Niezidentyfikowany obiekt latający zaobserwowany nad Iranem

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Pasażer samolotu komercyjnych linii lotniczych przelatującego nad Iranem, zarejestrował dziwny obiekt przemieszczający się na niebie. Pojazd w kształcie dysku leci poniżej pułapu pasażerskiego odrzutowca.

 

Nie udało się ustalić właściciela tego niezidentyfikowanego obiektu, ale biorąc pod uwagę, że zaobserwowano go nad Iranem, można spekulować, że to co widziano to jakiś bezzałogowiec wykonujący misje szpiegowskie.

 

Zwraca się jednak uwagę, że nie widać skrzydeł, których można oczekiwać po konwencjonalnych konstrukcjach dronów. To jednak nie oznacza, że wojsko którejś z armii świata nie dysponuje takimi bezzałogowcami.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Q...

 "Weź niebieską pigułkę, a

 "Weź niebieską pigułkę, a historia się skończy, obudzisz się we własnym łóżku i uwierzysz we wszystko, w co zechcesz.  Weź czerwoną pigułkę, a zostaniesz w krainie czarów i pokażę ci, dokąd prowadzi królicza nora".  https://pl.wikiquote.org/wiki/Matrix

Niebieska piguła:    "Fastwalkers" - Cały Film. Lektor PL    http://www.youtube.com/watch?v=t5SPecDm8FU  

Czerwona piguła:      "13 ty dzień - Cały Film Na Faktach Autentycznych Lektor PL - Ateizm Urojony | Ateizm To Głupota" https://www.youtube.com/watch?v=sWVHQwvzdAg
 
"Komentarz redakcyjny"
Widziałem w swoim życiu najprawdziwsze UFO ale dziś już nie jestem przekonany o tym, że byli to obcy a nie  nasi "sąsiedzi", zwodzący nas od tysięcy lat.  
Polecam film o objawieniu w Fatimie będący kontrapunktem dla masońskiej propagandy z pierwszego filmu.    
Scena ze Słońcem (tu oczywiście z użyciem animacji komputerowej) zrealizowana na podstawie przekazów, robi wrażenie. 
I to pomimo stępienia naszej wrażliwości coraz bardziej ciekawymi pomysłami realizowanymi z pomocą programów graficznych.
   Zobaczyć coś takiego na własne oczy... nie wierzę żeby około siedemdziesiąt tysięcy ludzi, raczej dość sceptycznie nastawionych do tego co im wtedy mówiono o Matce Boskiej, uległo "zbiorowej halucynacji/ histerii".   
Zwolennicy "kontaktu" oczywiście stwierdzą że to  manipulacja "obcych" ale w kontekście minionych i obecnych wydarzeń na świecie, skłaniam się ku wersji klasycznej czy "ortodoksyjnej" jak niektórzy to nazywają.
 

Portret użytkownika racja

tak kapituła masońska - to

tak kapituła masońska - to hebrajsko-ideologiczne zrzeszenie mające na celu przeciwwagę Katolickiej doktrynie jednej słusznej religii. Można rzec, czytając tylko literaturę zachodnią,że gdyby nie oni to nadal byłaby Inkwizycja a język polski byłby na liście ginących języków. niestety w polskiej literaturze nic nie ma, lub informacje są szczątkowe. Loże to coś innego,niezależnego od kapituły, tam raczej zasiadali wolnomysliciele.

Portret użytkownika baca

bo oni nie lubią światła

bo oni nie lubią światła dziennego więc za dnia przebywają w ukryciu - są bardzo waleczni oraz agresywni i tylko czasami wychodzą na powierzchnię.... normalnie, jak nie ma jakiejś sytuacji wyjątkowej to do wieczora ukrywają się w nogawkach...

Portret użytkownika racja

wreszcie się odnalazła

wreszcie się odnalazła patelnia kuchcika Bartolomiego Bartoliniego herbu zielona pietruszka, która smok wawelski wkurzony wyrzucił z przypieczoną wieprzowiną. Jak widać gadzina ma siłe, bo patelnia sobie nieźle zaiwania po nieboskłonie - Baca ciekawe jak myslisz w którą stronę leci, moze zachaczy o ramię gwiazdy Dawida, i wreszcie ukaże się prawdziwy symbol ludu znad morza martwego, odwrócony pentagram

Strony

Skomentuj