Niezidentyfikowany obiekt latający pojawił się nad Wyspą Kangura w Australii

Kategorie: 

Źródło: Pixabay

Turysta przez przypadek udokumentował na fotografii niezidentyfikowany obiekt latający, podczas wizyty na australijskiej Wyspie Kangura.

Fotografia powstała 5 grudnia, a jej autorem jest Andrew Isaacson. Zdjęcie zostało zrobione w całkowicie przejrzystych warunkach, więc tajemniczy obiekt jest łatwo widoczny. Pan Issacson obecnie poszukuje odpowiedzi, czy w ostatnich tygodniach ktoś jeszcze poza nim, zaobserwował na Wyspie Kangura latający spodek.

Fotografia Andrew Issacsona

Turysta nie zdawał sobie sprawy z faktu, że uwiecznił na fotografii niecodzienne zjawisko, dopóki nie wrócił do swojego mieszkania i nie zaczął ponownie przeglądać galerii. Mężczyzna doszedł do wniosku, że albo miał do czynienia z pojazdem obcej cywilizacji, albo mógł być to jakiś dość sporych rozmiarów bezzałogowy dron.

 

Issacson próbuje ustalić, czy ktokolwiek poza nim widział w ostatnich tygodniach tajemniczy obiekt nad Wyspą Kangura. Należy przypomnieć, że relacja turysty nie jest pierwszym przypadkiem obserwacji UFO w tych okolicach. National Geographic opublikował niegdyś artykuł o niezidentyfikowanym obiekcie latającym, unoszącym się nad Wyspą Kangura w 1969 roku.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika onkaparinga

o matko !!! Czy mogę coś w

o matko !!! Czy mogę coś w tym temacie rąbnąć ?! i przepraszam jeśli język mój ojczysty nie jest zbytnio ortograficzny ,gdyż bardzo dawno temu,zatraciłem z nim kontakt.To co teraz piszę to nie jest kit. Mieszkam w tym rejonie wiele,wiele lat. Proszę, bez jaj. Tutaj jeśli komuś ocieli się krowa,koza,co kolwiek jest to wydażenie. W momencie pojawienia się czegoś mało zidentyfikowanego, połowa mieszkańców tej pięknej wyspy,postanowiła by to upolować a wydażenie to było by na językach przez miesiące. Przysięgam więc iż jest to fake news albowiem spożywając znaczne zakazane i nie zakazane produkty z miejscowymi, nikt przez ostatnie lata nie wspominał o gnomach,ufach,elfach i innych cudach, nawet po magicznych grzybkach. Lubię ten portal ale proszę ,sprawdzajcie wiarygodność przed tym aż puścicie to w neta

Portret użytkownika Maj

Przy dzisiejszej technologi i

Przy dzisiejszej technologi i wielkiej rozdzielczosci aparatow wszystkie zdjecia na ktorych sa fotografowane niby UFO sa zawsze zamazane i nawet na tej fotografi nie widac napisu na tabliczce ktora znajduje sie na ogrodzeniu a ten dron rownierz jest niewidoczny. dlaczego Moim aparatem "ZUCH" ROBILEM LEPSZE FOTKI .i to 50 lat temu.Sciema z tymi obiektami latajacymi tak zw. UFO.

Skomentuj