Niezidentyfikowany obiekt spadł nad południową Kalifornią

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Mieszkańcy Kalifornii byli wczoraj świadkami niezwykłego zdarzenia. Na niebie pojawił się obiekt, który wchodził w atmosferę ziemską. Całość przelotu wyglądała bardzo spektakularnie i udało się to zarejestrować.

 

Obserwatorów tego zjawiska nie są zgodni, co do tego, co rzeczywiście widzieli. Jedni twierdzą, że obserwowano upadek meteoru, jeszcze inni, że był to deorbitujący satelita. Nie brakuje też takich, którzy twierdzą, że obserwowano katastrofę jakiegoś niezidentyfikowanego obiektu latającego.

 

Badacze zjawisk paranormalnych zwracają podobieństwo tej obserwacji do zjawisk z Puerto Rico i z Brazylii, do których doszło 28 grudnia ubiegłego roku. Wtedy wytłumaczono to wejściem do atmosfery fragmentów rosyjskiej rakiety nośnej Proton-M.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

Podsumujmy teraz fakty. (1)

Podsumujmy teraz fakty. (1) Dowiedziona jako niezawodna i wielokrotnie sprawdzona w działaniu naukowa metodologia "porównywania atrybutów" konklusywnie udowadnia nam że "religijne diabły to dzisiejsi UFOnauci". (2) Badania powodów obecności UFOnautów na Ziemi ujawniają, że te istoty przybywaja na naszą planetę aby rabować ludzi z surowców biologicznych. (3) Badania filozofii UFOnautów ujawniają że owe istoty wyznają odmianę ogromnie niszczycielskiej, niemoralnej i ateistycznej filozofii, w podrozdziale JD2.4 monografii [1/4] nazywanej "szatańskim pasożytnictwem". (4) Empiryczne obserwacje ludzi uprowadzanych na pokłady UFO ujawniają, że wielu UFOnautów wygląda tak identycznie do ludzi, że na ulicy, w biurze, ani w telewizji nie jesteśmy stanie ich od siebie odróżnić. (5) Zarówno ludowa tradycja "podmieńców", jak i najnowsze obserwacje empiryczne opisywane na stronie ludobójcy, ujawniają, że aby lepiej zniewalać i sabotażować ludzkość UFOnauci udający ludzi zostają naszymi przywódcami, przełożonymi, oraz kolegami w pracy. Wszystkie te fakty razem wzięte wprowadzają cały szereg ogromnie istotnych następstw dla naszej cywilizacji. Wyliczmy więc tutaj najważniejsze z tych następstw:
       #1. Wszystko to co religie dotychczas nakazywały nam przyjmować na wiarę, totalizm zaczyna obecnie udowadniać metodami naukowymi, że jest to obiektywna prawda. Innymi słowami totalizm zamienia wiarę we wiedzę (jak wiadomo, zawsze można przestać wierzyć, jednak nigdy nie przestaje się wiedzieć). I tak totalizm udowodnił już że Bóg z całą pewnością istnieje (po szczegóły patrz strona o nazwie god_pl.htm). Totalizm udowodnił też ze religijne przykazania są po prostu archaicznymi sposobami wyrażania działania praw moralnych (po informacje czym są prawa moralne i jak one działają - patrz strona o nazwie totalizm_pl.htm). Na niniejszej zaś stronie zaprezentowany jest dowód totalizmu że religijne diabły faktycznie istnieją i faktycznie są one zajadłymi wrogami ludzi. Problem polega jedynie na tym, że owe religijne prawdy wyrażane są archaicznym językiem i odwołuja się do archaicznych metod działania. Dlatego aby zrozumieć co dokładnie one stwierdzają, najpierw należy to przetlumaczyć na pojęcia totalizmu i Konceptu Dipolarnej Grawitacji. Po więcej szczegółów patrz strony internetowe totalizm_pl.htm.
       #2. To co religie nazywają niewinnie "obecnością Szatana na Ziemi" faktycznie oznacza brutalną "okupację Ziemi przez UFOnautów". Planeta Ziemia od niepamiętnych już czasów znajduje się pod ową niewidzialną okupacją UFOnautów (diabłów). Naszym zasadniczym celem musi się więc stać uwolnienie Ziemi spod tej sztańskiej okupacji. Aby jednak osiągnąć ten cel, nie wolno nam dłużej zwalczać diabłów wyłącznie metodami religijnymi, a musimy zacząć z nimi walczyć metodami militarnymi. Praktycznie to oznacza, że już w najbliższej przyszłości na ludzkość czeka otwarta wojna z UFOnautami (diabłami). Zgodnie z przepowiedniami zawartymi w Biblii, wojna ta zakończy się naszym zwycięstwem i wypędzeniem UFOnautów (diabłów) z Ziemi z powrotem w bezdenne odchłanie kosmosu - gdzie faktycznie oni przynależą.
       #3. Religie i totalizm posiadają dokłądnie te same cele. Faktycznie bowiem wszystkie one starają się uwolnić naszą planetę ze szponów Szatana i hord jego diabłów (UFOnautów). Tyle tylko że każda z nich używa innych metod dla tego uwolnienia Ziemi od UFOnautów (diabłów). Nasze wyzwolenie się od Szatana byłoby więc znacznie efektywniejsze, gdyby religie połączyły teraz siły z totalizmem. Wszakże totalizm oferuje znacznie skuteczniejsze metody walki z diabłami (UFOnautami), niz to czynią religie. (Powszechnie wszakże wiadomo, że religie walczą z Szatanem od kilku już tysięcy lat, zaś ów Szatan jest obecnie nawet jeszcze silniejszy niż był kiedy religie owe powstawały.) Wszyscy ludzie mogliby więc przejąć niektóre z metod działania totalizmu, oraz przyłączyś się aktywnie do wyzwalania Ziemi ze szponów dawnych diabłów czyli dzisiejszych UFOnautów.
       #4. Totalizm wyjaśnia dlaczego religie dotychczas ponosiły porażki w swojej walce z Szatanem. Powody tej porażki wyjaśnione są w podrozdziale VB1.1 z tomu 17 monografii [1/4]. W skrócie sprowadzają się one do walczenia głównie z efektami manipulowania przez UFOnautów (diabłów) na naszych własnych myślach i uczuciach (tj. z "kuszeniem przez Szatana"). Tymczasem totalizm naucza, że nasza planeta nie uwolni się od owych diabłów (UFOnautów) aż do czasu gdy potraktuje ich jak traktuje się każdego innego najeźdźcę i okupanta oraz nie zacznie walczyc z nimi zbrojnie.
       #5. Totalizm wyjaśnia na czym polega owe 1000 lat dobrobytu i szczęścia ludzkości jakie przyrzeka nam Biblia ze nadejda one na Ziemię po usunięciu z niej Szatana i jego hord diabłów (UFOnautów). Owe 1000 lat dobrobytu i szczęścia to po prostu czasy kiedy ludzkość przestanie być okupowana i eksploatowana przez sztańskich pasożytów z kosmosu.
http://ufonauci.w.interia.pl/

Portret użytkownika zibi1973

My już tutaj to

My już tutaj to przerabialiśmy,ale nie zaszkodzi wspomnieć,do tej pory mam dźwięk tych turbin,czy czego tam pod maską mieli,proponuję przez sprzęt rtv  dobre głośniki,efekty są piękne                                                                                                                             http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc4ddb9ef7919e24.html

Portret użytkownika Q...

To prawda. Powala poetyką i

To prawda. Powala poetyką i realistycznością obrazu ale stawiam na "oryginał" czyli na kolejną animację komputerową. I to zarówno w odniesieniu do, podlegającego ablacji, obiektu spadającego jak i wystrzelonej "kapsuły ratunkowej" z C3PO i R2D2 na pokładzie.

Portret użytkownika ŚZwiTT

18.16/7... KOD W.:

18.16/7...

KOD W.: 67...Nr.dz.TF: 67/8...

Smatritie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rodz.6
5 Kiedy zaś Pan widział, że wielka jest niegodziwość ludzi na ziemi i że usposobienie ich jest wciąż złe,

6 żałował, że stworzył ludzi na ziemi, i zasmucił się3.
7 Wreszcie Pan rzekł: «Zgładzę ludzi, których stworzyłem, z powierzchni ziemi: ludzi, bydło, zwierzęta pełzające i ptaki powietrzne, bo żal mi, że ich stworzyłem».
8 [Tylko] Noego Pan darzył życzliwością.

Portret użytkownika Nieważny

Hej Świt,Zwid,Słit z mojego

Hej Świt,Zwid,Słit z mojego punktu smatriennia wychodzi na to...że jak może malujesz? to masz swoją twórczośc
zamkniętą w blejtramie.Ale ... alle ja lubię sobie pomalowac od czsu do czasu...i co.Stawiasz przed sobą blejtram
z bialym podkladem, jeden ruch pędzla, ręki, palca z farbą i masz świat od początku dotknięcia ...tworzony
przez Ciebie, co robisz? kreujesz, tworzysz, patrzysz, podoba się  nie podoba się ...to co namalowaleś.Tworzysz
kontynuujesz.Patrzysz....nie....bierzesz szmatkę zterpentyną i ścierasz fragmenty swego dzieła ale zostawiasz
na płótnie kawałeczek Noego. Zaczynasz od tego miejsca,w jednej ręce siedem kolorów. w drógiej masz szmatkę
może cała twórczośc zamknąc sie w ciągu twojej godziny, jeżeli to Ci się podoba?Albo ślęczysz nad tym miesiąc
twojego czasu ...i nic.Jeden ruch ręki, czternaście kolorów i nic.Stwórca jest Stworcą .Tworzenie trwa...!

Portret użytkownika kuzYn

Masz racje Zibi, chociaż mało

Masz racje Zibi, chociaż mało kto Cię tu docenia. Te twarze to z pewnością jakieś przekazy, takie jak kręgi w zbożu. Minusy daja Ci tylko osoby które Ci zazdroszczą spostrzegawczości. Zazdrośnicy precz !!! he he !!!

 

Portret użytkownika klaunator

Ja mam Zibi do Ciebie

Ja mam Zibi do Ciebie pytanie. Czy Ty czasem nie jesteś upośledzony? 
Rozumiem zjawisko trolli internetowych, ale Ciebie nie jestem w stanie zrozumieć. Te zaznaczanie bzdur na zdjęciach było może lekko zabawne na początku, ale skoro dalej w to brniesz to musi się kryć za tym coś więcej. 
Poświęciłem Twojej osobie parę sekund i doszedłem do dwóch wniosków tylko nie wiem, który jest prawidłowy. Może mi pomożesz? Mianowicie trollem nie jesteś, czyli jesteś albo chory psychicznie, albo charakteryzujesz się "Niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim - debilizm". Rozwiej wątpliwości !

Portret użytkownika zibi1973

Słyszałem o ludziach

Słyszałem o ludziach upośledzonych,co normalny człowiek nie mógł zrozumieć a dla czego,temu normalnemu się tylko wydawało że jest zdrowy a tak naprawdę miał pustą głowę,a upośledzony widział milion razy więcej,możesz sobie myśleć że jestem upośledzony i co to zmieni w twoich ustach no nic,twarz nadal będzie jak nie podoba ci się to nie czytaj komentarzy,jak się czegoś obawiasz lub inni mają jakieś obawy zgłoś o ponowne rozpatrzenie wystawiania fotek na innemedium,przecież nie muszę, będę sobie wystawiał na fotosiku,tego mi nie zabronisz ani  ty ani ultra ani innemedium,rozgrzeje fotosika do czerwoności,nie wszyscy znają go,no to poznają,jak mam ci rozwiać wątpliwości widzę co widzę i wystawiam,nie lubię chować pod poduszkę,a jak to debilizm to wytłumacz to,za chwilkę wystawię fotkę zrobiona z zorzy polarnej,wiesz jak mnie znaleźć na fotosiku jak byś nie wiedział to zibi1973

Portret użytkownika zibi1973

Wiesz nie ukończyłem za wiele

Wiesz nie ukończyłem za wiele szkół,a to było dawno temu,wybacz mi,lubiłem być wagarowiczem a do tego nie bardzo lubiłem szkołę,i co to aż tak bardzo to zmieni,cygani nie umieją pisać ani czytać a dobrze się mają

Portret użytkownika zibi1973

A ja mam wrażenie że tobie

A ja mam wrażenie że tobie plusy dają ci co ukrywają obcych,jak ty pięknie piszesz kochaniutki to nie podobne do ciebie,nie robię z siebie męczennika a chcę wyjaśnić prawdę o obcych,miałeś zrobić fotkę z Brazylii i co zawaliłeś,może nie byłeś, tego nie wiem,zrób jakąś fotkę że w Polsce jesteś bez twarzy,wystarczy na jakimś znanym budynku w Warszawie czy gdzie mieszkasz możesz napisać zibi,wtedy ci uwierzę że jesteś w Polsce a nie w USA,może w strefie 51, a Polskę widzisz w tv polsacie,cyfrze,czy  N satelicie, wiesz teraz są takie czasy kłamstw itd 

Portret użytkownika uLtra

Ja także jestem z

Ja także jestem z zibciem....wiecej takich ludzi i wreszcie dowiemy sie prawdy!!!!!!na najbliższym meczu mojej Legiuni osobiście wywiesza płótno z pozdrowieniami dla zibiego z IM......cała Polska wreszcie dowie sie o tak znamienitego postaci....

