Niezidentyfikowany obiekt pojawił się na niebie nad Seszelami

Kategorie: 

Źródło: Тайны Мира

Podczas nadawania programu telewizyjnego TNT, który jest nagrywany na Seszelach, widzowie mogli dostrzec w kadrze niezidentyfikowany obiekt latający. Obiekt przelatuje nisko, umiejscawiając się tuż nad poziomem morza po czym znika za drzewami. 

Program jest tworzony na niewielkiej wyspie Providence o powierzchni zaledwie 1 km2, zamieszkiwanej przez zaledwie 6 ludzi. W odcinku show wyemitowanego 27 sierpinia możemy zobaczyć jak z lewej strony kadru pojawia dziwny, niesamowity obiekt, przelatuje nad krańcem wyspy i znika za linią drzew.

Poprzez porównanie z roślinnością wyspy można wnosić o jego sporych rozmiarach. Na filmie nie widać żadnych oznak skrzydeł, ogona czy jakichkolwiek części kojarzonych z ziemską maszyną. Na wyspie nie ma także lądowiska, a kształt i wielkość tajemniczego obiektu pozwala sądzić, że nie jest to żaden dron. 

Same Seszele znajdują się około 1600 km na wschód od Afryki i składają się ze 115 wysp, ale jedynie 33 z nich jest zamieszkanych. Tylko zwykły przypadek sprawił, że zarejestrowano tam UFO. Kto wie, jak często tego typu obiekty mogą pojawiać się nad terenami pozbawionymi jakichkolwiek urządzeń rejestrujących?
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj