Niezidentyfikowany obiekt nad Bukaresztem

Kategorie: 

Źródło: Cosmin Garlestenau

W Internecie pojawiło się interesujące zdjęcie przedstawiające coś, co wygląda na duży niezidentyfikowany obiekt w zawisie nad budynkiem rumuńskiego parlamentu w Bukareszcie. Obserwacja miała miejsce 4 lutego 2013 roku.

 

Zdjęcie zostało wykonane przez fotografa amatora, Cosmina Garlestenau i gdy tylko umieścił je w Internecie wzbudziło niemałą sensację i stało się powodem do wielu dyskusji w portalach społecznościowych.

Według autora zdjęcia wykonał on w sumie sześć ujęć i na jednym ze zdjęć zauważył ten dziwny obiekt. Niektóre komentarze sugerują, że to nie jest żaden pojazd tylko refleks świetlny, ale nie brakuje też opinii, że to nie pierwszy przypadek, gdy niezidentyfikowane obiekty latające są widziane nad stolicą Rumunii.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika sHizo

Witam was moi drodzy

Witam was moi drodzy czytelnicy i czytelniczki. Czy ja dobrze rozumiem i Wy to zamazane coś nazywacie ufem ? Nie, na pewno nie. Według mnie jest to kolejny etap przygotowań hologramicznych. No bo tak, dziwna twarz Jezusa teraz  dziwny eliptyczny kształt nad Rumunią. Jak na moje oko to są to ciągłe przygotowania hologramiczne bądź też zwykły fake co też na wiele wskazuje, chociażby to że film nie jest nagrany tylko sklejony ze zdjęć co też daje do myślenia. Pozdrawiam sHizo.

Warto posłuchać tego, co mają do powiedzenia inni...

Portret użytkownika Juszka1980OGL

O cholera Zenek prosze mozesz

O cholera Zenek prosze mozesz nie pisać takich postów, są dni ze ilość plam różni sie nawet o sto jednostek, nie ma co komplikować sobie życia
ps nałukowców nie znam to tak jakby ciebie ktos kto nie lubi opisywał": zienek, żelek, znek, żulek nie znasz ich osobiscie wiec miej szacunek oni coś robią, próbują a nie jak ty tylko opluwasz i szkalujesz.
Błedów nie popełnia ten kto nic nie robi.
Fizyka i poznawanie swiata otaczającego nas jest bardziej skomplikowane niz nam sie wydaje i jak historia pokazuje wiele z teori i tez zastalo slusznie zakwestionowanych po odkryciu nowych faktów tak i teraz się dzieje coraz wiecej sie dowiadujemy i co jakis czas niepasujące klocki są zastępowane nowymi. 

Portret użytkownika Zenek

Dobrze - naukowcy uważają iż

Dobrze - naukowcy uważają iż myśl nie wpływa na przyrodę.
Jeśli zaś faktycznie przed tym okresem i po ilość plam była niewielka z nagłym skokiem 4-8 stycznia to być może złamało by to jedno z "fundamentalnych praw głupoty" i nadało nowego znaczenia słowom Jezusa "jesli wiara u was byłaby tak nikła jak naparstek powiedzielibyście tej górze "usuń się" a ona by to zrobiła".
 
Rozumiesz FUNDAMENTALIZM tego odkrycia?
 
 

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Którzy naukowcy niby uważają

Którzy naukowcy niby uważają że myśl nie wpływa na przyrodę?? Mi się wydaje ze zakonczyłeś naukę na XIX wieku i myslisz ze od tamtej pory nic sie nie zmnienilo wrecz przeciwnie a co wiecej najwieksi fizycy XX wieku wasnie wprowadzili termin MYSLI i ETERU (to to samo) do szerszego obiegu. Poznaj podstawy zanim coś napisszesz.
Po drugioe myslisz ze codziennie 3 mld ludzi modli sie do Sloneczka "kochane sloneczko zimno nam daj wiecej plam by bylo cieplej" no i slonce grzeje jak farelka, cos ty z 95 % ludzi nie ma pojęcia o plamach na sloncu a mysli o nim tylko wtedy gdy smaruje plecy kremem opalajacym by skóra nie zeszla. nie doszukuj sie drugiego dna w czyms co jego nie ma.

