Niezidentyfikowane światła zaobserwowano w stanie Utah

Kategorie: 

Kadr z nagrania wideo

Amerykańskie media donoszą o zaskakującym zjawisku, jakie rozegrało się 19 czerwca 2012 w okolicy miejscowości Highland w stanie Utah. W pewnym momencie widziano kilka świateł, na dodatek coś z nich wyleciało i lądowało.

 

Dzięki jednemu z mieszkańców udało się nagrać to, do czego doszło wieczorem w okolicy Highland. Zjawisko obserwowało kilka osób jednocześnie. Wszyscy zgodnie przyznają, że to, co widzieli jest po prostu trudne do wytłumaczenia.

Autor nagrania twierdzi, że ma związki z wojskiem i potrafi odróżnić flarę, poza tym flary podczas wystrzeliwania słychać a tutaj doszło do obserwacji praktycznie bezgłośnej. Świadkowie podkreślają, że widziano w sumie trzy światła i w pewnym momencie zaczęło się coś od nich oddzielać.

 

To było wyraźnie innego koloru, bo białego i zdawało się opadać swobodnie. Światła utrzymywały szyk, ale trudno powiedzieć, czy były to trzy obiekty czy tez jeden z większą ilością świateł.

 

Pojawiły się sugestie, że to, co widziano to pojazd TR-3B należący do US Army. Pojazd zwany latającym trójkątem znanym tez pod nazwą Astra ma ponoć aż 180 metrów szerokości. Obiekty tego typu mogą odpowiadać za dużą cześć obserwacji UFO.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Uh-60

Całe to TR-3B to nic innego

Całe to TR-3B to nic innego jak rozwijany projekt niemiaszków z czasów II wojny św. Haunebu, Vril mówi Wam to coś? To jest ten sam rozwijany projekt. Takie Area 51 było/jest u nas w Polsce dokładnie chodzi o kompleks w Górach Sowich. Prawdopodobnie do dziś znajdują się tam prototypy i gotowe egzemplaże niestety zabytkowych już latających dysków. Nie wspomnę już o rakietach V2 z prototypowymi ładunami jądrowymi. Wszystko zawalone bądz zatopione nie mówiąc już o trudnościach w lokalizacji. Chyba nie wiecie że Hitlerowi zabrakło dosłowie mało co by zdominować świat!. W 1959 roku taki dysk rozbił się koło Gdyni. Wyciągnięto szczatki tej maszyny i silnik "rtęciowy". O tym można niezły artykuł napisać!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

NNooo. Nareszcie zaczynają

NNooo. Nareszcie zaczynają sie wyłaniać prawdziwe informacje o "UFO" i Obcych" ziemskiego pochodzenia. Jasne jest, że "UFO" jest pochodzenia ziemskiej technologii doprowadzonej swoją drogą do takiej perfekcji, że galaktyczne loty są od kilku dziesięcioleci realizowane. Obecnie flota złowieszczych "UFO" jest tak liczna, że będzie mogła realizować zbrodniczy spektakl pn. "Dzień Niepodległości"Liczbę tych obiektów można szacowoać na 2000 szt. To tajna broń Illuminatów realizujących plan zagłady obecnej cywilizacji w procesie wprowadzania NWOTak dla skłonienia do skojarzenia "niewiernych" - entuzjastów zmian kosmicznych na Ziemi... Cholera... dlaczego głównie te UFO i Ufoludziki pojawiają się w określonych rejonach kontynentu amerykańskiego?...Pokumajcie... pokumajcie...osiołki...

Portret użytkownika Czerwony

Potwierdzam zakładaka

Potwierdzam zakładaka Facebooka to największe zło tej strony i ZnZ. Na komputerach jest zwinięta z prawej strony, ale na urządzeniach mobilnych utrudnia poruszanie sie po portalach.A co do artykułu podoba mi sie fragment Pojawiły się sugestie, że to, co widziano to pojazd TR-3B należący do US Army. Wkońcu najsensowniejsze wytłumaczenie tych świateł, teraz pozostało czekać, aż wiecej ludzi  się o tym dowie i może w przyszłości nie będzie już tych przestarzałych samolotów tylko pojazdy antygrawitacyjne służące wszystkim ludziom do przemieszczania sie. 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

..raczej bym się nie

..raczej bym się nie łudził..., że wsiądę do "antygrawitacyjnego" samolotu...chyba, że byłbym w gronie "wybranych" NWO... Natomiast należy się zastanowić jaką przewagą nad pozostałymi mocarstwami posiada USA-Illuminati w przypadku zbrojnego globalnego konfliktu...I czy ktośmoże nas obronić przed zakusami depopulacyjnymi tych zbrodniczych kanalii

Portret użytkownika Gregs2222

Pisze nie na temat ale uzywam

Pisze nie na temat ale uzywam ipada I juz nie mam sily walczyc z tymi zakladkami a szczegolnie Facebook . Jezeli ja Togo nie chce to dlatego to sie wlacza na sile I nie daje wylaczyc musze wyjsc ze strony I wrocic tak zeby przypadkiem nie dotknac zkladki Facebooka. Dziekuje .

Portret użytkownika michejda01

Namolność programów

Namolność programów społecznościowych jest niebywała.Wszędzie umieszczane są ich zakładki wyświetlające się w najmniej odpowiednim momencie .Jest na to rada nie kożystać z nich .Nie kożystam z żadnych portali społecznościowych bo nie mam zamiaru świecić tyłkiem który ogląda cały świat.Portal społecznościowy = całkowita utrata prywatności ,to tak jak byś latał na golasa po ulicy.

κόσμος-kosmos-wszystko, co fizycznie istnieje, cała przestrzen i czas, wszystkie elementy rzeczywistości.

Strony

Skomentuj