Niezidentyfikowane istoty atmosferyczne EBAS - dziwne UFO nad naszymi głowami

Kategorie: 

Źródło: innemedium

UFO, czyli niezidentyfikowane obiekty latające, od dawna stanowią przedmiot fascynacji i kontrowersji. Pomimo niedawnego ujawnienia przez Pentagon pewnych danych na temat UFO, wiele aspektów tych fenomenów pozostaje niejasnych. Wśród wielu teorii dotyczących tych tajemniczych obiektów, jedna zdobywa coraz większą popularność, sugerując, że niektóre z tych obiektów mogą być w rzeczywistości biologicznymi formami życia pochodzącymi z kosmosu.

 

 

Pierwsze teorie na ten temat sięgają lat 40. XX wieku. Charles Fort, w swojej książce "The Book of the Damned", podnosił kwestię istnienia nieznanych istot atmosferycznych, które żyją w przestrzeni kosmicznej i przypominają oceaniczne formy życia. Współczesni pisarze, tacy jak Ivan T. Sanderson czy Trevor James Constableland, rozwijali tę ideę, twierdząc, że wokół naszej planety może istnieć cały ekosystem kosmicznych organizmów.

 

Co więcej, niektórzy astronautowie, w tym John Glenn i Franklin Musgrave, twierdzą, że mieli okazję obserwować te dziwaczne formy życia w przestrzeni kosmicznej. Jeśli są one rzeczywistością, stanowiłyby całkiem nową kategorię istnień, której nie udało się nam dotychczas zrozumieć ani zaklasyfikować.

Niektórzy naukowcy, tacy jak Andreas Faberkaiser, posuwają się jeszcze dalej, sugerując, że te formy życia nie tylko istnieją, ale mogą także mieć wpływ na nasz ekosystem i atmosferę. Jeśli te tzw. "meduzy kosmiczne" zasiedliłyby naszą planetę w większej liczbie, mogłoby to prowadzić do różnego rodzaju anomalii czy zjawisk atmosferycznych.

 

David G. Roca, badacz z Uniwersytetu w Alicante, wprowadził pojęcie EBAS (Atmospheric Biological Entities) w swojej pracy „La Biblia de las Ebas”. Według jego hipotezy, niektóre obserwowane anomalie i zjawiska UFO mogą być w rzeczywistości manifestacją tych kosmicznych organizmów, które rozprzestrzeniają się w naszej atmosferze.

Inna fascynująca teoria pochodzi od Ruggiero Santilliego, który po badaniach nad antymaterią sugeruje, że w naszej atmosferze mogą istnieć inteligentne istoty niewidoczne dla tradycyjnych teleskopów. Jego badania w tej dziedzinie mogą otworzyć drzwi do nowego poziomu zrozumienia kosmicznego życia.

 

Podsumowując, choć wiele aspektów UFO wciąż budzi wiele pytań, nowe teorie dotyczące biologicznych form życia w kosmosie oferują świeże spojrzenie na ten starożytny fenomen. Jeśli te hipotezy są prawdziwe, możemy stanąć w obliczu całkowicie nowego pojęcia życia, które rozciąga się poza granice naszej planety.

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Te inteligencje pokazane

Te inteligencje pokazane przez admina mogą należeć do świata sztucznej duchowej i kosmicznej inteligencji, i być jednocześnie żywymi strukturami. W filmie - ujawnionych nagraniach Huanito Huana mamy pokazane urządzenie technologii bogów z poziomu V, może VI, potrafiących bardzo dużo, ale możliwe że oni są stworzeni przez najwyższą Cywilizację Boską z poziomu VII, widzimy tam pojazdy jak z filmu Gwiezdne Wojny, jednocześnie trzeba pamiętać że w świecie UFO są duchy, istoty duchowe świetliste, które mogą się materializować w naszej rzeczywistości. Wiele z tych inteligencji jest niewidzialnych dlatego można zakładać że sonda UFO Huanito Huana nagrywała jakąś niewidzialną działalność w garażu Huanita... może jakieś duchu albo UFO duchy..., lub coś czego nie widać gołym okiem...

https://innemedium.pl/wiadomosc/stworzenie-swiata-w-ciagu-szesciu-dni-czy-jest-mozliwe-dla-cywilizacji-poziomu-vii

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj