Niezidentyfikowany obiekt nad Bukaresztem

Kategorie: 

Źródło: Cosmin Garlestenau

W Internecie pojawiło się interesujące zdjęcie przedstawiające coś, co wygląda na duży niezidentyfikowany obiekt w zawisie nad budynkiem rumuńskiego parlamentu w Bukareszcie. Obserwacja miała miejsce 4 lutego 2013 roku.

 

Zdjęcie zostało wykonane przez fotografa amatora, Cosmina Garlestenau i gdy tylko umieścił je w Internecie wzbudziło niemałą sensację i stało się powodem do wielu dyskusji w portalach społecznościowych.

Według autora zdjęcia wykonał on w sumie sześć ujęć i na jednym ze zdjęć zauważył ten dziwny obiekt. Niektóre komentarze sugerują, że to nie jest żaden pojazd tylko refleks świetlny, ale nie brakuje też opinii, że to nie pierwszy przypadek, gdy niezidentyfikowane obiekty latające są widziane nad stolicą Rumunii.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika sHizo

Witam was moi drodzy

Witam was moi drodzy czytelnicy i czytelniczki. Czy ja dobrze rozumiem i Wy to zamazane coś nazywacie ufem ? Nie, na pewno nie. Według mnie jest to kolejny etap przygotowań hologramicznych. No bo tak, dziwna twarz Jezusa teraz  dziwny eliptyczny kształt nad Rumunią. Jak na moje oko to są to ciągłe przygotowania hologramiczne bądź też zwykły fake co też na wiele wskazuje, chociażby to że film nie jest nagrany tylko sklejony ze zdjęć co też daje do myślenia. Pozdrawiam sHizo.

Warto posłuchać tego, co mają do powiedzenia inni...

Portret użytkownika Juszka1980OGL

O cholera Zenek prosze mozesz

O cholera Zenek prosze mozesz nie pisać takich postów, są dni ze ilość plam różni sie nawet o sto jednostek, nie ma co komplikować sobie życia
ps nałukowców nie znam to tak jakby ciebie ktos kto nie lubi opisywał": zienek, żelek, znek, żulek nie znasz ich osobiscie wiec miej szacunek oni coś robią, próbują a nie jak ty tylko opluwasz i szkalujesz.
Błedów nie popełnia ten kto nic nie robi.
Fizyka i poznawanie swiata otaczającego nas jest bardziej skomplikowane niz nam sie wydaje i jak historia pokazuje wiele z teori i tez zastalo slusznie zakwestionowanych po odkryciu nowych faktów tak i teraz się dzieje coraz wiecej sie dowiadujemy i co jakis czas niepasujące klocki są zastępowane nowymi. 

Portret użytkownika Zenek

Dobrze - naukowcy uważają iż

Dobrze - naukowcy uważają iż myśl nie wpływa na przyrodę.
Jeśli zaś faktycznie przed tym okresem i po ilość plam była niewielka z nagłym skokiem 4-8 stycznia to być może złamało by to jedno z "fundamentalnych praw głupoty" i nadało nowego znaczenia słowom Jezusa "jesli wiara u was byłaby tak nikła jak naparstek powiedzielibyście tej górze "usuń się" a ona by to zrobiła".
 
Rozumiesz FUNDAMENTALIZM tego odkrycia?
 
 

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Którzy naukowcy niby uważają

Którzy naukowcy niby uważają że myśl nie wpływa na przyrodę?? Mi się wydaje ze zakonczyłeś naukę na XIX wieku i myslisz ze od tamtej pory nic sie nie zmnienilo wrecz przeciwnie a co wiecej najwieksi fizycy XX wieku wasnie wprowadzili termin MYSLI i ETERU (to to samo) do szerszego obiegu. Poznaj podstawy zanim coś napisszesz.
Po drugioe myslisz ze codziennie 3 mld ludzi modli sie do Sloneczka "kochane sloneczko zimno nam daj wiecej plam by bylo cieplej" no i slonce grzeje jak farelka, cos ty z 95 % ludzi nie ma pojęcia o plamach na sloncu a mysli o nim tylko wtedy gdy smaruje plecy kremem opalajacym by skóra nie zeszla. nie doszukuj sie drugiego dna w czyms co jego nie ma.

Portret użytkownika Zenek

Chcecie prawdziwą

Chcecie prawdziwą zagadkę?
 
to wyjaśnijcie mi co strzeliło gołębiowi do głowy by dziś przy średniej temperaturze dnia -6* C i nocy -11*C złozyć sobie na moim balkonie jajko i co ciekawsze natrętnie próbuje je wysiedzieć przy braku pokarmu dla pisklaka i zerowej z uwagi na mrozy szansie zachowania go przy życiu.  
 
Jedyne co mi przychodzi do głowy to po potopowe wysyłanie ptaków by zobaczyły czy jest stały ląd. Ale dla czego u mnie a nie jakiegoś fana menor bo ja dla nich to wręcz przeciwstawna religia i na przestrzeni wieków to menorzyści walczyli zażarcie w kapłanami mojej kradnąc im pisma i wiedze. Czyżby to jajko miało oznaczać wyklucie nowego świata gdzie wszelkie satanizmy i jahwizmy i katolicyzmy i inne sekcizmy przepadną wraz z wiernymi do piekła? Dziwne nie?
 
 
 

Strony

Skomentuj