Niewyjaśniona kolumna świetlna pojawiła się na niebie nad Argentyną

Kategorie: 

Źródło: Realidadregional.com

W Argentynie zaobserwowano dziwne zjawisko. Wyglądało jak świetlna kolumna biegnąca ku niebu. Obserwacji dokonano 24 października 2017 r. w okolicach miasta Feliciano. Niezwykła kolumna światła widoczna na zdjęciach została skomentowana przez ekspertów.

 

Zdjęcia niezwykłego fenomenu wykonała mieszkanka okolicy, która miała w zwyczaju codziennie spacerować w Parku.  Jak twierdzi zadziwiły ją chmury i chciała sfotografować wygląd nieba przed burzą, gdy nagle niebo zapaliło się.

 

Źródło: Realidadregional.com

Wyglądało to jak piorun, który uderzyłby w oddali, ale po bliższej obserwacji jasne okazuje się, że była to tylko jakaś kolumna światła, coś  jak jakiś świecący portal do nieba.

Źródło: Realidadregional.com

Naukowcy poproszeni o ustosunkowanie się do zaprezentowanego im materiału stwierdzili, że prawdopodobnie jest to jakiś rzadki, naturalny fenomen, który wystąpił, gdy zimny front spotkał się z ciepłym. Dwa tak różne fronty nie mogą się łatwo zmieszać ze względu na różnicę w temperaturze i gęstości. Kiedy takie skrajnie różne rodzaje mas powietrza  zderzają się, mogą wystąpić ekstremalne zjawiska pogodowe, w tym błyskawice, a nawet tornada. 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika wedlug mnie

Według tego co dało sie

Według tego co dało sie zweryfikować poprzez przeglądnięcie map google to tam na granicy tych drzew są tabliczki z napisami no entry restricted coś tam i military area. Uważam że to może być budynek przykryty czymś żeby go nie było widać. Mam na myśli to co us navy testuje te niewidzialne kostiumy, może udało sie im cały wieżowiec schować. A że lepiej nie wiedzieć nad czym tam pracują to może doszło w środku do ekspolzji i to właśnie udało sie sfotogrfować.

 

Skomentuj