Niezidentyfikowany obiekt wielkości planety widoczny na niebie, czy po prostu zwykłe złudzenie?

Kategorie: 

Źródło: NASA - STEREO

Ostatnie wydarzenia związane z upadkiem meteorytów na całej Ziemi spowodowały, ze zwolennicy teorii planety Nibiru nabrali wiatru w żagle. W końcu okazało się, ze ich ostrzeżenia w zakresie forpoczty nadlatującej rzekomo planety, okazały się prawdziwe.

 

Tak jest to oczywiście interpretowane w kręgach osób wierzących w to, że duże ciało niebieskie, być może Nemezis naszego Słońca jest w drodze do domu i wkrótce będzie widoczna. W zasadzie tą opowieść słyszymy od jakiegoś czasu, więc trudno się dziwić, ze i tym razem znaleźli się tacy, którzy uznali, że czelabiński fajerwerk to znak, że to już się zaczęło.

Jasny duży obiekt zlokalizowano na jednym ze zdjęć z satelity STEREO Ahead. Zostało ono wykonane 24 lutego 2013. NASA poinformowała oficjalnie, że to Merkury, ale plotka poszła na cały świat i doszło nawet do obserwacji czegoś, co rzekomo wyglądało na niebieską gwiazdę widoczną za dnia.

Jakkolwiek poruszenie w świecie Nibiru jest zrozumiałe to należy pamiętać, że większość terminów, po których planeta będzie już widoczna skończyło biec kilka lat temu a planety nadal nie widać. Za to tego typu dowody jak te z kamerki z Kostaryki to raczej jedynie refleksy świetlne wywołane interakcją z silnym źródłem światła podczas wschodu Słońca.

 

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika al

wracam tutaj po praiwe 2

wracam tutaj po praiwe 2 miesiecznym odwyku Wink od czytania Smile
nadal widzę liderów wypowiedzi
mam taka zasadę  - jak nie mam nic do powiedzenia to sie nie wypowiadam
wię mogę sie wypowiedzieć jako niejako postronny obserwator
ja po prostu nie będę czytał tych komentarzy i wypocin domorosłych politykierów, mędrców syjonu
adminie  - chyba nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo te monotematyczne - wręcz na zasadzie kopiuj - wklej komentarze  - odstręczaja od czytania tej strony
stworzyliście ją samą dla siebie ... - to bawcie się sami ze sobą
czytam czasami komentarze bo szukam jakiegoś odniesienia do treści artykułu - ale gdzie coś rozsądnego
więc odchodzę  - tak naprawdę nie różnicię się od tvn24.pl...

Portret użytkownika 7zmysl

witam, Według mnie w

witam, Według mnie w rozumowaniu bacy może być dużo logiki. Kazda teoria jest tak samo nieprawdopodobna jak i prwdopodobna. Prawdziwie świadomy człowiek nie patrzy na wszechświat przez kanwy fizyki która wcale nie musi być prawdą. Dlatego wasze kontragrumenty na teze bacy są tak samo głupie jak te które on podaje za tą teoria. 
 
 
"Jeśli foton nie ma masy to dlaczego podlega soczewkowaniu grawitacyjnemu - tak tylko pytam jako laik, bo grawitacja obowiązuje do obiektów posiadających masę, takie samo pytanie dotyczy supermasywnych gwiazd- tzw czarnych dziur- skoro foton nie ma masy dlaczego nie wydostaje się poza grawitację tej gwiazdy, skoro nie ma masy dlaczego porusza się "tylko z prędkością "światła""
Niezorientowanym przypomnę że we wzorze na przyciąganie grawitacyjne newtona występuje iloczyn mas dwóch obiektów które na siebie oddziaływują skoro jeden ze składników iloczynu = 0 przyciąganie = 0
 
Jak ktoś to potrafi rozsądnie wytłumaczyć to proszę, będzie z tego więcej pożytku niż z plamy na obiektywie"
cytat Łukasz_inny
 
Dystans do świata pozwala patrzeć pod innymi kątami na to co nas otacza.
 
