Niezidentyfikowany obiekt widziany w okolicy wulkanu Popocatepetl

Kategorie: 

Źródło: www.webcamsdemexico.com

Obserwacje niezidentyfikowanych obiektów latających w pobliżu krateru meksykańskiego wulkanu Popocatepetl, to przypadki stosunkowo częste. Można powiedzieć, że zdarzają się tam cyklicznie. Najnowsza obserwacja została dokonana 15 lutego w godzinach porannych czasu lokalnego.

 

Obiekt widać na zdjęciach przekazywanych online przez kamerę internetową wycelowaną w stożek wulkanu Popocatepetl. W pewnym momencie widać obiekt, który porusza się w okolicy krateru wulkanu.

[ibimage==24009==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Istnieje teoria zakładająca, że we wnętrzu Ziemi znajdują się przestrzenie, w których znajdują się jakieś bazy dla tych UFO. Obiekty te muszą posiadać odpowiednie zabezpieczenia, które pozwalają na przelatywanie przez rozgrzaną magmę. Ludzkość nadal nie posiada takiej technologii.
[ibimage==24010==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika KoFiPL

Politycy w swoim fachu są

Politycy w swoim fachu są takimi bajkopisarzami, że nawet jak by prawdę mieli odtajnić, to mało kto by tym zakłamanym debilom chciwym uwierzył. Trzeźwo myśląc, to jest ogólnie śmieszniejsze niż wojskowe opowiadania o balonach Biggrin

Portret użytkownika KoFiPL

niekoniecznie - to tak się

niekoniecznie - to tak się robi w kompresji kodowania materiału video lub zdjęć. Rzuć sobie kamyk nie duży na jednolitym nie jasnym tle (najlepiej na takim jak tu na tym zdjęciu) zrób mu zdjęcie a później powiększaj na komputerze. Tak się po prostu robi na większości sprzętów do video i zdjęć (cyfrowych bo analog tylko najwyżej może rozmyć obiekt.)

Portret użytkownika pasjonat

Ta obwódka wynika głównie z

Ta obwódka wynika głównie z tego że zdjęcie było robione w rozdzilczności pseudo HD  czyli rozdzilczości interpolowanej, edytowany juz w zupelnie innej, stad jest różnica w rozmiarze i kolorze pixeli.
Wgraj sobie zdjecie do lightrooma i pobaw sie kontrastem albo expozycja zoabczysz ciekawe bledy tego amatora ktorym jara sie admin.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pilip123

"Ludzkość nadal nie posiada

"Ludzkość nadal nie posiada takiej technologii."
to juz bezsensu, admin wez sie ogarnij w koncu, nie raz cie tak ponosi  jakiej to ludzie technologii nie maja np dzieki wspolpracy z kosmitami, i ze technologie te są ukrywane a teraz calkiem przyziemnie sobie stwierdzasz jaką technologie ludzkosc posiada a jaką nie  : )
trzymaj sie moze jakichs poglądów stale skoro takie posiadasz a nie zmieniasz w zaleznosci od artykułu, byle moc go słowami podkolorowac.
 

Strony

Skomentuj