Niezidentyfikowany obiekt spadł nad południową Kalifornią

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Mieszkańcy Kalifornii byli wczoraj świadkami niezwykłego zdarzenia. Na niebie pojawił się obiekt, który wchodził w atmosferę ziemską. Całość przelotu wyglądała bardzo spektakularnie i udało się to zarejestrować.

 

Obserwatorów tego zjawiska nie są zgodni, co do tego, co rzeczywiście widzieli. Jedni twierdzą, że obserwowano upadek meteoru, jeszcze inni, że był to deorbitujący satelita. Nie brakuje też takich, którzy twierdzą, że obserwowano katastrofę jakiegoś niezidentyfikowanego obiektu latającego.

 

Badacze zjawisk paranormalnych zwracają podobieństwo tej obserwacji do zjawisk z Puerto Rico i z Brazylii, do których doszło 28 grudnia ubiegłego roku. Wtedy wytłumaczono to wejściem do atmosfery fragmentów rosyjskiej rakiety nośnej Proton-M.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

Podsumujmy teraz fakty. (1)

Podsumujmy teraz fakty. (1) Dowiedziona jako niezawodna i wielokrotnie sprawdzona w działaniu naukowa metodologia "porównywania atrybutów" konklusywnie udowadnia nam że "religijne diabły to dzisiejsi UFOnauci". (2) Badania powodów obecności UFOnautów na Ziemi ujawniają, że te istoty przybywaja na naszą planetę aby rabować ludzi z surowców biologicznych. (3) Badania filozofii UFOnautów ujawniają że owe istoty wyznają odmianę ogromnie niszczycielskiej, niemoralnej i ateistycznej filozofii, w podrozdziale JD2.4 monografii [1/4] nazywanej "szatańskim pasożytnictwem". (4) Empiryczne obserwacje ludzi uprowadzanych na pokłady UFO ujawniają, że wielu UFOnautów wygląda tak identycznie do ludzi, że na ulicy, w biurze, ani w telewizji nie jesteśmy stanie ich od siebie odróżnić. (5) Zarówno ludowa tradycja "podmieńców", jak i najnowsze obserwacje empiryczne opisywane na stronie ludobójcy, ujawniają, że aby lepiej zniewalać i sabotażować ludzkość UFOnauci udający ludzi zostają naszymi przywódcami, przełożonymi, oraz kolegami w pracy. Wszystkie te fakty razem wzięte wprowadzają cały szereg ogromnie istotnych następstw dla naszej cywilizacji. Wyliczmy więc tutaj najważniejsze z tych następstw:
       #1. Wszystko to co religie dotychczas nakazywały nam przyjmować na wiarę, totalizm zaczyna obecnie udowadniać metodami naukowymi, że jest to obiektywna prawda. Innymi słowami totalizm zamienia wiarę we wiedzę (jak wiadomo, zawsze można przestać wierzyć, jednak nigdy nie przestaje się wiedzieć). I tak totalizm udowodnił już że Bóg z całą pewnością istnieje (po szczegóły patrz strona o nazwie god_pl.htm). Totalizm udowodnił też ze religijne przykazania są po prostu archaicznymi sposobami wyrażania działania praw moralnych (po informacje czym są prawa moralne i jak one działają - patrz strona o nazwie totalizm_pl.htm). Na niniejszej zaś stronie zaprezentowany jest dowód totalizmu że religijne diabły faktycznie istnieją i faktycznie są one zajadłymi wrogami ludzi. Problem polega jedynie na tym, że owe religijne prawdy wyrażane są archaicznym językiem i odwołuja się do archaicznych metod działania. Dlatego aby zrozumieć co dokładnie one stwierdzają, najpierw należy to przetlumaczyć na pojęcia totalizmu i Konceptu Dipolarnej Grawitacji. Po więcej szczegółów patrz strony internetowe totalizm_pl.htm.
       #2. To co religie nazywają niewinnie "obecnością Szatana na Ziemi" faktycznie oznacza brutalną "okupację Ziemi przez UFOnautów". Planeta Ziemia od niepamiętnych już czasów znajduje się pod ową niewidzialną okupacją UFOnautów (diabłów). Naszym zasadniczym celem musi się więc stać uwolnienie Ziemi spod tej sztańskiej okupacji. Aby jednak osiągnąć ten cel, nie wolno nam dłużej zwalczać diabłów wyłącznie metodami religijnymi, a musimy zacząć z nimi walczyć metodami militarnymi. Praktycznie to oznacza, że już w najbliższej przyszłości na ludzkość czeka otwarta wojna z UFOnautami (diabłami). Zgodnie z przepowiedniami zawartymi w Biblii, wojna ta zakończy się naszym zwycięstwem i wypędzeniem UFOnautów (diabłów) z Ziemi z powrotem w bezdenne odchłanie kosmosu - gdzie faktycznie oni przynależą.
       #3. Religie i totalizm posiadają dokłądnie te same cele. Faktycznie bowiem wszystkie one starają się uwolnić naszą planetę ze szponów Szatana i hord jego diabłów (UFOnautów). Tyle tylko że każda z nich używa innych metod dla tego uwolnienia Ziemi od UFOnautów (diabłów). Nasze wyzwolenie się od Szatana byłoby więc znacznie efektywniejsze, gdyby religie połączyły teraz siły z totalizmem. Wszakże totalizm oferuje znacznie skuteczniejsze metody walki z diabłami (UFOnautami), niz to czynią religie. (Powszechnie wszakże wiadomo, że religie walczą z Szatanem od kilku już tysięcy lat, zaś ów Szatan jest obecnie nawet jeszcze silniejszy niż był kiedy religie owe powstawały.) Wszyscy ludzie mogliby więc przejąć niektóre z metod działania totalizmu, oraz przyłączyś się aktywnie do wyzwalania Ziemi ze szponów dawnych diabłów czyli dzisiejszych UFOnautów.
       #4. Totalizm wyjaśnia dlaczego religie dotychczas ponosiły porażki w swojej walce z Szatanem. Powody tej porażki wyjaśnione są w podrozdziale VB1.1 z tomu 17 monografii [1/4]. W skrócie sprowadzają się one do walczenia głównie z efektami manipulowania przez UFOnautów (diabłów) na naszych własnych myślach i uczuciach (tj. z "kuszeniem przez Szatana"). Tymczasem totalizm naucza, że nasza planeta nie uwolni się od owych diabłów (UFOnautów) aż do czasu gdy potraktuje ich jak traktuje się każdego innego najeźdźcę i okupanta oraz nie zacznie walczyc z nimi zbrojnie.
       #5. Totalizm wyjaśnia na czym polega owe 1000 lat dobrobytu i szczęścia ludzkości jakie przyrzeka nam Biblia ze nadejda one na Ziemię po usunięciu z niej Szatana i jego hord diabłów (UFOnautów). Owe 1000 lat dobrobytu i szczęścia to po prostu czasy kiedy ludzkość przestanie być okupowana i eksploatowana przez sztańskich pasożytów z kosmosu.
http://ufonauci.w.interia.pl/

