Niewielka piramida odnaleziona na jednym ze zdjęć z Marsa może być dowodem na istnienie tam zaawansowanej cywilizacji

Kategorie: 

Źródło: NASA

Niesamowity artefakt udało się odkryć ziemskiemu łazikowi Curiosity, który rzekomo jeździ obecnie po powierzchni Marsa. Jest to regularna piramida, do złudzenia przypominająca te znane nam z Egiptu.

 

Wielkość odkrytej piramidy nie jest zbyt imponująca. Szacując po zdjęciach może być ona nieco większa od typowego samochodu. Szczególnie zaskakuje to, że wypatrzona struktura wygląda tak jakby brzegi ostrosłupa zostały ścięte za pomocą jakichś narzędzi.Taka struktura raczej nie mogła powstać w sposób naturalny chociaż oczywiście takie wytłumaczenie od razu się pojawiło.

 

Eksperci z NASA zasugerowali też, że to co ludzie określają jako piramida na Marsie to efekt pareidolii, czyli przypisywania znanych kształtów przypadkowym wytworom przyrody. Niektórym być może łatwiej przyjąć takie wyjaśnienie, ponieważ w innym przypadku należałoby to uznać za kolejny dowód na to, że na Marsie istniała kiedyś zaawansowana cywilizacja, która została zniszczona w jakimś kataklizmie.

Warto też zwrócić uwagę na to, że w ostatnich dniach mamy swoisty wysp „piramid” rejestrowanych przez urządzenia należące do NASA, a znajdujące się poza Ziemią. Przed kilkoma dniami okazało się, że przypominającą ostrosłup strukturę odkryto również na planecie karłowatej Ceres, która jest usytuowana w tak zwanym Pasie Asteroid między Marsem a Jowiszem. W tym przypadku jednak rzekoma piramida jest ogromna i mierzy aż 6 km wysokości. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Przemas

Mi to wygląda jakby kiedyś

Mi to wygląda jakby kiedyś tam stała jakaś konstrukcja, która została czymś zniszczona, a z gruntu wystaje po części element budowli. z prawej strony foto widać kilka kamieni budzących kontrowersje 

Portret użytkownika zielonawyspa

Sterowanie poglądami

Sterowanie poglądami społeczeństwa:
       Nie jest też trudno odnotować, że poglądy społeczeństwa na Ziemi są sterowane na najróżniejsze sposoby, tak aby ludzie nie zorientowali się w tragiźmie sytuacji w jakiej się znajdują. Aby odnotować to sterowanie wystarczy sobie uświadomić, że fakt istnienia tak przytłaczającego materiału dowodowego na istnienie UFO i na skrytą okupację Ziemi przez UFOnautów, jak ten wyszczególniony na niniejszym wykazie, wcale nie wystarcza, aby ludzie odnotowali ten materiał. Ponadto istnieją także bardziej bezpośrednie dowody tego sterowania. Ich przykładami są relatywnie liczne na Ziemi przypadki kiedy UFOnauci indukują mordercze paniki, jak owa panika z Bagdadu z dnia 31 sierpnia 2005 roku, omawiana przy początku niniejszej strony. Chodzi bowiem tutaj o to, że jeśli UFOnauci są w stanie zaindukować telepatycznie tak morderczą panikę i wzajmne tratowanie, tymi samymi narzędziami są oni również w stanie narzucać ludziom poglądy jakie tylko zechcą.
 
Pozostałości poprzedniej cywilizacji technicznej na Ziemi którą UFOnauci zdołali zniszczyć, tak jak obecnie starają się zniszczyć naszą dzisiejszą cywilizację:
       Mamy również całe to morze dowodów materialnych, na temat których książki Erich'a von Däniken były napisane. Najbardziej okazałe z tych dowodów, to istniejące na Ziemi do dzisiaj ogromne budowle megalityczne, ze wzniesieniem których miałaby trudności nawet nasza dzisiejsza zaawansowana technika. Aby podać tutaj kilka ich przykładów, to należą do nich: piramidy egipskie i amerykańskie, podniebna twierdza z Machu Picchu w Peru, jakby "Mury Chińskie" (tzw. "Great Wall of the Incas" z Boliwii, oraz tzw. "Wall at SANTA" z Santa w Północnym Peru) z Południowej Ameryki, gigantyczne kamienne głowy negroidalnej cywilizacji Olmec z meksykańskiego stanu Veracruz i Tabasco oraz przylegających do nich obszarow Środkowej Ameryki, Rysunki z płaskowyżu Nazca, poprzycinane góry w Sri Lanka (tzw. "Citadel of Sigiriya"), miasto "Petra" z Jordanu całe wyrzeźbione z litej skale, gigantyczne posągi z Wyspy Wielkanocnej, itp., itd. Są one badane przez tzw. "Ancient Astronauts Society" (tj. "Towarzystwo Astronautyków Starożytności") która to organizacja badawcza w dziwny sposób jest zmuszana przez kogoś niewidzialnego aby prowadzić swe badania wyłącznie w "konspiracji" i to na prywatny koszt jej członków (czyli aby dokonywać badań na tych samych zasadach jak ja). Innymi dowodami na istnienie przed obecną cywilizacją, jeszcze jednej wysoko zaawansowanej cywilizacji ludzkiej, są opisy latających maszyn z Indii (przykłady takich latających maszyn omawiane są w podrozdziale P5 z tomu 13 monografii [1/4]), opisy prastarej Atlantydy która dysponowała maszynami sterowanymi ludzką myślą, a także najróżniejsze znaleziska archeologiczne obiektów których poziom techniczny dorównuje lub przewyższa poziom dzisiejszy (np. patrz zasada działania tzw. seismografu Zhang Heng'a której nie potrafi wyjaśnić ani zreplikować nawet dzisiejsza nauka i technika na Ziemi). Ów prastary materiał dowodowy bardzo jednoznacznie ujawnia, że przed naszą obecną cywilizacją na Ziemi istniała jeszcze jedna ludzka cywilizacja, która była nawet znacznie bardziej zaawansowana niż nasza. Niestety, UFOnauci zdołali ją zniszczyć dokumentnie jakieś 12500 lat temu, tak że ludzkość zmuszona została aby zaczynać wszystko od samego początku, zaś UFOnauci mogli ją okupować bez przeszkód przez dalsze 12500 lat.
       Warto tutaj dodać, że niektóre pozostałości owej poprzedniej cywilizacji technicznej na Ziemi są omawiane i ilustrowane w punkcie #D3 na totaliztycznej stronie eco_cars_pl.htm - o bezspalinowych samochodach naszej przyszłości.
http://www.totalizm.pl/evidence_pl.htm
 

Portret użytkownika Jotko

Być może teraz są bardziej

Być może teraz są bardziej tolerancyjni poloniści niż kiedyś.W języku polskim pisanym pisze się                             o TRAGIZMIE,Choć poprawnie wymawia się TRAGIŹMIE.Czekamy na nową reformę językową.

Portret użytkownika dron

  Badacze UFO to mogą sobie

 
Badacze UFO to mogą sobie ręce podać razem z katolikami.
Wystarczy byle kamień leżący i na kształt przypominający piramidę to już pojawiają się gimbusowe spekulacje,że to obca cywilzacja tam była.Czy też jakiś paproch na obiektywie albo przelatujący kobyli giez przed obiektywem to piszczą jak małolaty,że ufo leciało.
Podobnie katolicy kiedy na drzewie lub szybie pojawi się zaciek kształtem przypominający postać to lecą i znicze palą bo cud sie zdarzył.Modły,czuwania i różaniec.
W tych aspektach to badacze ufo od katolików niczym się nie różnią.
Po obu stronach spekulacje i domysły kto to lub co to było?
Taki czeski kryminał ,,Tajemniczy glut na firance'' z serii ,,Nikt nic nie wie''.
Internetowi ufolodzy śmieją się czasem z katolików,że ,,ciemnogród'' a sami są jedynie krok za nimi.

Portret użytkownika demik

KIEDYŚ PROF.BARSKI POKAZYWAŁ

KIEDYŚ PROF.BARSKI POKAZYWAŁ ZDIECIA Z MARSA BEZ OBRÓBKI NIEBO JEST NIEBIESKIE A NA POWIERZCHI MARSA SA ZNAJDUJA SIE JAKIEŚ ROSLINY PLANETA JEST DOŚĆ KOLOROWA A NASA OBRABIA ZDIECIA ŻEBY POKAZAĆ ŻE PLANETA JEST NIE ZAMIESZKAŁA PYTANIE NASUWA SIĘ SAMO TO DLACZEGO CHCĄ POLECIEC NA MARSA SKORO SĄ TAM TYLKO KAMIENIE KŁAMSTWO MA KRUTKIE NOGI .