oprócz napieprzania na bacę nie wiedzę żeby któryś mądrala mu na to pytanie odpowiedział.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

grawitacja to energia fotony

grawitacja to energia fotony to też energia dlatego mogą na siebie oddziaływać, pozatym fotony mają naturę korpuskularno-falową czyli można okreslić ich położenie w danej "fali". grawitacja jest przekazywana grawitonami (takie cząsteczki) i one oddziaływują na falę poprzez symetrię czyli przekształcenie fali fotonu (teoria pola).
E=mc*2 stąd wiemy że masa to energia. Pozatym posiadają pęd, a masa jest skalarem, składowa wektorowa energi i pędu. zagmatfane troszke 
to tak po skrócie

Portret użytkownika Tato

Chlorofile to organiczne

Chlorofile to organiczne zwiazki chemiczne, ktore wylapuja fotony i "zamieniaja je na mase". Dlatego warto od czasu do czasu spozywac chlorelle ze spirulina, "to tak jakby sie spozywalo prawie same fotony". Co do tematu skoro iluminaci wypuszczaja banknoty z wizerunkiem jakiegos obiektu z wlasna orbita przecinajaca uklad sloneczny to pewnie jest cos na rzeczy.

Portret użytkownika edgier25

Obawiam się ,że BACA ma rację

Obawiam się ,że BACA ma rację odnośnie żydów - choć to jest bardzo ogólnikowe pojęcie.  Za tym wszystkim stoją syjoniści , prwdziwi żydzi sami palą falgi izraela nie mogąc zdzierżyć polityki syjonu. 
Tutaj za pozwoleniem admina tej strony podaje link do artykułu z kopią książki Douglasa Reeda 
Kontrowersje Syjonu
http://edgier25.wordpress.com/2012/02/07/zydowska-wladza-nad-swiatem-douglas-reed-po-napisaniu-ksiazki-kontrowersja-syjonu-zniknal/
Na prawdę warto zaznajomić się z tym tematem , a dopiero później można obrzucać się błotem . 
Jak wszedłem w posiadanie tej książki? Pisząc kiedyś artykuł na temat wałęsy i reszty otrzymałem link do strony P.Elżbiety Galwas działaczki solidarnościowej , która musiała uciekać z polski do kanady za swoje poglądy . Jak sama stwierdziła - dążenia bolkowców były oczywiste w stosunku do polski , a ona była za słaba aby mógł ktoś słuchać prawdy. Po śmierci chciała ,aby ludzie kopiowali jej bloga z tematami bliskimi polsce i tematami przedstawionymi jako antypolskie w oparciu o czasy wałesowców i ich doążenia. 
Postanowiłem zrobić kopię właśnie książki Reeda , która posiada 46 rozdziałów - ja w tej chwili mam wstawione na stronie 33 rozdziały i resztę postaram się uzupełnić. W najbliższym czasie postaram się sprowadzić tekst do e-booka.

Portret użytkownika zoetje80

Wielu ludzi chcialoby a wrecz

Wielu ludzi chcialoby a wrecz czeka na jakies wydarzenie,koniec swiata i tym podobne,to wszystko z powodu nie ciekawego zycia jakie maja lub mamy my wszyscy,kryzysy,pierdoly,wielu ludzi w depresji i tak naprawde chcemy zeby wydarzylo sie cos na skale globalna.Na ziemi co jakis czas zdarzaja sie okresy wielkiego wymierania moze nadszedl czas nastepnego!!!

Portret użytkownika edgier25

ŻADNEJ WIADMOŚCI NIE NALEŻY

ŻADNEJ WIADMOŚCI NIE NALEŻY NEGOWAĆ CHOĆ MOŻE BYĆ NIEPRAWDOPODOBNA .
NAJLEPSZYM KŁAMSTWEM JEST POWIEDZIEĆ PRAWDĘ .... MÓWIĄC PRAWDĘ NIE OCZEKUJ NA PRZYCHYLNOŚĆ.
DLATEGO JEST NAM TAK CIĘŻKO POSZUKAĆ ALTERNATYWY DLA NASZYCH TEORII. CAŁA PRAWDA LEŻY PRZED NOSEM .
***************
OBCA PLANETA W NASZYM UKŁADZIE ?  JAKIES ANOMALIE POGODOWE? ALEŻ SKĄD ... NAUKOWCY NIC NIE MÓWIĄ ?  ALE JAK JUŻ MÓWIĄ TO KŁAMIĄ ZA TO WSZYSCY IM WIERZĄ .

