Niezidentyfikowane zwierzę wyrzucone na brzeg wyspy Sachalin

Kategorie: 

paranormal-news.ru

Na południu Sachalinu, dokładnie w okolicach Korsakowa, fale wyrzuciły na brzeg niezidentyfikowane zwłoki zwierzęce. Pierwszy zobaczył je mieszkaniec Zeo Denisow i zdjęcia zamieścił w sieci. Mieszkańcy wyspy snują fantastyczne spekulacje, a naukowcy starają się wyjaśnić całą sprawę – donoszą Novosti Sachalin.

 

Denisov wracał z wakacji swoim samochodem terenowym. Zazwyczaj jeździł polnymi drogami. Tym razem wybrał trasę brzegiem morza i natknął się na rozkładające się zwłoki dziwnego stworzenia. Ponadgryzana przez drapieżniki tusza mierzy 7 metrów. Na pewno nie jest to wieloryb.

Na podobne znaleziska natykano się już na Sachalinie. Otoczona wodami Oceanu Spokojnego i Morza Ochockiego wyspa jest bardzo bogata w dziką i zróżnicowaną przyrodę. Znalezione przez Denisova stworzenie nie wpisuje się w katalog poznanych przez człowieka zwierząt, a jego wygląd wprawia w zakłopotanie ekspertów. Zwłoki wieńczy długi ogon, a skóra pokryta jest włosami. Autorowi znaleziska zależy na nagłośnieniu całej sprawy.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Bart

a cy ludzkość tak do konca

a cy ludzkość tak do konca wie co żyje w oceanach ? zalożę się że nie, podobnie jak przepowiadacze pogody nie potrafią jej przewidziec 2 dni do przodu, tak samo naukowcy od zoologii mogą przewidywać coniektóre gatunki zwierząt na podstawie tego ze cos tam kiedyś było i tego co dotychczas znależli - wykopali - archeologowie. gdzies tam kiedys słyszałem ze zycie wyszło z wody, pytanie tylko czy wszystko z niej wyszło? wygląda na to że niekoniecznie.
któryś komentarz niżej ze byc może topniejące lodowce i zmarzniete rybki - ma to trochęsensu, ale to arktyka, bo antarktyda dla odmiany zamarza.
jak już jestem przy antarktyczie - czemu kol Baca jeszcze tam się nie udał ?
ja z miłą chęcią, ale nie lubie polarnego zimna Blum 3  

Portret użytkownika baca

jeśli te zwierzę ma siedem

jeśli te zwierzę ma siedem metrów to oczywiste jest że to siedmiometrowa krowa - trochę zryła plaże ale to pewnie dlatego bo dawno nie była dojona - siedmiometrowe krowy słyną z nieposkromionego apetytu oraz skłonności do popadania w depresję poporodową... często się zdarza wówczas że migrują nad morze aby się utopić...
z innych ciekawych cech nalezy wspomnieć że zwięrzęta te uwielbiają kąpiele błotne i zawsze ryczą kiedy jest pełnia księżyca...
jedynym przedstawicielem gatunku homo sapiens jakiemu udało się poskromić siedmiometrową krowę jest Rzeszowianin Polny - homo agriculturus. łatwo go rozpoznać bo ma niskie lecz szerokie czoło - to do lepszego odparowywania płynów ustrojowych, oraz wielkie jak bochenki chleba chwytne dłonie - to do zręcznego duszenia cielaków...
siedmiometrowa krowa nie ma żadnch szans w starciu z Rzeszowianinem a jej cielęta to już w ogóle...
i dlatego siedmiometrowe krowy żyją w luźnych stadach 700 kilometrów na północ, południe, wschód i zachód od Rzeszowa...

Portret użytkownika baca

taaaa... a twoich wypocin

taaaa... a twoich wypocin wcale nie ma więc rodzi się problem jak by tu nazwać kogoś z wrdzoną wadą wymowy, kto jest niemym przydupasem jakiegoś Głupiego Romka?
może... heh... NiemyIGłupszyOdGłupiegoRomka, jak "myślisz"?

Portret użytkownika snq

Gdzie tu widzisz wadę wymowy

Gdzie tu widzisz wadę wymowy baco? Po prostu najzwyklej w świecie nabijam się z Twoich wypocin, które spłodziłeś na siłę, aby było troszkę fun'u na forum. Tak mi się przynajmniej wydaje, że pisząc tą całą bzdurę pewnie miałeś uśmieszek na twarzy i "myśli": a się ludziska trochę pośmieją. Wyszło, jak wyszło. Z twej klawiatury wyszła bzdura, ludziskom się nie spodobało, uśmieszek zniknał z twarzy i pojawił się dodatkowy grymas, gdyż przyszła pora na drugie kolanko u wujka Samuela, jak ktoś to dzisiaj trafnie określił. 

Portret użytkownika baca

"brak wymowy" czytaj jako

"brak wymowy" czytaj jako "brak postów" - jak się zameldowałeś na forum kilka dni temu razem z tym huzarem od wujka samuela to łączy was jedno - absolutna cisza.
nie ma waszych opinii  po prostu - są za to wasze podsrywajki pod moimi komentami a te po mnie od zawsze splywają... nie wierzysz?
dowodem jest ten prosty fakt że pisząc moje komenty nie WIEDZIALEM że sie paru zarejestruje po to aby je... "komentować" no bo skąd mogłem to wiedzieć przed ich ZAREJESTROWANIEM?
logiczne?
logika miażdzy i rzeczywiście "wyszło jak wyszło" baranki
każdy kto sobie zechce może kliknąć te wasze "szybkie jednorazowe nicki" i sprawdzić jak długo jesteście na forum i...?
i tada... jesteście jak na zamówienie oddelegowani do zatruwania forum, tuż, tuż po moim artykule o Obiegu Wody Smile
gdybyś był podjuszka lub podjuszkopodobny ciekaw to tak samo się znaterializowałeś na forum poprzednim razem - czyli natychmiast po opublikowaniu artykułu Tajemniczy Kraj Na Planecie Ziemia, poświęcomym "Izraelowi - beta" czyli Zydowskiemu Obwodowi Autonomicznemu
was do bólu przewidywalnie można się... spodziewać... pewnie pół mossadu traci czas na podsrywanie bacy...  he he he Smile

Portret użytkownika snq

Brawo baco, wygrałeś talon na

Brawo baco, wygrałeś talon na k*** i balon. Chciałeś być niczym Peter Falk w pewnym serialu. Tylko ze grany przez niego porucznik wyróżniał się intelektem podczas rozwiązywania zagadek, co w twojej osobie na razie nie widze. Dla mnie nie jesteś żadnym guru czy innym obiektem westchnień, ani również jakimś baranem ktorego posty trzeba zawsze ripostować. Tak więc Sherlocku jak już sobie spojrzysz na te twoje statytyski danych użytkowników, czy nawet tabelki w excelu które też pewnie sobie tam majstrujszesz w smutne wieczorki to zobaczysz, że w ogóle nie komentuję twoich postów, bo po prostu zal mi nówki cewki klawiatury. Jeden post to był ten z twoimi wypocinami i tyle. Więc się nie podsrywaj detektywie.

Portret użytkownika Jaskiniowiec

Problem polega na tym, że

Problem polega na tym, że zamarznięte dinozaury jakoś nie pasują do obowiazujących tryndufiowynduf miłościwie panujących nam naukofcóf. Jak zaczną znajdować ludzi z tego okresu to będą jaja.

Portret użytkownika leming pospolity ;)

Cyt. : "Na pewno nie jest to

Cyt. : "Na pewno nie jest to wieloryb." i pytam jednocześnie DLACZEGO ?! Na jakiej podstawie ktoś ma czelność stawiać takie wnioski ?! Bo naoczny świadek - notabene przypadkowy wieśniak - twierdzi że widział na ciele włosy ?! To mogły być glony lub jakieś porosty i jestem święcie przekonany,że to właśnie był WIELORYB !!! Poziom gazetki szkolnej prezentujecie swoimi wypocinami koledzy - weźcie się w garść i do roboty !!!

Portret użytkownika Bart

bo wieloryby i wszelkie

bo wieloryby i wszelkie poznane dotąd zwierzęta morskie zazwyczaj mają płetwy i nie mają takich cienkich ogonków,ale raczej grzbiet zakonczony wielkim statecznikiem którego zwyczajnie nie sposób pominąć lub ster - już tam nie będę wnikał, bo sie tak do konca na tym nie znam, ale z tego co mi wiadomo wszelkie walenie, wieloryby itp mają takie dupne stateczniki, rekiny , delfiny i ich rodzina butelkonosych itd mają stateczniki pionowe - wykształcone płetwy wynikają  z metdoy poruszania się na danych głębokosciach.
poza tym na żółwia tez to nie wygląda, malo zdjęc, dużo komentarzy, zazwyczaj przygłupawch dla tzw. śmiechu

Skomentuj