Portret użytkownika El Koto

Baca. Żydzi nie od dziś

Baca.
Żydzi nie od dziś zajmują się produkcja alkoholi w tym i piwa. Kulczyk dał 100 000 000 sto milionów, tzn pijący jego piwa za sponsorowali, a nie on. Następnie Ministerstwo Kultury i dziedzictwa narodowego w osobie Bogdana Zdrojewskie wydało z naszych podatków 192 miliony 192 000 000 zł. Za powyższe zasługi w niszczeniu Polaków Zdrojewski jest teraz w nagrodę Europosłem...
"Kulczyk Holding, pośrednio bądź bezpośrednio, posiada pakiety akcji przedsiębiorstw browarnictwo – fuzje i restrukturyzacja browarów: Lech Browary Wielkopolski, Tyskie Browary Książęce, Browar Dojlidy i Browar Kielce doprowadziły do powstania Kompanii Piwowarskiej, grupy, która – według własnych szacunków – posiada około 38-procentowy (w ujęciu ilościowym) udział w polskim rynku piwa: Tyskie Gronie Tyskie Klasyczne Tyskie z tanka Lech Premium Lech Pils Lech Free Lech Ice Shandy Żubr Żubr Ciemnozłoty Dębowe Mocne Wojak Jasny Pełny Wojak Mocny Wojak Radler Książęce Złote Pszeniczne Książęce Czerwony Lager Książęce Ciemne Łagodne Książęce Korzenne Aromatyczne Książece Chlebowo-Miodowe Książęce Jasne Ryżowe Książece Świeży Chmiel Redd’s Apple Redd’s Raspberry Redd’s Cranberry Redd’s Grapefruit and Pineapple Gingers Grolsch Pilsner Urquell Koncern SAB Miller przejmie od firmy Kulczyk Holding 28,1 %. udziałów Kompanii Piwowarskiej. W wyniku transakcji SAB Miller stanie się właścicielem 100 proc. akcji największego browaru w Polsce Transakcja odbyła się bezgotówkowo. SAB Miller poinformował, że przejął pakiet mniejszościowy 28.1 proc. w Kompanii Piwowarskiej S.A. od spółki Kulczyk Holding S.A. W zamian Kluczyk Holding obejmie nowe akcje SABMiller warte, według bieżącej wyceny, ponad 1,1 mld USD. Po sfinalizowaniu transakcji Kulczyk Holding będzie miał 60 mln nowych akcji światowego koncernu, czyli 3,8 proc. jego wyemitowanego kapitału zakładowego. W oparciu o kurs zamknięcia akcji SABMiller z dnia 13 maja 2009 r. w wysokości 12,20 funta, wartość transakcji wynosi 1,1 miliarda USD."
Jest to cytat za komunikatem SABMille.
Ile dajesz Baca za Żubra? 2 zł? Wspieraj dalej finansowo mongołów, a potem napisz jakieś żale jak ci jest źle i smutno na świecie.
PS
Indeks glikemiczny piwa jest straszliwie wysoki, kto pije dużo piwa, ten dostaje cukrzycy jest to udowodnione.

Portret użytkownika pasjonat

niewielka-piramida-odnalezion

niewielka-piramida-odnaleziona-jednym-ze-zdjec-marsa-moze-byc-dowodem-istnienie-tam-zaawansowanej cywilizacji.
 
Nie mam złudzeń co do pobudek pisania takich tanich sensacji Smile od dziś zmieniam podejscie do admina  ;]
faktycznie zaawansowana cywilizacja bila w dynie kijem i zaciagala do jasniki celem prokreacji umiala takze robić otwory w kamieniu i kamienne piramidy wysokosci 40 cm...
 
szczyt techniki.. nasz gatunek tez ma władajacych niesamowita technologia
 

 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika grot

Chyba tylko idiota nie kuma,

Chyba tylko idiota nie kuma, że admin zamieszcza takie dyrdymały tylko dla ilości wejść na stronę i ewentualnej kasy z tego płynącej ;). Dziwi mnie również, że są tu osoby, które są w 100% przekonane, że żadnego łazika na Marsie nie ma bo nigdy tam nie wylądował by artukuł dalej rozkminiać czy na zjęciu z Marsa jest jaszczurka, kamień czy może marsjański bizon. Dodam, że ich wypowiedzi nie mają charakteru szyderstwa, kipi z nich racjonalne przekonanie, że tak właśnie jest i na zdjęciu faktycznie jest jakiś jaszczur. Przypomina mi to hipokryzję chrześcijan tak fantastycznie przedstwioną w tym filmie https://www.youtube.com/watch?v=QDPmeKwk7I0

Portret użytkownika angelus maximus rex4

A nie dziwiłoby cię życie na

A nie dziwiłoby cię życie na Marsie?. Chcesz o tym porozmawiać? O tej wierze, że jest... Smile
 I naprawdę wierzysz, że na Marsie jest łazik?... No moze i on tam spadł i szczątki zaśmieciły ta planetę, ale zdięcia pochodzą z Ziemi Kolego. 100%

Portret użytkownika pasjonat

Zycie na marsie jest

Zycie na marsie jest udowodnieone.

Pytanie kiedy od kiedy, do kiedy istnialo, to mikrobiologiczne byty ale jednak byty. Jak masz odrobine oleju w mozgownicy to powinienes wiedziec czy sie rozni forma krasowa od formy abrazyjnej. Zdjecia bronia sie same. Jakis zimno wojenny sowiecki cymbal  zakwestionowal ladowanie na Ksiezycu i sie przenioslo na Mars. postudiuj kolego putinowskie akta i dowiedz sie czemu piasek ladowal szybciej od astronauty. Ja nie musze wierzyc w lazika, to cecha ciemnoty. Ja wiem ze ta jest lazik i nie chodzi tu o dane z satelit... Co Ty wiesz o fotografii ?
 
Uznany tu jestes za palikota IM jak juz sie odzywasz, zawsze na wzniecie, malo kiedy masz cos sensownego do powiedzenia. Posilkuj sie argumentami nie swoimi przekonaniami, jest tu juz taki jeden co tez baja na orbicie.  Jego pisanina to papka wg mnie sok z ARONii.
Jak okielznasz rozumieniem proste zjawisko np powielanie lawinowe, czy fotosynteze, to zajmij sie kosmosem, narazie masz kosmos w bani, za duzo uzywek kolego...
 
Ogarnij polski, wojskowy projekt Safos.. pomiar promieniowania gamma.. pogadamy...
 
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Publikowane fotografie z

Publikowane fotografie z Marsa dowdzą, że zostały wykonane na Ziemi i poddane obróbce kolorów.
 Zadnego łazika na Marsie nie ma, albo dawno zakończył wstydliwie swoją misję.
NASA teraz walczy o to, by ją usraelski parlament nie rozwiązał a owych naukofffców wysłał albo do więzienia albo na emeryturę

Portret użytkownika angelus maximus rex4

buhahhaaaa!!! Ta "niewielka

buhahhaaaa!!! Ta "niewielka piramida" ma wielkość co najwyżej skrzynki na listy... Przecież wyraźnie stanowi jeden z setek skalistych odłamków na zboczu jakiegoś wzniesienia!

Portret użytkownika GTAAA

swoją drogą bardzo skalista

swoją drogą bardzo skalista ta planeta Mars na wjększości zdjęć same kamyki małe duże i wjększość z nich faktycznie wygląda jak by były przecięte piłą ( być może kręcą tam kolejny odcinek Piły ) z drugiej strony o.k internałci znalezli piramide na fotce NASA zaprzecza ale chyba mają kontrolę nat tym całym łazikiem to jaki problem podjechać bliżej zrobić fotkę dosłownie z 15 cm.  i po sprawie a nie za każdym razem jak łażik zrobi zdjęcie to ktoś coś widzi ale niewjadomo co widzi i czy to co widzi faktycznie jest na Marsie a jak nikt nic niewidzi to fotka do kosza i kolejne aby społeczeństwo mjało oczym pisać
PS.sorki za błedy jestem małolatem co jeszcze niepotrafi dobrze pisać

Portret użytkownika Pebu

Piramidy były są i będą

Piramidy były są i będą budowane przez wyższe cywilizacje, ze względu na swoje kosmiczne zastosowania, bzdurą jest wierzyć w to, że były to grobowce itp. To są pozostałości po zaawansowanych rasach zamieszkujących ongiś Ziemię i inne ciała niebieskie naszego Układu Słonecznego - zresztą "Oni" dalej tutaj są. Przeszłość skrywa wiele tajemniczych rzeczy. NASA nas o niczym nie poinformuje bo są na usługach tych co rządzą Światem, czyli tych którym bardzo zależy na tym aby trzymać nas w niewiedzy, ale ludzi z otwartym umysłem jest coraz więcej, coraz więcej wiemy - czas pokaże kto będzie górą, obalimy kiedyś "piramidę" na której wciąż siedzi wstrętne gadzie oko i nas obserwuje....