Portret użytkownika Lee

Zgadzam się, monotonia Bacy

Zgadzam się, monotonia Bacy niektórych kręci i dają się wkręcać w tę jego schze. Gościu faktycznie daj sobie spokój z jazdąpo innych ludkach na tej Ziemi.  Tobie się wydaje że kim Ty jesteś człowieczku? Jestes też tak jak i ja puchem marnym na tej pięknej planecie Ziemia,planecie którą człowiek zniszczył, zamiast "męczyć" się nad Żydami, Raczej apeluj do ludzkości o szacunek do matki ziemi i o braterskie podejście do ludzi między sobą i zgodę pomiędzy nami, gdyż to my dostaliśmy Ziemię nie daną ale zadaną. Tu człowiecze się uaktywniaj. Miłuj bliźniego. SIC. Primum non nocere. Pozdrawiam Cię Baca

Portret użytkownika Pozityw Vibration

TO PROSTE!!! Baca jest

TO PROSTE!!! Baca jest uzalezniony od Amfetaminy,z tad te niestworzone historie.Jego szare komorki sa juz na wykonczeniu i to nie potrwa dlugo zanim calkiem oszaleje i go odwioza na biala sale bez klamek.Cierpliwosci.

Portret użytkownika filip

Monotonia bacy o zydach jakby

Monotonia bacy o zydach jakby mu krzywde wyrzadzili . Ludzie tacy jak i my . Sami nie jestesmy idealni ani lepsi od nich . Dziala to w dwie strony wiec moglbys juz sobie darowac jechanie po nich . Skoro jestes chrzescijaninem to widac na jakim poziomie a jesli ateista to poziom twoj jest jeszcze nizszy skoro uderzasz w religie nie majac z zadna nic wspolnego . Komentarze jakie serfujesz jakos nie rozsmieszaja i czyta je sie z pogarda dla twojej osoby . Nie oblewaj ludzi innych wyznan bo tez moga byc prawymi ludzmi a i na ciebie nikt smarowac nie bedzie .

Portret użytkownika baca

nie wiem czy można być aż

nie wiem czy można być aż takim lemingiem jak Ty czo to tylko kolejne wcielenie podjuszki
to Ty ie wiesz jeszcze że wszyscy Polacy ucierpieli z powodu żydów?
aż tak jesteś tępy?
1. Rozbiory Polski zorganizowane przez żydomasonerię
2. Największa zbrodnia wojenna w dziejach świata -czyli Katyń zorganizowany przez żydokomunę
3. Wynalezienie i wprowadzenie do uzytku przez żydów gazów bojowych z cyklonem b na czele
4. wszczepianie rtęci, bromowanie żywnosci i opryskiwanie aluminium na skalę globalną
5. wymyslenie i wprowadzenie oszukanczego dlugu i podatku od dochodów
te wszystkie rzeczy dotknęły kazdą polską rodzinę
jesli tego nie wiesz to jestes lemingiem, a jesli wiesz to zimny drań z Ciebie - coś jak podjuszka

Portret użytkownika ania

Baca jak już wiesz tyle o

Baca jak już wiesz tyle o syjonistach to proszę wyjaśnijmi coś nad czym się głowię od jakiegoś czasu. Kto tak naprawdę doprowadził do drugiej wojny światowej. Można zauwayć że poniekąd była ona na kożyść Żydom chociażby dla odzyskania Izraela ale także wysokie odszkodowania, Polakom za szkody nikt nie zapłacił, no i zmiany nazwisk tak ze już mogą być politykami, aktorami, pisarzami, dziennikarzami itp. bez demaskowania się. Ja chcę tylko wiedzieć kto chciał tej wojny. jak mi odpowiesz na to będę mieć pewnie następne pytania.

