Niezidentyfikowany latający obiekt widziany na wschodzie Niemiec

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W serwisie YouTube pojawiło się interesujące wideo, na którym zarejestrowano niezidentyfikowany obiekt latający, kształtem przypominający człowieka. Nagranie powstało w Dreźnie, a więc całkiem blisko granicy polsko-niemieckiej.

Świadek zdarzenia, a zarazem autor nagrania udostępnił film w sieci, ponieważ jest przekonany, że podniebne zjawisko nie wyglądało zwyczajnie. Poniższy film w krótkim czasie zyskał sporą popularność, a w komentarzach rozgorzała burzliwa dyskusja na temat genezy i pochodzenia tajemniczego obiektu. 

Jak zawsze, w przypadku odkryć tego typu, pojawiły się liczne teorie, których celem ma być zidentyfikowanie niecodziennej anomalii. Wielbiciele zjawisk nadprzyrodzonych dostrzegają na niebie zmiennokształtnego humanoida pochodzącego z obcej cywilizacji, który postanowił odwiedzić naszą planetę.

 

Sceptycy są natomiast przekonani, że na filmie widać balon pogodowy, mylnie interpretowany przez niektórych jako UFO. Pojawiały się też opinie, że obiekt może być chmurą o wyjątkowym kształcie. Jakie jest wasze zdanie? Dajcie znać w komentarzach.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika dalej nie czytam

Kamerujesz coś ważnego w

Kamerujesz coś ważnego w swoim mniemaniu to ustabilizuj kamerę jeden z drugim a jak kamerujesz telefonem nie rób tego w pionie i jeszcze nie sap do kamery jak wieprz bo wartość takiego nagrania jest później zerowa.

Portret użytkownika bernoulli

Ja tak w innej sprawie...

Ja tak w innej sprawie... Czegoś nie rozumiem.... Widzą planetę z odległości 20 - tu lat świetlnych, mają jakieś charakterystyki owej.., a nie mogą w wysokiej rozdzielczości Księżyca pokazać.... Co stoi na przeszkodzie..? A jakie Ciało Niebieskie w naszej Galaktyce tak się zachowuje, jak Księżyc ?. Tą samą stroną od tys lat...? Niech mi to jakiś naukowiec wytłumaczy....Dla mnie.., to spisek i zamknąć gęby... To zdotyczy artyułu z komputerswiat.pl http://www.komputerswiat.pl/nowosci/wydarzenia/2018/31/nieopodal-ziemi-znajduje-sie-ogromna-planeta-jest-wieksza-niz-jowisz.aspx

Widzą wszystko lata świetlne od Ziemi, a pod nosem mają i nie mogą dobrej fotki zrobić. Być może robią, ale na własne potrzeby, nie dla gminu...!!! Czy coś źle piszę..? Źle myślę..? Pozdrawiam...

Portret użytkownika Polsky

Widzisz jest o wiele więcej

Widzisz jest o wiele więcej zagadek. Np. dlaczego nie ma zdjęcia okrągłej ziemi z kosmosu a tylko grafiki komputerowe? Jak to możliwe że rzekoma próżnia w kosmosie nie rozerwie na strzępy ludzi w skafandrach kosmicznych? Dlaczego NASA do zdjęć niby ze stacji  ISIS wykorzystuje Green screen? Same zagadki. 

Portret użytkownika arF

"Widzą planetę z odległości

"Widzą planetę z odległości 20 - tu lat świetlnych, mają jakieś charakterystyki owej.., a nie mogą w wysokiej rozdzielczości Księżyca pokazać.... Co stoi na przeszkodzie..?"

Nikt nie będzie wysyłał drogiego sprzetu żeby zrobić w zadowalającej rozdzielczości zdjęcia, aby tylko zadowloić Ciebie, bo żadnych innych profitów z tego nie będą mieli.

Zdjęcia są wystarczające, a z Ziemi obserwacje są utrudnione poprzez atmosferę.

Z orbity obserwujemy odległe obiekty a nie bliskie, bo tak został zaprojektowany sprzęt.

Przyłóż jabłko metr od obiektywu teleskopu. Tak to mniej-więcej działa.

"A jakie Ciało Niebieskie w naszej Galaktyce tak się zachowuje, jak Księżyc ?. Tą samą stroną od tys lat...?"

Nie zbadaliśmy jeszcze wszystkich ciał niebieskich. Jak widać jest to możliwe.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj