Niezidentyfikowane morskie stworzenie zostało wyrzucone na brzegu Australii

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Na plaży w Australii Zachodniej w pobliżu miejscowości Broome, znaleziono dziwacznego stwora morskiego. Nie wiadomo co to takiego, skorupiak czy niezwykła meduza? 

 

Zdjęcia niezwykłego stworzenia zostały wykonane przez matkę i córkę w czasie wspólnego spaceru wzdłuż plaży. Kobieta zwróciła się do społeczności internetowej z prośba o identyfikacje dziwacznego stwora. 

 

Tajemnicza istota ma biało-czarny kolor i wiele krótkich macek, a w środku coś w rodzaju otworu gębowego. Internauci byli zszokowani tym stworzeniem i nikt nie potrafił wskazać czym mogła być ta istota.

Jeden z użytkowników sieci zasugerował, że najbardziej prawdopodobna wersja jest taka, że jest to ukwiał, ale jeśli tak uznamy jego gatunek i tak pozostaje nieznany. Ukwiały są bardzo niebezpieczne dla ludzi i na wypadek użądlenia efekty w postaci bólu, mogą być odczuwalne nawet przez kilka miesięcy.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Skomentuj