Portret użytkownika Zenek

Chcecie prawdziwą

Chcecie prawdziwą zagadkę?
 
to wyjaśnijcie mi co strzeliło gołębiowi do głowy by dziś przy średniej temperaturze dnia -6* C i nocy -11*C złozyć sobie na moim balkonie jajko i co ciekawsze natrętnie próbuje je wysiedzieć przy braku pokarmu dla pisklaka i zerowej z uwagi na mrozy szansie zachowania go przy życiu.  
 
Jedyne co mi przychodzi do głowy to po potopowe wysyłanie ptaków by zobaczyły czy jest stały ląd. Ale dla czego u mnie a nie jakiegoś fana menor bo ja dla nich to wręcz przeciwstawna religia i na przestrzeni wieków to menorzyści walczyli zażarcie w kapłanami mojej kradnąc im pisma i wiedze. Czyżby to jajko miało oznaczać wyklucie nowego świata gdzie wszelkie satanizmy i jahwizmy i katolicyzmy i inne sekcizmy przepadną wraz z wiernymi do piekła? Dziwne nie?
 
 
 

Portret użytkownika koko

Na leg u ptakow wplywa

Na leg u ptakow wplywa swiatlo+temperatura=uaktywnione hormony. Zrobilo sie cieplej, ptasiek zapylil akurat ptasice, ktorej hormony strzelily. Przypadek. Gotowe jajko musialo wyjsc na wolnosc, bo nie ma bata: ptasica to nie lodowka. Mozliwe tez, ze jakas golebica uciekla z hodowli, gdzie zapewniano wystarczajace oswietlenie do legu. Ot i zagadka rozwiazana.

Portret użytkownika Zenek

Balkon 6 pietra wieżowca.

Balkon 6 pietra wieżowca. Kura nawet jakby chciała to:
- nie doleci
- złoży 2-3 razy większe jajko. ;p
- żywej nie zaobserwowano w promieniu przynajmniej 2 kilometrów.
 
Interesujący jest sam motyw, to że postanowiła w środku zimy złozyć jajko.
 
 
 
 

Portret użytkownika baca

gołębie to latające szczury -

gołębie to latające szczury - wszędzie wejdą i nasrają a w ich odchodach jest ze czterdzieści bardzo ciężkich chorób z papuzicą na czele - niedaleko mnie mieszkają szaleni hodowcy wiec taka inwazja to nic nowego - oni umierają młodo a potem ta szarańcza szuka nowych żywicieli - wyczuły pewnie Zenek że nie masz kota i stąd na Twoim balkonie kukułcze jajo.
to znak od niebios żebyś adoptował futrzaka albo nabył wiatrówkę jeśli masz alergię na mruczki...

Portret użytkownika Zenek

Wiem dlatego ganiam je non

Wiem dlatego ganiam je non stop. W tym roku (tak od połowy stycznia) dopiero poczuły niezwykłą miłość do mojego balkonu bo normalnie urzędowały piętro wyżej na dachu. O kocie myślę cały czas.
 
Tak się zastanawiam czy to nie ma jakiś powiązań z tym "nowym światem" jaki ma właśnie zapanować. Czy to nie "biblijna gołębica" i "jajko oznaczające nowy świat" u antybiblisty. I tu w sumie kolejna zagadka - czemu tak ważna nowina nie jest u jakiegoś "menorczyka" objawiona. Czyżby ich bajka o Arce to też kradziejstwo faktów po jakimś "zbawionym dla yahwe" (wymordowanym do żywego kamienia) ludzie z Kanaan? 
 
 

