Niezidentyfikowany obiekt w kształcie spodka zarejestrowano nad Rzymem

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Do niezwykłej obserwacji doszło 12 kwietnia nad Rzymem. Świadkiem nagrania jest amator spottingu, który fotografował przelatujące samoloty. Autor nagrania używał do tego celu aparatu Panasonic Lumix z 60 krotnym optycznym zoomem. Gdy przeglądał nagranie na komputerze zauważył oprócz samolotu coś dziwnego.

 

W kadrze pojawił się obiekt, który miał wyraźnie dyskoidalny kształt. Wykluczono, że może to być ptak, albo balon meteorologiczny. Obiekt ewidentnie emituje jakieś światła, albo są to dysze jego silników. Niezidentyfikowany pojazd musiał się znajdować w podobnej odległości co fotografowany samolot, ponieważ udało się uzyskać w miarę dobrą ostrość.

 

Oczywiście nie można wykluczyć, że to jakiś wytwór ziemskiej awiacji na potrzeby wojskowości, na przykład dron nowego typu. Faktem jednak jest, że zarejestrowano obiekt, którego pochodzenia nie sposób wskazać, a to zawsze rodzi trudne pytania.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika PAULA

ja tu nic nad wlochami nie

ja tu nic nad wlochami nie widze,
a jestem
ps- jak byla na bloniach w krakowie msza w dzien pogrzebu JP2 robilam duzo zdjec, i tez mam czarny plaski obiekt na 4, 5, zdjeciach,nAD KOPCEM KOSCIUSZKI!!!
do tego obok helikopter ,wiec to cos nim nie moglo byc
 
w wazne dla swiata wydarzenia ktoS NAS OGLADA.
 

Portret użytkownika lipka

Co tu dużo pisać jest UFO i

Co tu dużo pisać jest UFO i ufo, łatwiej się ukryć albo raczej nie być rozpoznanym, gdy można użyć podobnych pojazdów, kamuflaż jest też obowiązkowy gdy działa się we "wrogim" świecie. A może po to mamy tak zaawansowaną technologię by test na człowieczeństwo był bardziej miarodajny.

Portret użytkownika eldo

po prawej samolot,po lewej

po prawej samolot,po lewej niezidentyfikowany obiekt latajacy czyli ufo,a czy jest to pojazd obcych czy wytwor czlowieka nie ma znaczenia,kazdy obiekt,ktorego pochodzenie nie jest znane jest NOLem.

Portret użytkownika pasjonat

Racja już całkowicie pomijam

Racja już całkowicie pomijam stwierdzenie "60-o krotny zoom optyczny" chyba celowo to dodano bo byle zielony kowalski wie ze optyczny zoom pozbawiony jest zupełnie "ziarna" a tu mamy od  choo ziarna wiec to moze byc gora 30 krotny zoom optyczny wspomagany kolejnym 40 krotnym cyfrowym.
zoom optyczny x 60 wygląda tak ISO 800 F10 1/250 s

a tak wyglada x 100 zoom optyczny ..." zero kaszy"

 
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika KoFiPL

Mam kamere HD JVC 1080p z

Mam kamere HD JVC 1080p z zoomem optycznym 40x widać bardzo podobnie co na tym drugim zdjęciu. Choć kamera to nie to co zdjęcia dobrą lustrzanką z dobrym teleobiektywem na dobrym statywie...
 
Ale dobra mniejsza z tym - jak już dałeś księżyc to czy tylko ja mam taką głupią myśl że księżyc wygląda jak by był złożony w taki sposób jak piłka plażowa z takich kawałków - dziwnie to trochę wygląda...

Skomentuj