Niezbadana indyjska jaskinia zawiera rzekome rysunki UFO

Kategorie: 

Źródło: Phenomenal Travel Videos

Niecałe trzy lata temu internet obiegła informacja o znalezisku poczynionym w Indiach w stanie Chhattisgarh. Podobno, odkryte tam rysunki naskalne będące dziełem jaskiniowców miały przedstawiać obraz pozaziemskich istot. Jak się okazało, bardzo podobne malowidła znajdują się nieco dalej, w oddalonej o 1200 km wiosce Onake Kindi znajdującej się w południowych Indiach.

 

Na wstępie warto zaznaczyć, że wspomniane znalezisko mimo iż istniejące w świadomości badaczy już od kilkunastu lat, jak dotąd nie zostało jeszcze odpowiednio przebadane przez żaden zespół archeologów. Mając to na względzie, podstawym problemem jaki się nasuwa jest sam "znalazca", który mógł zarówno znaleźć dziwne malunki co samodzielnie wyskrobać je na ścianie lub co gorsza dorysować domniemane UFO nad rzeczywistymi rysunkami z epoki neolitu. Jednak załóżmy na moment, że znalezisko jest autentyczne i skupmy się na tym co przedstawia.

Na pierwszym planie widać duży kulisty obiekt górujący nad zwierzyną łowną, w którego centrum można dostrzec 2 humanoidalne postacie. Wydaje się, że trzymają się one czegoś w rodzaju drabiny, zupełnie jak gdyby zamierzały zejść z góry. Nogi tych figurek są pomalowane jak fale zamiast prostych co sugeruje że ich nogi mogły wyglądać inaczej niż w przypadku zwyczajnego człowieka. Czy oznacza to, że starożytni ludzie uwiecznili na skale jedną z najstarszych w historii obserwacji UFO?

Najpewniej, tego typu dowód nie wystarczy by przekonać kogokolwiek do tematyki paleokontaktów. Nie da się zresztą ukryć, że obiekt narysowany nad grupą zwierząt może być właściwie wszystkim. Może on przedstawiać symbolikę solarną, wczesne eksperymenty z kołem, jakąś formę naczynia kuchennego czy jakiś abstrakcyjny koncept, którego dzisiaj nie jesteśmy w stanie rozszyfrować. Nie wykluczone, że kształt przedstawiony na skale rzeczywiście przedstawia starożytne UFO, które przybyło z bliżej nieokreślonej nam przyczyny, ale minie jeszcze dużo czasu nim ktokolwiek zdoła to udowodnić.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

na absolutnie żadnym starym

na absolutnie żadnym starym rysunku ufo nie pisze że ono jest pozaziemskie - ale "każdy" tak właśnie myśli w domyśle... ot siła kłamliwej propagandy...

przecież te rysunki równie dobrze a nawet dużo prawdopodobniej mogą przedstawiać pojazdy z wnętrza ziemi... 

Portret użytkownika Fan z Buca

... to fakt że >> ufo nie

... to fakt że >> ufo nie pisze << ale lepszy jest fakt że na żadnym starym rysunku >> nie jest napisane << że ono jest pozaziemskie !!! ale jeszcze większy jest fakt że nigdzie nie jest też napisane że uny są z wnętrza ziemi, chyba że baca wiszzz cóśśś wincejjjj  .... i jest to nieprawdopodobne Wink

Skomentuj