Niezidentyfikowane kule światła zostały zarejestrowane przez amerykańską telewizję!

Kategorie: 

Źródło: FOX 6

Wczesnym rankiem 27 lutego 2018 roku, nad Milwaukee pojawiły się dziwne ruchome światła. Zjawisko zostało zarejestrowane na żywo podczas programu śniadaniowego stacji telewizyjnej FOX 6. Nagranie z tego zdarzenia, jest dostępne w wielu wersjach na serwisie Youtube.

Prezenterzy stacji, zasugerowali iż mogło to być jedynie ogromne stado mew choć to wyjaśnienie w dalszym ciągu nie tłumaczy poświaty emitowanej przez te domniemane ptaki.

Co ciekawe, okazuje się że kilka dni wcześniej inne tajemnicze światło spadło z nieba nad Milwaukee. Jak nie trudno się domyśleć, ufolodzy wierzą, że oba wydarzenia są ze sobą powiązane. Elisabeth Zillinskas, kobieta która zarejestrowała jasne światło nad Milwaukee w dniu 24 lutego 2018 roku, twierdziła że na pewno nie był to meteoryt oraz że nie słyszała żadnego dźwięku który mógłby sugerować, iż był to samolot.

Biorąc więc pod uwagę, że jednego dnia na niebie widać niezwykły płonący obiekt który zdaje się spadać na Ziemię z niesamowitą prędkością, a zaledwie kilka dni później na niebie pokazują się świetliste kule, które wyglądają zupełnie jakby czegoś szukały, podejrzliwość wydaje się zrozumiała. Wyjaśnienie tej zagadki będzie jednak wymagało czegoś więcej niż domysłów. Czy obydwie obserwacje są ze sobą powiązane? Czym były te niezwykłe świetliste obiekty? Odpowiedź na to pytanie może być trudniejsza niż nam się wydaje.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Aninim

Jeden z obiektów obcej nam

Jeden z obiektów obcej nam rasy miał awarie, która poskutkowała katastrofą lądując bezpośrednio na Ziemie, po czym pojawiają się obiekty, które poszukują rozbitka wykonując manewry, które mogłyby pomóc w znalezieniu sygnału z wraku.

Skomentuj