Portret użytkownika Lemiesz

Z dinozaurami przeginasz ale

Z dinozaurami przeginasz ale tu należy Ci się wsparcie- nie ma dziś w Polsce (na świecie sądzę też) pionu decyzyjnego (w firmach, urzędach, rządach) nie obsadzonego przez górali. NIE MA. Tam gdzie decyzje tam górale. Piony wykonawcze- tu reguły już takiej nie dostrzegam. Ale to nie jest powód do dąsów, bo dąsy nic nie wnoszą. Uświadamianie lemingów też jest bezcelowe- świata nie zbawisz, bo świat tego nie chce. Możesz dalej trwać w tym zadąsanym maraźmie albo wyskoczyć ponad i dosiąść do stolika. Chcesz ich pokonać- zagraj w ich grę... Inaczej jesteś tylko kolejną brzęczącą muchą.

"I choćby twe zmysły dostrzec ich rady nie dały człowiek to człowiek nieważne jak mały"

Portret użytkownika spacepol

Nie tylko filip rozumie o co

Nie tylko filip rozumie o co chodzi.
A po tej akcji z policją było jakby tak spokojniej w komentarzach. Nikt nikogo nie obrażał a pisał jedynie swoje opinie. Nawet te najgłupsze i najniedorzeczniejsze są o wiele lepsze od jakiegokolwiek wpisu "bacy"!
I znowu się ćmok rozkręca i cała jemu podobna wataha.
Żal. Była nadzieja, że ta strona odzyska jeszcze godność.

Portret użytkownika baca

meteoryty, komety (woda) oraz

meteoryty, komety (woda) oraz pył kosmiczny opada non stop na Ziemię - jest tego biliony ton rocznie - czasami zgodnie ze statystyka przyleci do nas większy kamyk jak to nakazuje zdrowy, wykształcony rozsądek i stąd 3 czysto logiczne spostrzeżenia:
1. no sorry ale jakieś nibiru nie przyleci do nas tylko dlatego bo tak sobie to wyczytał z sumeryjskich tabliczek żydek Sitchin - to byłaby sensacja nie dlatego bo kolejna planeta lub coś, tylko dlatego że po raz pierwszy w dziejach świata żyd powiedziałby prawdę - a zatem nierealne Smile
2 sorry że na tej samej zasadzie nie przyleci też żaden jahwe - bo jesttylko  urojony przez talmudowe pochlasty
3 i na takiej samej zasadzie zamiast tego wszystkiego... przyleci tu podjuszka śmierdziuszka i zada nam wszystkim dezinformacyjnego syfu
to takie proste - zrozumieć żydów
zero niespodzianek...

Portret użytkownika Lemiesz

Przepraszam Panie

Przepraszam Panie Wykształcony Rozsądek, biliony ton rocznie? To ile ważyła Ziemia 100 mln lat temu? Albo miliard? O objętość nie pytam bo nie dość, że jest pusta to jeszcze stale rośnie- można się pogubić... Skłonności do przejaskrawiania to tylko żydowskie cechy czy ogólnoludzkie?

"I choćby twe zmysły dostrzec ich rady nie dały człowiek to człowiek nieważne jak mały"