Portret użytkownika zibi1973

My już tutaj to

My już tutaj to przerabialiśmy,ale nie zaszkodzi wspomnieć,do tej pory mam dźwięk tych turbin,czy czego tam pod maską mieli,proponuję przez sprzęt rtv  dobre głośniki,efekty są piękne                                                                                                                             http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc4ddb9ef7919e24.html

Portret użytkownika Q...

To prawda. Powala poetyką i

To prawda. Powala poetyką i realistycznością obrazu ale stawiam na "oryginał" czyli na kolejną animację komputerową. I to zarówno w odniesieniu do, podlegającego ablacji, obiektu spadającego jak i wystrzelonej "kapsuły ratunkowej" z C3PO i R2D2 na pokładzie.

Portret użytkownika ŚZwiTT

18.16/7... KOD W.:

18.16/7...

KOD W.: 67...Nr.dz.TF: 67/8...

Smatritie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rodz.6
5 Kiedy zaś Pan widział, że wielka jest niegodziwość ludzi na ziemi i że usposobienie ich jest wciąż złe,

6 żałował, że stworzył ludzi na ziemi, i zasmucił się3.
7 Wreszcie Pan rzekł: «Zgładzę ludzi, których stworzyłem, z powierzchni ziemi: ludzi, bydło, zwierzęta pełzające i ptaki powietrzne, bo żal mi, że ich stworzyłem».
8 [Tylko] Noego Pan darzył życzliwością.

Portret użytkownika Nieważny

Hej Świt,Zwid,Słit z mojego

Hej Świt,Zwid,Słit z mojego punktu smatriennia wychodzi na to...że jak może malujesz? to masz swoją twórczośc
zamkniętą w blejtramie.Ale ... alle ja lubię sobie pomalowac od czsu do czasu...i co.Stawiasz przed sobą blejtram
z bialym podkladem, jeden ruch pędzla, ręki, palca z farbą i masz świat od początku dotknięcia ...tworzony
przez Ciebie, co robisz? kreujesz, tworzysz, patrzysz, podoba się  nie podoba się ...to co namalowaleś.Tworzysz
kontynuujesz.Patrzysz....nie....bierzesz szmatkę zterpentyną i ścierasz fragmenty swego dzieła ale zostawiasz
na płótnie kawałeczek Noego. Zaczynasz od tego miejsca,w jednej ręce siedem kolorów. w drógiej masz szmatkę
może cała twórczośc zamknąc sie w ciągu twojej godziny, jeżeli to Ci się podoba?Albo ślęczysz nad tym miesiąc
twojego czasu ...i nic.Jeden ruch ręki, czternaście kolorów i nic.Stwórca jest Stworcą .Tworzenie trwa...!

Strony

Skomentuj