Niezidentyfikowane obiekty wykonywały ewolucje nad Niemcami

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

W sieci pojawiły się właśnie nagrania przedstawiające obserwację niezidentyfikowanych obiektów zarejestrowanych nad miastem Wittenberga w środkowych Niemczech. Na wieczornym niebie wczoraj, tj. 18 września 2013 roku, odbywał się tam zdumiewający spektakl. Było widac wyraźnie dwa latające obiekty.

 

Tego typu obserwacje zdarzają się ostatnio w wielu miejscach na świecie i głównie dlatego padają podejrzenia, że rzekome UFO to w istocie pojazdy wojskowe nowego typu zwane TR-3B Aurora. Wcześniej bardzo podobne obiekty widywano nad USA i Wielką Brytanią.

[ibimage==18974==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Trzeba przyznać, że podobieństwo do zdjęć w locie tego tajnego samolotu jest uderzające. Nie zapominajmy jednak, że to tylko hipoteza i nad Wittenbergą mogły się znaleźc równiez inne obiekty, które nie koniecznie pochodza z Ziemi. Dopóki jakakolwiek armia nie przyzna się do tej aktywności formułowanie innych hipotez jest w pełni uprawnione. Obserwację uprawdopadabnia dodatkowo fakt, że dysponujemy dwoma niezależnie dokonanymi nagraniami tego fenomenu.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi

Mówisz że bezsensem jest

Mówisz że bezsensem jest odwiedzać naszą planete a żeby się ukrywać,a może oni znają ludzi i wiedzą do czego są zdolni,a mówiłem ci że zostawiam to w swojej  tajemnicy przy czym najwięcej krązyli co ich interesuje ale to tylko moja sprawa co widziałem pytałeś odpowiedziałem i tyle

Portret użytkownika zibi

Co mam b@ron ci opisać i tak

Co mam b@ron ci opisać i tak masz to gdzieś i się nalewasz a mi to tita wierzysz czy nie a ci powiem że 3 dziwne obiekty latają w kółko w obrembie 20 km tylko w około lasu,jeden świeci w 2 kolorach mocny zieleń i czerwony ostre kolory,drugi ma trzy błyskające światła potrafi stanąć w miejscu a jeden błyska w jednym pulsie,albo leci i ma światło jeden blask a zachwile zaczoł błyskać, a szfagier gdzieś tam słyszał w tv że samoloty jak błyskają to są pasażerskie a kurat tu  się nie sprawdziło,a do tego widziałem jak leciał czarny cały samolot nisko,za nisko na pasażerski podobny jak pasazerski ale skrzydła miał zakończone jak pazur,silniki zbliżone do kokpitu,a do tego kopcił na czarno jak by pierścienie miał popękane i na gar nie palił czarna sadza za nim była nie widziałem jeszcze takiego samolotu co by tak kopcił,szfagier też to widział patrzeliśmy przez lornetke mówił że szpiegowski to ładnie się kamuflował taką zadymą za sobą,oczywiście silników nie było słychać troche spędziłem w lesie czasu a czemu tam latają w jednym miejscu najwięcej czasu to zostawie dla siebie taka tajemnica a czemu pisałem że jest ich wiele rodzaji dlatego że to nie są ci sami co widać ich na niebie co wyglądają jak gwiazdy wiem ze je widziałeś w każdym miejscu w polsce je było widać oczywiście zaprzeczyć możesz,poczytałem twoje komentarze 100% anty ufo,nie słychać nic o mnie a po co i tak ignorantów pełno a teraz jeszcze ultra doszedł on powinien zmienić portal może wp, tam pasuje wiecznie zadyma ultra jak czytasz to zrób to dla twojego dobra no nic to by było na tyle może jeszcze się kiedyś odezwie

Portret użytkownika b@ron

zibi...ja nie jestem "anty

zibi...ja nie jestem "anty ufo" .tylko wiele rzeczy idzie wyjaśnić racjonalnie ,musimy się też pogodzić z faktem że coraz częściej bedziemy widywać drony...sam mam ochotę zaopatrzyć się w lornetkę albo nawet mały teleskop i pooglądać trochę tzw UFO ...na 99 % pochodzących z naszej rodzimej planety ...bezsensem jest sądzić że obcy przylatują do nas po to...żeby się przed nami ukryć...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

To pojazdy nowej generacji

To pojazdy nowej generacji produkcji ziemskiej, z wykorzystaniem technologii Szaraków zamieszkujących w głebi pustej Ziemi.
Szaraki chętnie pomagają w wszelkiego rodzaju depopulacjach, wychwytując ulatującą energię życiową ("duszę"). Zawsze pojawiają się nad polami bitew i obszarach dotknietych epidemiami od wieków, od starożytności. Wtedy ludzka energia życiowa ( "dusza") jest zabarwiona niskimi emocjami starchu, nienawiści i jest dla nich smaczna...:)

Portret użytkownika Fanka1

Czytałałam gdzieś, że szaraki

Czytałałam gdzieś, że szaraki odżywiają się przez skórę (nie duszami...), a żniw dusz" dokonują dla swoich szatańskich panów. Religie pomagają nam się bronić- co prawda nie ciało - ale własne dusze, zwłaszcza chrześcijaństwo, które zaleca miłość do Boga, do ludzi a ja dopowiem, że jeśli ma się dobre serce - to do całej przyrody. Dusza jest najważniejsza, jest cenniejsza od ciała. Tego zaś do dziś nie umiemy obronić, bo nie religia jest od tego.

Portret użytkownika Kwak

Kiedyś dawno temu, jak byłem

Kiedyś dawno temu, jak byłem nastolatkiem coś podobnego widziałem w nocy.
Ten błysk był bardzo podobny - coś jakby wyładowanie - rozświetlił okolicę bo był na niższej wysykości.
Ale wtedy był jeden obiekt i widziałem go dosłownie ułamek sekundy i zaraz ten błysk - gwałtowny i krótki.

Strony

Skomentuj