Niezidentyfikowany obiekt w kształcie spodka zarejestrowano nad Rzymem

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Do niezwykłej obserwacji doszło 12 kwietnia nad Rzymem. Świadkiem nagrania jest amator spottingu, który fotografował przelatujące samoloty. Autor nagrania używał do tego celu aparatu Panasonic Lumix z 60 krotnym optycznym zoomem. Gdy przeglądał nagranie na komputerze zauważył oprócz samolotu coś dziwnego.

 

W kadrze pojawił się obiekt, który miał wyraźnie dyskoidalny kształt. Wykluczono, że może to być ptak, albo balon meteorologiczny. Obiekt ewidentnie emituje jakieś światła, albo są to dysze jego silników. Niezidentyfikowany pojazd musiał się znajdować w podobnej odległości co fotografowany samolot, ponieważ udało się uzyskać w miarę dobrą ostrość.

 

Oczywiście nie można wykluczyć, że to jakiś wytwór ziemskiej awiacji na potrzeby wojskowości, na przykład dron nowego typu. Faktem jednak jest, że zarejestrowano obiekt, którego pochodzenia nie sposób wskazać, a to zawsze rodzi trudne pytania.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika PAULA

ja tu nic nad wlochami nie

ja tu nic nad wlochami nie widze,
a jestem
ps- jak byla na bloniach w krakowie msza w dzien pogrzebu JP2 robilam duzo zdjec, i tez mam czarny plaski obiekt na 4, 5, zdjeciach,nAD KOPCEM KOSCIUSZKI!!!
do tego obok helikopter ,wiec to cos nim nie moglo byc
 
w wazne dla swiata wydarzenia ktoS NAS OGLADA.
 

Portret użytkownika lipka

Co tu dużo pisać jest UFO i

Co tu dużo pisać jest UFO i ufo, łatwiej się ukryć albo raczej nie być rozpoznanym, gdy można użyć podobnych pojazdów, kamuflaż jest też obowiązkowy gdy działa się we "wrogim" świecie. A może po to mamy tak zaawansowaną technologię by test na człowieczeństwo był bardziej miarodajny.

Portret użytkownika eldo

po prawej samolot,po lewej

po prawej samolot,po lewej niezidentyfikowany obiekt latajacy czyli ufo,a czy jest to pojazd obcych czy wytwor czlowieka nie ma znaczenia,kazdy obiekt,ktorego pochodzenie nie jest znane jest NOLem.

Strony

Skomentuj