"Wpierw będą cię ignorować, później będą się śmiać, jeszcze później będą atakować, a na końcu dopiero wygrasz" 

Portret użytkownika Borowik

No tak, ale poza większością

No tak, ale poza większością filmów dokumentalno-naukowych o możliwych zastosowaniach i przeznaczeniu Piramid, których jest na świecie kilkaset w tym zakopanych w wielu krajach, to na przykład jeśli chodzi konkretnie o tą wielką w Gizie to różni się ona zasadniczo od innych. Mianowicie są też filmiki na których omawiane są betonowe tunele o różnej średnicy prowadzące od tej Piramidy w kierunku akwenów wodnych. Powstają więc dwa pytania. Czy jest to jej element powstały w tym samym czasie, czy zaledwie jakaś prymitywniejsza dobudówka stworzona nie przez pierwotnych budowniczych. Drugie, jeśli to integralny element Piramidy, to czy doprowadzenie do niej wody miało ważny cel ? Np. wyodrębnienie z wody wodoru celem uzyskania dużych ilości energii, przy równoczesnym wytworzeniu dużej ilości tlenu, który np. mógł być wyprodukowany z konkretnej przyczyny zmiany jałowej planety ziemii bez atmosfery, w planetę z tlenową atmosferą, aby mogło tu istnieć życie jakie znamy. Kolejne zastosowanie innych Piramid ale już pozbawionych tuneli doprowadzających wodę to np. wzmacnianie w nieznany nam sposób i ukierunkowanie linii pola magnetycznego celem ochrony planety, po uprzednim przemienieniu jej w planetę z tlenem. Dodam że atmosfera tlenowa naszej planety mogła zostać w ten sposób zaprojektowana i stworzona. Czyli że wcześniej mogło jej wogóle nie być jak na Marsie, lecz obecność wody/lodu mogła pomóc komuś stworzyć warunki jakie mamy obecnie. Natomiast ilość naszej kluczowej atmosfery wynosi mniej więcej tyle co zanurzenie w wodzie piłeczki do ping ponga, wyciągnięcie jej na zewnątrz, gdzie mała warstwa wody na niej to tyle co planeta ma tlenu. Znając te procesy o których wspomniałem ziemianie mogliby bez większych problemów stworzyć dużo tlenu na Marsie i to w krótkim czasie, po uprzednim dowierceniu się do zasobów wodnych w głębi Marsa. Mogliby również skorzystać nie z jednej, lecz z wielu sposobów na darmową energię zarówno na ziemii jak i innych planetach, gdyby tylko ujawnienie tych technologii nie było zakazane. Widocznie komuś bardzo zależy by ludzkość żyła w niewiedzy, nieświadoma swoich korzeni, celowo ogłupiana medialnie, wtedy ludźmi łatwiej jest sterować i robić z nich nieświadomych niewolników tego systemu, z czego się jeszcze w większości bardzo cieszą. Dodam na koniec iż poza tym że prawdziwa kosmiczna technologia jest skrzętnie ukrywana, to jest jeszcze coś więcej. Mianowicie istnienie nie kończy się na śmierci tej biologicznej pokrywki w której żyją ludzie, dalej jest coś więcej, jest kontynuacja, dla każdego w określonym czasie. Ponadto człowiek już rodząc się ma przypisaną "datę produkcji" i "datę przydatności do użycia". Natomiast jest też "cel istnienia". Niestety współczesny konsumpcyjny świat utrudnia każdemu dotarcie do niego, powodując uczucie np. pustki i poczucia "brakującego ogniwa", lub zwiększonej chęci kontaktu z naturą i przyrodą. To objawy braku "duchowości", a tego słowa w dzisiejszym świecie już prawie nikt nie używa, nawet cotygodniowe wymuszone i beznamiętne wizyty w kościele nie zmienią ludzi jeśli oni samo wogóle nie chcą się zmienić ani nie są w stanie samodzielnie niczego zrozumieć. 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Paweł

to pop co piszecie w tytule

to pop co piszecie w tytule takie bzdety,a pozniez ze to jakies zwidy?ten portal dawno upadl na psy masakra.w komentarzach prawie same swiry np ten caly homosapiens niech on sie wypowie bo cwaniak jest taki ze pisze te swoje urojenia no ale na slowa krytyki to juz nie odpowie....pozdrawiam racjonalnie myslacych!

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj