Nietypowe UFO zarejestrowane nad Brazylią

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Jak wynika z opisu 24 stycznia 2014 roku nad Brazylią miała miejsce niezwykła obserwacja. Na nocnym niebie pojawił się jakiś kształt, który jaśniał zwracając uwagę gapiów.

 

Niezidentyfikowany obiekt zawisł w jednym miejscu i po chwili zaczął emitować jakieś inne obiekty, które świeciły podobnie do niego. Wydaje się jakby coś zostało z niego wypuszczone celowo. Obiekty pojawiają się w drugiej minucie zamieszczonego poniżej nagrania.

 

Niestety brak potwierdzonych informacji na temat lokalizacji tego zjawiska. Brak oficjalnych wytłumaczeń dla tego fenomenu i nikt z władz tego nie skomentował.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Moje ulubione strony:
 
www.innemedium.pl
www.archiwa-x.pl

Portret użytkownika bonjovi

Czy nie zauważyliście ze

Czy nie zauważyliście ze każdy film lub zdjecia  o UFO są nieostre a dla zmylenia ludzi tym się podniacających nakręcone w ciemności.  Triki są przerózne . Jakość materiału  w dobie 21 wieku jest tragiczna jak z lat 40. Nie ma co wierzyć w takie bzdury . Istna parodia

Portret użytkownika mw

Dokladnie zawsze jakies

Dokladnie zawsze jakies swiatelka nigdy konkretow ,rozumiem ze moze obcy niechca byc zauwazeni o ile sa to obcy a nie wojskowi ale tak czy siak to juz jakas paranoia jakies swiatelka nigdy konkretow szlak mnie Trafia albo dajcie fakty konkrety albo skonczcie pie....!

Portret użytkownika Pycholand

Jezus Zibi co ty za debilizm

Jezus Zibi co ty za debilizm juz wypisujes..
Myslisz ze to swiatelko nad wulkanem to kosmici ?
Na poczatku filmu tez sie to pokazuja tak samo na koncu.. jest to poprostu slajd stworzony przez LUDZI NA ZIEMI do programu informacyjnego.

Jak to latwo popasc w paranoje.

Portret użytkownika Gefrajter Kania

No i jak zwykle Endor i Homo

No i jak zwykle Endor i Homo Christianus wiedzą wszystko bo tak pisze Biblia. Jeszcze brakuje tutaj komentarza Sanktuarium "jakiegoś tam" 
Kolego Homo Christianus czasem piszesz cos wartego do przeczytania. Ewentualnie zbiór zdjęć z sieci o tematyce potopowiej ...fajnie. Tylko za dużo tu mówicie o Bogu  (czytaj. Żydów- uwież mi nie jestem rasistą, żekłbym Homofob to chyba bardziej poprawne politycznie w tych jakże świetnych czasach) sprowadzacie to do bredni i bzdur o Bogu. Wasza Święta Trójca jak dostanie  wolną rękę zrobiła by powtórke z rozrywki  kiedy palono biednych ludzi  na stosiu tylko dlatego bo byli bardziej kumaci niż wy!  A takich jest zapewne więcej, ale nie mam zamiaru walczyć z wami, bo to trzeba by was wyciąć w pień tak jak wy to robiliście w imię Boga.
 
Ja wam dziękuje za wasz bełkot.

Strony

Skomentuj