Niezidentyfikowany obiekt latający nad Irlandią

Kategorie: 

UFO nad Irlandią - źródło: Youtube

Film został nagrany rzekomo 20 lutego 2013 roku nad Irlandią. Widzimy dość wyraźnie obiekt, który operator usiłuje przybliżyć za pomocą optyki aparatu. Da się dostrzec wiele szczegółów, ale mimo to nadal jestesmy dalecy od odpowiedzi na pytanie, co to mogło być.

 

Nagranie zostało mocno zwolnione tak, aby trwało dłużej. Widzimy na nim obiekt o wyraźnie zarysowanym kształcie, ale bynajmniej nie aerodynamicznym. Rodzaj napędu jest również nieznany.

Trudno powiedzieć, co udało się uwiecznić na tym nagraniu, ale z pewnością nie jest to balon meteorologiczny. Nagranie zawdzięczamy internaucie, igotways2fly. On sam twierdzi, że zawsze ma przy sobie aparat fotograficzny z zoomem optycznym aby nagrywać coś na swój kanał i po prostu zobaczył coś ciekawego i zaczął nagrywać. Było to jednak na tyle niezwykłe, że do dzisiaj ani on ani nikt inny nie wie, co udało mu się nagrać.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika sFx

Weług mnie to fake. Już

Weług mnie to fake. Już tłumacze dlaczego tak uważam. Zaskoczyło mnie to w jaki sposób rzekomy obiekt został sfilmowany.  Na filmie widać że "wisi" nieruchomo w powietrzu. Po zbiliżeniu, widać że sprzętem filmującym miota jak szatanem podczas egzorcyzmów. Co daje oczywiście wrażenie jakby obiekt się przemieszczał. Poza tym przydało by sie nieco więcej opisu odnośnie nagrania.

Portret użytkownika Vega

Ten sajt to taki onet dla /

Ten sajt to taki onet dla / ... /  oświeconych, newsy / ... /  a ten cyrk się tylko na komentach kręci. 1/4 albo lepiej to naganiacze a reszta trzoda dająca zyski z reklam Smile Odrobina kontrowersji i już lep na muchy gotowy. Ten portalik jak i bliźniaczy to nawet FZN nie podskoczy.

PS. Kilka osób tylko wyczekuje jak zaczniecie walić plagiaty, również z zagranicznych stron.
Sorry chłopaki kokosów nie będzie!

Portret użytkownika prestissimoLIVE

    Odkąd sam zrobiłem

 
 
Odkąd sam zrobiłem kilkadziesiąt filmów i setki zdjęć wstawionych na YT, bloga czy forum mówię, że nawet złej klasy kamera czy aparat daje lepszy obraz niż 99% filmów i zdjęć tego typu wstawianych w internet. Oznacza to, że zła jakość tych filmów jest celowa by nie pozwolić dostrzec mistyfikacji lub jak w tym przypadku, że to jest kilka balonów sklejonych razem. 
Wielu ludzi mi podsyła podobne filmy do oceny. Zawsze odpowiadam podobnie zła jakość nawet nie chce mi się tego do końca oglądać choćby nie wiem co na takim filmie było.
 
Tego typu podejście jakie polecam wszystkim gwarantuje, że za jakiś czas ci co zechcą poświęcić czas na polowania na obcych zmuszeni będą używać tylko dobrego sprzętu wiedząc, że zła jakość materiału z mety zdyskwalifikuje materiał, a ci co chcieliby zrobić fejka będą wiedzieć, że nikt nie weźmie ich materiału na poważnie.
Jest szansa, że w końcu mając tego typu podejście w jakimś kraju na przykład w Polsce jakąś grupa zainteresowanych tematem na byle co nie da się nabrać, a tym samym świadomość tematu w tej grupie wzrośnie co przełoży sie na jakieś być może konkretne efekty obserwacyjne i rejestracyjne... nie mówiąc już o racjonalnej ocenie .
[...]

Portret użytkownika ArDoR

Kwestia dobrania odpowiednich

Kwestia dobrania odpowiednich narzędzi i można znaleźć odpowiedź na każde pytanie czy wątpliwość...Ja przepuściłem film przez specjalny programik dostępny po zalogowaniu na stronie NASA i w efekcie uzyskałem taki obraz:

Ten NASA-owski program ponoć ekstrachuje z klatek kluczowe informacje (stosując filtrowanie vortexowe) i łączy je potem w finalny obraz.Dzieki temu specjalnemu programowi NASA jest w stanie racjonalnie wytłumaczyć każde niezidentyfikowane zjawisko na nieboskłonie.
Polecam stronkę NASA

Portret użytkownika barra barra

może tak może nie. A może

może tak może nie. A może NASA udostepnia program dzięki któremu zdjęcia są obrabiane i wychodzą głupoty na nich, abyś "miał dowód" że to fake. ty msamym korzystanie z tak durnego programu powoduje, że oni zbierają dane z całego świata a ty sięniczym podniecasz. skoro nasa jest taka fajna to znajdź w necie chociaż jedno prawdziwe zdjęcie z marsa albo księżyca bez retuszu. Zacznij mysleć, baczność!

Portret użytkownika Juszka1980OGL

tutaj są osoby które dużo

tutaj są osoby które dużo szczekają ze to a tamto a nawet nigdy nie odwiedzili strony NASA no ale z drugiej strony jak mają to zrobić jak angielskiego ni w ząb. 
ps to są pokemony a one zawsze mają dobrą ostrość Blum 3

Strony

Skomentuj