Portret użytkownika uLtra

Kochaniutki,mozna ,,wierzyć

Kochaniutki,mozna ,,wierzyć ,,w UFO ,myślec ze nie jesteśmy sami ,wszak to marnotrawstwo przestrzeni,.jetsem pewien na 100 % ze istnieją obce cywilizacje,zapewne przewyższajace nas wiedza i technika....ale widzieć we Wszystkim twarze UFO etc....to juz jest zwykle ....szaleństwo moj kochaniutki....robisz z tego portalu czasem pośmiewisko....a szkoda.zreszta wiele art.sie powtarza i ogólnie sa dość słabe,nie wszystkie rzecz jasna...wiem,zaraz bedzie,jak jestes taki mądry ,to sam napisz....byc moze kiedys to uczynię.....pozdrawiam serdecznie...a Zibcia szczególnie...ciao kochaniutki....

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Oglądnijcie sobie dokładnie

Oglądnijcie sobie dokładnie pierwszy z filmów.Widać na nim dokładnie oddzielenie się od tego meteorytu statku nadwymiarowego i odlot w przeciwnym kierunku niż tor tego bolidu.Statek ten pilotował spadający meteoryt i korygował jego lot.Po upewnieniu się że jest juz niegroźny,odleciał.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Rozumiem że masz na myśli

Rozumiem że masz na myśli awaryjną ewakuację,na podobieństwo katapultowania się pilotów z samolotów wojskowch w jekiejś kapsule ratunkowej.Spadające ciało na tym filmie nie jest napewno statkiem a meteorytem,gdyż widać to po taktyce "ucieczki"tego odłączonego obiektu.Widać wyraźnie że w początkowej fazie odskakuje na bok(podobieństwo do katapultowania )i wraca kursem równoleglym ale nie po swoim śladzie.Czyni to po to aby nie mieć spotkań z pozostawionymi na trasie przelotu odłamkami ,tzw."maruderami".

Portret użytkownika kuzYn

A na jakiej podstawie

A na jakiej podstawie stwierdziłeś feniksie że to statek nadwymiarowy (czymkolwiek jest w.g Ciebie) odłączył sie od meteorytu ?
I dlaczego uważasz że ten statek pilotował meteoryt i korygował jego lot? To bardzo śmiałe teorie  Biggrin

 

Portret użytkownika Popiół z feniksa

To można zobaczyć w takiej

To można zobaczyć w takiej pozycji kiedy kamera nie przesuwa się wraz meteorytem. Widać wyraźnie że odłączony obiekt wykonuje kurs "wstecz",co nie potrafi żadne bezwładnie spadające ciało,a więc i części meteorytu.A to że to jest statek nadwymiarowy,to juz moja wiedza która nie pochodzi z tej ziemi.Wy nie widzicie statku tylko emanację którą wywołuje jego pole siłowe na cząsteczkach powietrza,podobnie jak fotony czynią to w zorzach polarnych.Sam statek przebywa w nadprzestrzeni i jeśli chciałby z niej wyjść ,zobaczylibyście rozbłysk na niebie jak flesz i jeśli dosyć blisko odgłos :plaask!.Wchodzenie w nadprzestrzeń w atmosferze przypomina odgłosem grom(niebezpieczne dla poszycia statku),a poza jest bezgłośne.Pilotowanie meteorytu może mieć dwa cele:1)Nakierowanie go w celach spowodowania zagrożenia(wrogie).2)Odgięcie jego toru lotu,tak aby maksymalnie spłonął w atmosferze(przyjazne).Jak widzieliście ,mamy tutaj do czynienia z tym drugim przypadkiem.Istnieje jeszcze jeden sposób unieszkodliwienia meteorytu,za pomocą broni która jest na pokładzie takiego statku.Jest to kierunkowy impuls destrukcji rzeczywistości.Potraktowany nią meteoryt rozpada się pod wpływem ciśnienia powietrza,które wnika do jego wnętrza w otwór po torze impulsu destrukcji rzeczywistości.W tym przypadku statek musi być w pewnej odległości od meteorytu,i z tym mieliście do czynienia nad Czelabińskiem.Planetoidy których tor jest kolizyjny z ochranianymi planetami są traktowane inaczej.Ogromny statek leci za nią,tworzy na niej endokontinuum,przenosi ją w nadprzestrzeń,razem przelatują przez kolizyjna planetę na wylot i po minięciu zagrożenia,może z nią zrobić kilka rzeczy,z przywróceniem do poprzedniego stanu włącznie.Ten przykład mieliście pokazany wtedy,gdy obserwowany bolid nagle zniknął.Chyba o tym zniknięciu nawet czytałem tutaj na IM.

"Najwłaściwsza droga życiowa to ta, którą wyznacza i oświetla, gwiazda naszej intuicji"
"Dziwny jest ten świat......gdzie człowiekiem gardzi człowiek"

Portret użytkownika zibi1973

Oglądałem dzisiaj filmik

Oglądałem dzisiaj filmik PRZESŁUCHANIE OBCEGO ciekawa sprawa wszyscy zastanawiają się czy to prawdziwy obcy,zrobiłem fotkę z jego twarzy i co widać jak zwykle twarze chyba znowu nie zrobili je dla zibiego,jak dla mnie twarze zrobiły się wielkie,a nawet Święte,nie przeszkadza mi wiara,muzułmanów, i innych w co wierzą ale twarze to wygląda na to że to coś związane z całą galaktyką i z naszą ziemią                                                                                                                                                                                                        http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/28edd5f7812de8aa.html

Portret użytkownika zibi1973

O jak dobrze cię

O jak dobrze cię widzieć,zaraz przypomniałem sobie omyłkowy sprzęt do pracy, metabo,nie wiem czy mi się poprawi,coraz bardziej twarze się nasilają,dzięki za kciuki

Portret użytkownika metabo

Ja kiedys wszedzie widzialem

Ja kiedys wszedzie widzialem kobiece piersi i pupcie , ale mialem wtedy 13 czy 14 lat z czasem mi sie polepszylo i  nie myslalem juz o nich 1000 razy na godzine  a tylko kilka dziesiat i tendencja sie unormowala  , wiec wierze ,ze i Tobie  sie tam pouklada wszystko w glowce:)

Portret użytkownika uLtra

Zibciu,wszystkiego

Zibciu,wszystkiego najlepszego z nowym rokiem........miałem nadzieje ze troszkę sie ,,opamiętałes,,niestety,nic z tego....jestes wzorem dla .....mojej małej córeczki...czytam Jej twoje ,,wypowiedzi,,....i wiesz co? Ona je rozumie....i mówi...tato w życiu lepszych bajek nie słyszałam...czekam na wydanie twych ,,złotych myśli,,...pozdrawiam Cie serdecznie.r

Portret użytkownika zibi1973

Dzięki za życzonka ja tobie

Dzięki za życzonka ja tobie też wszystkiego najlepszego w tym Nowym Roku w starej oprawce,na razie nic złotego nie wydaje,ale jak tylko coś wpadnie mi w ręce będzie dla ciebie,a co do złota,myślę że powinni całe to złoto z tej ziemi w proszek zamienić i rozsypać na całej kuli ziemskiej,a tym co zależy na nim to niech sobie zbierają,wiesz złoto nieszczęście przynosi

Portret użytkownika pako1205

@Aaron Ahmadin,wygląda to

@Aaron Ahmadin,wygląda to ciekawie,jednak-jest to samolot,a tak w telegraficznym skrócie,ciut precyzyjniej-smugi kondensacyjne dużego samolotu,specyficznie podświetlone przez zachodzące,pod specyficznym kątem,względem samolotu i obserwatora Słońce.

Portret użytkownika eXisten

Dokładnie. Raczej część

Dokładnie. Raczej część czegoś Ziemskiego, kończącego swój żywot na orbicie okołoziemskiej - lub po wykonaniu szybkiej misji. Obiekt przemieszcza się mniej więcej prostopadle do obserwatora - pal licho, gdyby był pod kątem lub równolegle - wtedy to mogłoby tłumaczyć powolny względnie ruch... A to co odleciało? Bardzo ciekawe, ale uważam, iz po prostu oderwal się jakis lekki fragment, momentalnie wychamowując (mała masa), który płonął wciąz, ale mocno zwolnił, dając złudzenie, odlatującego w przeciwna stronę - można by jeszcze dodac wiatr... Nie wiem, nie znam się, nie jestem specjalistą - zjawisko przepiękne, ale... Pozdrawiam.

Strony

Skomentuj