Niezidentyfikowane drapieżniki zaatakowały człowieka w oceanie

Kategorie: 

Źródło: https://earth-chronicles.com

16-letni nastolatek z Melbourne w Australii, Sam Kanizai, kąpał się w oceanie, a gdy wyszedł na plażę zorientował się, że na jego nogach znajdują się rany niewiadomego pochodzenia. Młody człowiek został zabrany do szpitala, a lekarze i biologowie zastanawiają się obecnie, co mogło go tak pogryźć.

Po 30 minutach spędzonych w wodzie, Kanizai poczuł ból w nogach i szybko wyszedł na plażę. Okazało się, że na jego nogach znajdują się rany i konieczna była wizyta w szpitalu. Dyrektor Dolphin Research Institute, Jeff Weir, zasugerował, że obunogi – skorupiaki morskie, które żywią się szczątkami roślinnymi i zwierzęcymi, zaatakowały nastolatka. 

Jednak eksperci z Uniwersytetu Queensland nie zgadzają się z tą teorią, twierdząc że ukąszenia obunogów nie spowodowałyby tak silnego krwawienia. Pod uwagę brany jest także atak przez larwy meduz. 

Ojciec chłopaka postanowił wybrać się na miejsce zdarzenia z przynętą w postaci kawałków mięsa. Przynętę natychmiastowo obsiadły krwiopijcze robaki, co mężczyzna uwiecznił na filmie. Ofiara przebywa obecnie w szpitalu.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj