Niezidentyfikowany obiekt uchwycony nad chińskim miastem Zhubei

Kategorie: 

Źródło: ufosightingshotspot.blogspot.com

Mieszkaniec chińskiego miasta Zhubei, na własne oczy dostrzegł osobliwą anomalę. Wyglądając z okna swojego mieszkania leżącego na wysokości 13 piętra, oczom mężczyzny ukazał się obiekt emitujący białą poświatę, który odleciał z niesamowitą prędkością.

Do zdarzenia miało dojść w okolicach 15 października br. Niemal natychmiast, zyskała ona sobie zainteresowanie jednego z czołowych łowców incydentów tego typu, Scotta C Waringa. Jego zdaniem nagranie jest autentyczne i ma świadczyć o tym, że pojazdy UFO z jakiejś przyczyny monitorują postęp pandemii koronawirusa.

 

Trudno zgodzić się z tą tezą nie poruszając przy okazji nieco bardziej racjonalnego wyjaśnienia. Na nagraniu, na niektórych klatkach widać wyraźne smugi, co sugeruje że jego autor wykonał je za oknem. Być może, przypominająca chmurę formacja jest więc jedynie niefortunnym odbiciem promieni słonecznych od szyby? Tego typu rejestracja wymagałaby bardzo konkretnych warunków i kąta padania promieni słonecznych ale z całą pewnością nie jest niemożliwa.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Skomentuj