Portret użytkownika baca

biliony ton, Lemiesz są to

biliony ton, Lemiesz są to biliony ton - mało tego codziennie samych fotonów czyli światła (!) dociera do Ziemi ponad 150 ton. Rozumiesz? te śwatło Słońca oraz innych gwiazd to jest równoważnik tego jakby codziennie na Ziemi lądowała spora lokomotywa. Pyłu natomiast i zamrożonej kosmicznej wody jest odpowiednio więcej - to właśnie te biliony ton.
I to właśnie z komet pochodzi cała Ziemska woda w oceanach - kiedy Ziemia powstawała z pyłu po eksplozji poprzedniego Słońca była przez długi czas suchutka i rozpalona do czerwoności - zero wody
A dziś?
dobrze że zapytałeś ile ważyła Ziemia 100 mln lat temu - od cholery mniej pewnie jedną czwartą mniej niż dzisiaj.
Efektem tego że Ziemia non stop zwiększa swoją mase jest wzrost grawitacji - czyli między innymi przyczyna wyginięcia dinozaurów i innych gigantycznych zwierząt, ktore w dzisiejszych warunkach nie dałyby rady po prostu się poruszać  przy obecnej sile ciążenia - przezyły więc tylko te gady, które pełzają, krokodyle węże itp - reszta tak jak wieloryby może działać tylko w wodzie bo na lądzie by się ich kości po prostu połamały.
Ponadto w związku z tym że masa Ziemi nieustannie rośnie ona naturalnie zmniejsza swoje obroty - także non stop - 100 milionów lat temu dni było około 500 w ciągu roku, bo nasza planetka dużo szybciej wirowała.
ciekawe, prawda?
to właśnie efekt wykształcenia i rozsądku Smile
nie ma tu żydowskich bajek i przejaskrawiań, bo po co?
przejaskrawiają żydzi a ich brednie są... nie z tej ziemi...

Portret użytkownika Lemiesz

No to pakery z tych naszych

No to pakery z tych naszych słoni... A takie triceratopsy bidule popękały od tej grawitacji. Dobrze, że co sprytnijsze gadziny przekształciły się w ptaki i nie muszą po tej przyciągającej ziemi chodzić tylko po niebie sobie latają...
A te 500 dni w roku to na jakiej podstawie?
Ja się oczywiście nie znam ale jak zmiana masy wpływa na obroty? Ja rozumiem energia zderzeń czy coś ale sam wzrost masy? To te tłuściochy fotony?
Baca, fajny z Ciebie jegomość ale masz skłonności do ocierania się o absurd. Jesteś trochę jak Korwin M.- masz ciekawe teorie ale jak czasem coś palniesz...

"I choćby twe zmysły dostrzec ich rady nie dały człowiek to człowiek nieważne jak mały"

Portret użytkownika pako1205

Fotony nie posiadają

Fotony nie posiadają masy,woda w oceanach,również ta podskórna,której jest więcej ,niż na powierzchni i stanowi zaledwie 0,2% masy ziemi udowodniono po badaniach jej składu nie pochodzi niestety z komet.Była ona zawarta już w materiale budującym planetę.Dowiedziono to po analizie próbek wody z warkocza komet.Wody nie można "zniszczyć" i poprzez grawitację tworzącej się ,rozgrzanej, świeżej planety znajdowała się na jej bliskiej orbicie,pierwotnej atmosferze i z biegiem ogromnych ilości czasu,schładzaniu się planety,a co za tym idzie kondensacji pary wodnej,opadła w postaci opadów atmosferycznych.Prędkość obrotowa planety zmniejsza się poprzez pływy morskie,tarcia wody,zależne od grawitacji Księżyca,nie jak napisałeś od zwiększającej się masy Ziemi.W przedziale czasowym 200 mln.lat wynosi spowolnienie około 2 godziny.

Portret użytkownika Łukasz_inny

Jeśli foton nie ma masy to

Jeśli foton nie ma masy to dlaczego podlega soczewkowaniu grawitacyjnemu - tak tylko pytam jako laik, bo grawitacja obowiązuje do obiektów posiadających masę, takie samo pytanie dotyczy supermasywnych gwiazd- tzw czarnych dziur- skoro foton nie ma masy dlaczego nie wydostaje się poza grawitację tej gwiazdy, skoro nie ma masy dlaczego porusza się "tylko z prędkością "światła""
Niezorientowanym przypomnę że we wzorze na przyciąganie grawitacyjne newtona występuje iloczyn mas dwóch obiektów które na siebie oddziaływują skoro jeden ze składników iloczynu = 0 przyciąganie = 0
 
Jak ktoś to potrafi rozsądnie wytłumaczyć to proszę, będzie z tego więcej pożytku niż z plamy na obiektywie