Portret użytkownika ArDoR

Niesamowita zagadka! Gołąb to

Niesamowita zagadka! Gołąb to nie kura, nie znosi jaj na okrągło, tylko wtedy kiedy sa ku temu warunki. Najwyraźniej gołąb miał te warunki kilka dni wcześniej i zdecydował się na zniesienie jaja... zrobiło się ciepło i pokarmu było pod dostatkiem.  Gołębie mogły się zasugorować przejściowym ociepleniem, że już wiosna i pora na lęg. Gdy jajo już było gotowe, warunki nagle się zmieniły, spadło masę śniegu - prawdopodobnie zasypało gołębnik i nie można było wrócić z powrotem. Coś z jajem trzeba było zrobić, więc gołąb znalazł najbliższe miejsce gdzie czuł się bezpiecznie - padło na Twój balkon. Znakiem tego masz dobre serce i zwierzę to wyczuło, że nic mu nie grozi i stąd takie jajo  niespodzianka  Smile
Zastanawiające jest czemu gołębie zdecydowały się na lęg o takiej porze... najwyraźniej zawodzi je intuicja.Ja optował bym za inną przyczyną. Biegun magnetyczny przyspieszył w swojej precesji, a zwierzęta które posługują się magnetyzmem, muszą to wyczuwać. Może magnetyzm odziałuje też na zachowania lęgowe. Skąd zwierzęta mają wiedzieć że jest już określona pora roku?... kalendarza zapewnie nie używają, dni nie odliczają, zresztą rachuba matematyczna nic tu nie daje - bo ciepło zaczyna się robić o różnych porach , a dziwnym trafem ptaki zawsze wstrzelą się we właściwą datę... może nadchodząca pora ciepła jest jakoś komunikowana magnetycznie, a obecnie ten mechanizm jest zakłócony. 
Nie sądze więc żeby zwierzęta używały typowego kompasu, który w ich głowach pokazuje im gdzie jest północ i południe... posiadając tylko jedną zmienną, jaką jest kierunek północ-południe, nie można precyzyjnie trafić do celu... dlatego wydaje mi się że ptaki wiedzą na jakiej szerokości i długości geograficznej się znajdują, może chodzi o intensywność pola magnetycznego, albo jakieś inne wielkości których my nie zdajemy sobie sprawy(kto wie, może z położenia słońca na firmamencie - nawet w pochmurny dzień można słońce znaleźć poprzez polaryzację).
"Pływanie" bieguna magnetycznego to nie wszystko, może zmieniają się też te inne parametry magnetyczne i zwierzęta to odbierają i wzbudza to ich niepokój. Może te delfiny też to wyczuwają i stąd zbicie w takie wielkie stado, żeby przedyskutować temat. Taki tematyczny event z zimną płytą. Smile
A wracając do gołębia, on pewnie jest oswojony i chciał żebyś wziął to jajko i się nim zaopiekował - tylko czemu nie zniósł go swojemu właścicielowi? Jeśli to jakiś nietutejszy gołąb, to może przyleciał z daleka... np z włoch, wietrząc tam duże zmiany...  polityczne i klimatyczne...

Portret użytkownika Zenek

Gołąb jest dziki (ucieka na

Gołąb jest dziki (ucieka na widok, zresztą ganiany był przez poprzedzające minimum 2 tyg), żyje normalnie na dachu bądż się dogrzewa na kominku od wenylacji na budynku obok. W okolicy nie ma żarcia, przynajmniej nie widać dokarmiaczy. A zimno jest non stop i często i gęsto aż zasypane drogi są od śniegu.
 
Ale to nie koniec ciekawostek bo w połowie stycznia widziałem kawki jakie się wyrażnie pażyły w 10cm śniegu. I też nie było wcześniej jakichkolwiek dni z dodatnią tempetraturą. A one o tak sobie figle na śniegu urządziły i to nawet nie na ziemii nad rurami ciepłowniczymi tylko w największych zaspach.
 
 
A co do jaja, to je złozyła wczoraj a dziś widzę, że sama je rozdziobała. No normalnie mozna to jako ZNAKI NA NIEBIE I ZIEMII traktować. Zwłaszcza w kontekście:
 
"“Hindusi określają początek Satya Yugi dokładnie na 21 lutego 2013 roku, począwszy liczenie od okresu Kali Yugi od roku 3102 p.n.e wg obserwacji starożytnych astronomów (hinduskie wyliczenia są bardzo zbliżone bo wyliczeń Majów). Rok 3102 jest lustrzanym odbiciem roku 2013 (3102-2013).”http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012_kosmiczny_zegar.htmla może 31.03.2013..?"
 
(http://nnka.wordpress.com/2013/02/19/wielkie-zmiany-ktore-ludzie-spodziewali-sie-dostrzec-21-grudnia-2012-r-moga-nastapic-dopiero-31-marca-2013-r/#comment-15962)
 
 
... co by oznaczało iż wstąpiliśmy w nowa Erę i jahwizm i menoryzm i inne satanizmy są KAPUT. A złożenie i niejako symboliczne wyklucie (rozdziobanie) było by tym sygnałem wejścia w Satya Yuge właśnie. Że właśnie wkroczyliśmy w "świat" bez kłamstwa, obłudy i jahwistycznych pedofili którzych niebawem?! ich demon pozabiera do piekła.
 
 

Portret użytkownika zibi1975

Nie cwaniakujcie że rumuni na

Nie cwaniakujcie że rumuni na wozach jeżdzą,mam znajomego co ma tyle euro może się kąpać i kupił by ten portal łącznie z wami,jakieś 2 lata temu wysyłali sygnał w kosmos w poszukiwaniu obcej cywilizaci i są nie jedna a kilka,może jeszcze dojdzie do niewolnictwa przez nich,rządy nas nie obronią bo czym a sami mają ochote na przejęcie ludzi, a oni rozniosą ziemie i się skończy

Portret użytkownika felicyta

Fajnie to opisales zibi.

Fajnie to opisales zibi. Wszystko mozliwe.
Ogladam na tele5 o 20 Z archiwum X (nowa seria od 4 lutego)-od poniedzialku do piatku. Tam dopiero sie dzieja rzeczy. A wszystko oparte zawsze o jakies ziarno prawdy.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Idze turysta z żoną górskim

Idze turysta z żoną górskim szlakiem,i pod halami znajdują bacę siedzącego przy ognisku. Było już późno więc dosiedli się do niego. Po jakimś czasie pijąc z nim gorącą herbatę z wkładką odzywa się turysta: 
-Baco może opowiesz nam jakąś wesołą historię, co? 
-A nu łopowiem. Raz nam łowiecka psepadła. Całą wioską szukali my jej, szukali az my ją znaleźli. Z tej radości wzieli my ją i wygrzmocili. 
-No baco to wesoło tam mieliście. A coś jeszcze wesołego znacie? 
-A nu znamy. Raz nam pies psepadł. To my go całą wsią szukali, szukali, az my pieska znaleźli. Nu i z tej radości my go wzieli i wygrzmocili. 
-No to ciekawe, ciekawe a może tak dla odmiany opowiecie cos smutnego baco? 
-A nu łopowiem. Raz i ja psepadł...
 
to jest rzeczywistosć Biggrin i to nie Rumuńska

Portret użytkownika baca

grunt to dobra diagnoza jego

grunt to dobra diagnoza
jego przypadek nazywa się antybacomityzm
a leczy się masując kark trzonkiem od łopaty - trzy cykle dziennie po pięć uderzeń...
w razie nawrotów choroby można dawkę zwiększyć dwukrotnie
jeśli juszka jest w ciąży musi uważać i nie przedawkować terapeutycznego masażu Smile

Portret użytkownika pytaj

zdjęcie robione przez szybę,

zdjęcie robione przez szybę, jak znajdę to wstawię podobne. Włączcie światło jeśli macie niżej powieszony żyrandol np kuchenny i zróbcie zdjęcie tak aby objąć odbicie lampy w szybie, sami zobaczycie...

Portret użytkownika Robaczkowa

 Mnie też wydaje się, że

 Mnie też wydaje się, że widzę odbitą w szybie zwisającą (opuszczaną)  chyba nad stołem lampę i nawet rozmazaną twarz człowieka pochylającego się w kierunku stołu, lampy. To wprawdzie tylko skupisko różnobarwnych pikseli ale takie odniosłam wrażenie.  

Portret użytkownika pako1205

To lipa przepiękna,kompakcik

To lipa przepiękna,kompakcik nie dostał czasu na zogniskowanie w kiepskich warunkach oświetleniowych tego budynku,źle zogniskował i strzelił lampą w syf unoszący się zawsze w powietrzu, co czasem daje niesamowite efekty .

Portret użytkownika Zenek

Była z filmikiem i

Była z filmikiem i pozdrowieniami. Może jeszcze wróci. Nowe przecież idzie. Wink
 
I tak masz lepiej bo moje posty się pojawiają po kilku godzinach jak je egzekutywa zatwierdzi. ;p
 
 

Portret użytkownika baca

to zarejestruj sie Zenek -

to zarejestruj sie Zenek - posty wtedy beda od razu - potem co prawda też moga wyparować kiedy na przykład juszka sie zdenerwuje i je zakapuje... bo godzą w dobre imie izraelskich terrorystów w Syrii... ich śmierć to dla niego prawdziwa tragedia... cieszę się że filmik widziałeś i że juszka dał sie poznać jako informator...

Portret użytkownika Tęczowy

Juszka moze i jest tak gdy

Juszka moze i jest tak gdy dotyczy niewinnych ludzi jesli zas ginie parch wrogi ludzkosci i gotowy do jej eksterminacji to nic tylko mozna sie cieszyc, ze taki zwyrodnialec zginal na ziemi. PS: Podziwiam Twoja Wrazliwosc - umowimy sie?

Strony

Skomentuj