Niewiarygodna elastyczność obywatela USA

Kategorie: 

Źródło: YouTube

57-letni obywatel USA, Moses Lanham, posiada niewiarygodny i unikalny talent. Były akrobata jest w stanie obrócić stopy o 180 stopni, tak aby były całkowicie skierowane w przeciwną stronę. 

Niezwykła umiejętność mężczyzny sprawiła, że posiada on obecnie dwa rekordy świata (w odwracaniu stóp do tyłu o 180 stopni oraz pokonania najdłuższego dystansu, mając przy tym stopy odwrócone o 180 stopni). Moses podkreślił zarazem, że skręcanie kończyn przychodzi mu całkowicie bezboleśnie. Mężczyzna uważa, że posiada odpowiednie genetyczne uwarunkowania, które pozwalają mu wykazać się nieosiągalną dla innych elastycznością. 

Były akrobata twierdzi, że posiada dwa razy więcej chrząstek niż przeciętny człowiek oraz dodatkowe tkanki w stawie kolanowym, biodrach i kostkach. Zdolności mężczyzny nie wszystkim przypadły jednak do gustu. Podczas gdy niektórzy fascynują się jego elastycznością, inni uważają go za dziwaka. Nie ulega jednak wątpliwości, że Moses został przez naturę obdarzony niezwykłymi zdolnościami.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Skomentuj