Portret użytkownika Juszka1980OGL

@baca Adminie proszę usuwaj

@baca
Adminie proszę usuwaj takie wpisy bo jak przyjdzie tutaj jakiś gimnazjalisto i to przeczyta a następnie opowie rodzicom to albo dostanie 10 pasów w tyłek (to w najlepszym przypadku) albo wezwą oni egzorcystę aby wypędził z ich pociechy szatana i ducha głupoty.
do twojej breni przechodząc okolo 40 000 ton rocznie wpada gruzu do atmosfery, fotony są bezmasowe m=0 w spoczynku, to prawda ze docierające doZiemi promieniowanie ma masę (okolo 10 000 tys ton) ale co roku z ziemi ucieka okolo 95 000 ton wodoru i 2000 ton helu poprzez to ze sa zbyt lekkie zeby sama grawitacja je utrzymala. dlatego twoje brednie ze stajesię cięższa możesz opowiadać jako bajki dla dzieci w przedszkolach staje się lżejsza o okolo 50 000 ton rocznie.
Dalsze twoje wynurzenia nie mają sensu bo to brednie chorego umysłu nie mającego podstaw z fizyki i astronomi. Mówiłem że będę punktował każde twoje kłamstwo stąd twoje znienawidzenie i chamstwo do mnie bo nie masz podstawowej wiedzy do dyskusji ze mna. Zazdrość oraz rozpacz z jaką próbujesz mnie oczerniać są godne pożałowania.

Portret użytkownika Jacoo

wiesz to że foton ma masę 0 w

wiesz to że foton ma masę 0 w spoczynku a pędząc z prędkością C już nie - to tylko założenie fizyków tak żeby ich wszystkie wzorki trzymały się kupy Smile  inaczej słynny wzór Einsteina moznaby wyrzucić do kosza i inne też.. cóż dzisiejsza fizyka to tylko to co udało się ludziom złozyć do kupy, a że kupa to kupa - to czasami musieli kombinować żeby kupą dalej była Wink inaczej ich "świat" uległby destrukcji

Portret użytkownika Juszka1980OGL

No i widzisz zacząłeś jak

No i widzisz zacząłeś jak normalny człowiek do pkt 1, 2, 3 w których wyszedł cały baca, / ... ... /  piszący pod publikę dzieciaczków neo. 
Ty jesteś tak zakomleksiony, że jedynie w internecie możesz odreagować niepowodzenia życia codziennego. Z tobą jest dokładnie jak z alkoholikiem - obwinia on za to, że pije najpierw panstwo, system w następnej kolejności rodzinę a dopiero gdzieś na końcu samego siebie. Tutaj odżywasz dzięki plusikom które są przeciwieństwem minusów twojego życia.
Zazdrościsz ludziom tego, że żyją godnie i nie muszą obwiniać świata. A co gorsze nie masz dystansu do własnej osoby i boisz się ludzi inteligentnych, którzy widzą twoją manie i małostkowość.
 
Co do tematu Planety X to jest to następna ściema jakich było już pełno, a jedną z takich zrobił mój przyjaciel pisząc pracę mgr o łatwości wpływaia na ludzi przez internet oraz łatwowierności we wszystko, te filmiki robione w jeden dzień nawet na innemedium się znalazły:
//innemedium.pl/wiadomosc/sensacyjne-zdjecia-nibiru-antarktydy
to niby Nibiru to jeden z satelitów pewnej planety

Portret użytkownika tetris

Mam do Ciebie prośbe, weź

Mam do Ciebie prośbe, weź wyjudz od bacy prywatny email i go sobie nawracaj prywatnie. Czego Ty od niego oczekujesz, publicznej deklaracji że sie zdekompnapletkuje? Czy poza znajomymi w israelu, masz jakiś   w innych krajach? szczerze wątpie, bo niepoznałem jeszcze Żadnego europejczyka który wychwalał by syjonizm. Chwalą go tylko swoi i sprzedajne goje. Nieuważam że niema tu dla Ciebie miejsca, ale Twoje komentarze działają jak płachta na bace który ma coś ciekawego do przekazania, w przeciwieństwie do Twojego zanasz obalonej historii. Ano nie zanam bo uczę się jej ze źródeł na które sobie zasłuże, a nie przytaczam byle popularno-naukowe fokty wyczytane na onecie. Chcesz siać ferment to jedź do domu i tam siej, między swoimi.
Poza tym żal mi Cię bo kocham Wolność.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

