Niezidentyfikowany obiekt latający zarejestrowany w Północnej Karolinie

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W serwisie YouTube opublikowano interesujące nagranie, na którym uwieczniony został tajemniczy obiekt, poruszający się na niebie w amerykańskim mieście Greensboro w stanie Karolina Północna. Czy na filmie widoczny jest statek obcej cywilizacji?

Autorem wideo jest Brett Jones, którego hobby polega na fotografowaniu ptaków. 25 stycznia udało mu się jednak uwiecznić coś znacznie ciekawszego. Początkowo mężczyzna interpretował obiekt jako dziwne światło pochodzące od samolotu. Jones opisuje całą sytuację:

Kątem oka zobaczyłem ten błysk i pomyślałem, że to samolot. Za chwilę zobaczyłem ten błysk ponownie, ale zdałem sobie sprawę, że w pobliżu nie ma żadnego samolotu. Pod ręką miałem kamerę, więc postanowiłem to uchwycić. Potem przejrzałem wideo i na dużym powiększeniu dotarło do mnie, że chyba właśnie widziałem UFO. Przejrzałem nagranie ponownie i nie miałem pojęcia, co to jest.

Niektórzy użytkownicy zwrócili uwagę, że tajemniczy obiekt prawdopodobnie był zwykłym balonem, ale Jones stanowczo zaprzeczył tej teorii, zwracając uwagę na migające srebrne i złote światła:

Balon nie mógłby mnie w ten sposób oślepiać. Po 10 sekundach obiekt zniknął i nie mogłem go już znaleźć na niebie. Balon nie poruszałby się tak szybko.

Wszystko wskazuje więc na to, że musiała być to jakaś maszyna. Nie wiadomo jednak, czy Jones uwiecznił na nagraniu tajemniczo wyglądający eksperymentalny samolot bądź sterowiec, czy też w istocie był to statek UFO. Jakie jest wasze zdanie? Podzielcie się nim w komentarzach.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kamil

Co najlepsze widziałem coś

Co najlepsze widziałem coś podobnego nad Lublinem, a dokładniej nad okolice Kalinówki - wyglądało jak latające cygaro i raz się świecilo, raz nie Smile - leciało bez dźwięku - w pierwszej kolejności myślałem że to balon - ale na zdjęciach i filmie - tak to nie wyglądał - wrzuciłbym ale niewiem jak Smile

Skomentuj