Niezidentyfikowane światła zostały uchwycone nad stanem Michigan

Kategorie: 

Źródło: BP Tech fix [Youtube]

Mieszkaniec amerykańskiego miasteczka Kalamazoo w stanie Michigan, uwiecznił na nagraniu 4 świetliste obiekty nieznanego pochodzenia. Te niezwykłe kule światła unosiły się w okolicy jego domu i pulsowały jaskrawo czerwonym światłem.

 

Zdarzenie o którym mowa miało miejsce 7 kwietnia bieżącego roku. Wygląda na to, że uchwycone na nagraniu obiekty są stacjonarne a jedyne co wyróżnia je spośród nocnego krajobrazu, to intensywne czerwone światło emitowane przez nie z różną siłą. Czy jednak aby na pewno jest to coś nie z tego świata?

Świadek obserwacji, będący jednocześnie autorem nagrania twierdzi, że nie jest to pierwsza obserwacja jakiej był świadkiem w tej okolicy. Swoje obserwacje zgłosił do autorów strony Latest UFO Sighings. Należy tu jednak zauważyć, że mimo iż obiekty są wyraźnie widoczne na samym nagraniu, to duży problem w uznaniu jego wiarygodności jako prawdziwej obserwacji UFO, leży w jego zupełnym braku ruchu. Stacjonarność tego obiektu może bowiem świadczyć o tym, że jest to w rzeczywistości światło stworzone przez człowieka. 

Sceptycy zaproponowali, że światło może pochodzić z wież radiowych należących do jednej z okolicznych rozgłośni. Inny z internautów chylił się ku twierdzeniu, że jest to po prostu odbijająca się w oknie dioda oraz, że całe nagranie jest oszustwem. Sam filmik jest zbyt krótki aby powiedzieć cokolwiek ze 100% pewnością, dlatego też zachęcam aby każdy wyrobił sobie opinię na jego temat teggo incydentu, na własną rękę.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Skomentuj