Niewiarygodne zdjęcie pokazuje spód pojazdu UFO

Kategorie: 

Źródło: https://www.ancient-code.com/

Zdjęcie rzekomo przedstawiające spód latającego spodka obiegło Internet i jest obecnie uznawane za najbardziej spektakularną fotografię niezidentyfikowanego obiektu latającego, jaką kiedykolwiek wykonano. Zdjęcie zostało zrobione spontanicznie przez człowieka, nad którego głową pojawiło się UFO.

Dwaj mężczyźni fotografowali rafinerię ropy naftowej w Grangemouth, w środkowej Szwecji. Była noc, a ludzie zauważyli niesamowity obiekt na niebie. Nagle UFO zaczęło lecieć w stronę mężczyzn i wtedy wykonano kontrowersyjną fotografię. Wiele osób uważa, że zdjęcie przedstawia spód obcego statku kosmicznego. Co ciekawe, fotografia została wykonana w 1991 roku i nadal pozostaje najbardziej szczegółowym udokumentowaniem pojazdu przybyszów z kosmosu.

Malcolm Robinson, który bada zjawiska UFO od lat 80. również uważa fotografię za wyjątkową. Mężczyzna jest założycielem Strange Phenomena Investigations (SPI) z siedzibą w centralnej Szkocji, które otrzymało fotografię od świadków.

„Patrzyliśmy na światła lecącego w naszą stronę obiektu, który uznaliśmy za helikopter. Nie słyszeliśmy jednak charakterystycznych dla helikoptera odgłosów, gdy latający obiekt zbliżył się do nas. Znajdował się w przybliżeniu 60 metrów nad ziemią, gdy wykonałem zdjęcie” – zeznał w raporcie dla SPI autor fotografii.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Niedowiarek

Jak ktoś tu widzi spodek to

Jak ktoś tu widzi spodek to jest idiotą. Widać wyraźnie ,że to jedna z tych "ognistych kul" ciało niematerialne emanujące silną energią i nie jest zjawiskiem naturalnym bo swoim zachowaniem zdają się wiedzieć gdzie lecieć. Jeżeli ktoś nie wie o czym mówię wystarczy obejrzeć filmy NASA z kosmosu gdzie takie obiekty można zobaczyć w skupiskach.

 

Portret użytkownika Kamil Sikora

Osobiście widziałem kilka

Osobiście widziałem kilka takich kuli w akcji. Potrafiły układać się w różne figury geometryczne. Idealny trójkąt równoboczny. Było to na Baranowce w Rzeszowie. Efekt nie samowity. Widziała to także moja przyszła żona. Z barwy było takie samo jak na tym zdjęciu.I łatwość z jaką się te kule przemieszczały  Aż ciarki przechodzą... Bylo to w roku 2009.Nie znalazłem informacji na temat zjawiska aż do dziś 2017. Pozdrawiam

 

Portret użytkownika Tomek

Na pewno Grangemouth leży w

Na pewno Grangemouth leży w środkowej  Szwecj...reszta artykułu na podobnym poziomie niczego nie sprawdzacie i piszecie jakieś pierdoly ...

Zaraz się okaże ze nie UFO tylko ucho leciało nie nad rafinerią  tylko nad stodolą bo szwagier odciął świni kosą i ktoś widział ze coś tam leci 

Skomentuj