@ tetris znajdz mi choćby

@ tetris
znajdz mi choćby jeden mój wpis w którym wychwalam syjoniz!!!komunizm tez miał być z założenia dobry a wiemy jak wyszło tak samo jest dorobiona ideologia do pierwotnego syjonizmu i tą ideolofgie nalezy piętnować- to zło. jakbyś nie rozumiał co piszę to objaśnie ci w prosty sposób. Nie lubię jak ktoś sieje nienawiśc do ludzi nieważne jakiej są wiary czy pochodzenia, po drugie zauważ że pod jego niby antysyjonizmem tak naprawdę ukrywa się antysemityzmi i to widac w każdym komentarzu zachwalającym śmierć Żydów. Żyd to też człowiek tak jak ty czy ja i jestem z tego dumny że mam między innymi znaojomych żydów, anglików, austriaków czy też peruwiańczyków i nie ukrywam tego jak niektórzy zakłamani. Kazdy na pewno zna choćby jednego geja, czernego czy żyda i w realu jest jego kolegą a w necie daje upust swojej hipokryzji

Portret użytkownika Jacoo

mylisz pojęcia - antysemityzm

mylisz pojęcia - antysemityzm to nie jest postawa anty w stosunku do żydów bo żydzi to nie semici Smile dałeś sobie głowę wyprać pseudo definicjami, podobnie jak się nam wmawia że Jezus był żydem.. kolejne kłamstwo. tak więc Baca jest co najwyżej anysyjonistą i antyżydem Wink

Portret użytkownika tetris

Juszka Nie widze sensu.

Juszka
Nie widze sensu. Natomiast rozumiem bace bo piętnuje pospolitych przestępców którzy występują w każdej niemalże nacji i którzy za tarcze obrali sobie Judaizm. Jest im wygodnie chować się za heksagramem, gdyż mogą grać na wyuczonym poczuciu winy osób nieświadomych rzeczy  których nie uraczysz w Żadnych mediach mainstreamowych, takich które wyjątkowo trudno znaleźć w necie tych które naczejściej można usłyszeć szeptem do ucha. Prawdą jest też Polacy pochodzenia żydowskiego którzy wybrali asymilacje kosztem gminy skończyli tragicznie nie uzyskawszy żadnej pomocy od ojców syjonizmu, wkońcu na ich ofierze całopalnej powstał israel. W okresię miedzywojennym mięliśmy w Polsce zorganizowaną przestępczość ludzi pochodzenia żydowskiego jak i Żołnierzy wyznających Judaizm walczączych za ojczyzne.Niestety tych 2gich niema, a 1wsi dopuścili się okropnych zbrodni na narodzie Polskim który przez setki lat wykrwawiał się po to byśmy mieli Dom w którym możemy pielęgnować dziedzictwo naszej kultury w języku Ojczystym, nie dlatego że nie lubią Polaków, a dladego bo taka jest natura uwarunkowanego przestępcy.  Hitler dopuścił się rzeczy uwłaczającej istocie ludzkiej, tak jak teraz przywódcy syjonizmu. Nie rozumiem lamentowania żydów którzy zasłaniają się antysemityzmem w momencie w którym powinni działać na rzecz pokoju przez przyjaźń(a nie przez zażynanie palestyńskich dzieci) Żydów którzy reprezentują rozsądek wyzywają od samonienawidzących antysemitów?!!> Takłatwo wyzwać od antysemity a tak trudno przyznać racje?? Mawia się że nie ma złych dzieci...są tylko źli wychowawcy, więc wycieczki młodzieży izraelskiej do obozów są niczym więcej niż poświęcaniem tych dzieci czemuś obłednie choremu! Jak można uczyć Bogu Ducha winnym dzieci nienawiści?
http://www.youtube.com/watch?v=NSErQFWJC9o
Poza tym język który używasz w dialogu z bacą nie ma Żadnej mocy sprawczej, więc sugeruje wymiane miecza ociekającego jadem na płatki bratka...

Skomentuj