Niezidentyfikowany obiekt śledził lądowanie łazika Opportunity

Kategorie: 

Źródło: NASA/Internet

Należący do NASA łazik Opportunity, wylądował na Marsie 25 stycznia 2004 roku, przypadkowo uderzając w krater na równinie Meridiani Planum. Na zdjęciach z miejsca lądowania łazika marsjańskiego Opportunity widać dowody na to, że było obserwowane przez UFO.

Po tym gdy łazik, dokonał pierwszych eksploracji i dostał się do krawędzi krateru, zrobił panoramiczne zdjęcie okolicy na którym wypatrzono nietypowe anomalie. Kamera pokazała pustynię wokół łazika. Dało się zauważyć zużyte części platformy do lądowania, a w oddali błysnął też niezwykły obiekt, który jest przyczyną tego artykułu.

Po powiększeniu okazało się, że w pewnej odległości od miejsca lądowania znajdował się kulisty przedmiot. Jedna jego część została wykonana z białego materiału, który odbijał odblaski Słońca. Mimo, że od tego zdarzenia minęło już 12 lat, na próżno szukać racjonalnego wytłumaczenia dla tej niezwykłej obserwacji UFO na Marsie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika lipka

Łazik zachwycał się ścieciami

Łazik zachwycał się ścieciami, które zostawił po lądowaniu i własnymi śladami kółek, i kto teraz tam posprząta! Czy materiały są biodegradowalne czy tak już będzie, że wszędzie będzie śmietnik gdzie pojawi się amerykańska technologia.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj