Niezidentyfikowany obiekt nad Oklahoma City w USA

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Do ciekawej obserwacji niezidentyfikowanego obiektu latającego doszło na początku listopada w Oklahoma City w Stanach Zjednoczonych. Bardzo szybki obiekt, który nie mógł być samolotem, widzieli wszyscy, którzy akurat oglądali lokalną telewizję.

Obserwacja miała miejsce podczas wejścia na żywo stacji KOCO 5. Pokazywano widok z kamery przekazującej na żywo to co widać było akurat w Oklahoma City. W pewnym momencie na ekranie przelatuje bardzo szybki obiekt.

 

Ze względu na prędkość wygląda jakby był cylindryczny, ale jego kształt nie jest pewny. Oczywiste jest jednak, że nie był to lądujący samolot. Być może był to jakiś dron, ale to bardzo wątpliwe, że dostępne na rynku urządzenia tego typu są w stanie lecieć tak szybko.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika luki121

Sam widywalem nad moim

Sam widywalem nad moim miastem dziwne latajace swietliste kule podobne jak na filmie ,chyba science fiction z filmow nam sie tu urzeczywistnia,pytanie skoro tu sa dlaczego nie ma kontaktu z nami? a moze to przygotowania pod inwazje dlatego cisza w eterze.

Skomentuj