portret użytkownika DYING BR33D

Szkoda że nie miała kamery:)

Szkoda że nie miała kamery:) Myślę, że może to być odbicie z lamp ulicznych. Te w dalszej części kadru formują się w krztałt trójkąta. Nie jestem ekspertem,to tylko moje zdanie

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują.             
  

Strony

Skomentuj